У Ковелі дорога після ремонту виглядає так, наче її «розбомбили»

19 Січня 2019, 17:00
У Ковелі дорога після ремонту виглядає так, наче її «розбомбили» 5436
У Ковелі дорога після ремонту виглядає так, наче її «розбомбили»

На відремонтованій дорозі на вулиці Данила Галицького у Ковелі утворилися ями.

Фото цього опублікував Євстратій Зола на сторінці «Kовель Life» у Facebook.

«Нова дорога на Данила Галицького (три місяці). Що буде навесні?», – йдеться у дописі.

 




Коментарі
19 Січня 2019, 19:10
Це весь Ковель такий, немає що дивуватися....
19 Січня 2019, 19:40
Це асвальт ьув покладений чи якийсь гравій?
19 Січня 2019, 20:07
Агов!!!!!!!! Прокурори!!!!!! Досить св"яткувати!!!! Є справа про розкрадання в особо великих розмірах!!!Незнаєте де шукати???? Дайте мені вашу зарплату (хоча-б за один місяць) а я скажу де шукати.
19 Січня 2019, 20:27
Ви скажіть краще точну адресу де сигарет можна купити багато
19 Січня 2019, 21:15
А вулиця Боженка(Шума). Стан гірший ніж до ремонту, а бабла пішло шо можна було бруківку викласти. Рядом Старицьких, де робили ремонт два роки назад і дорога ідеал але нікому не потрібні такі роботи бо навесні ремонт робити не нада і відповідно гроші не
19 Січня 2019, 21:35
Плєсєнь, мені треба бабло, я йду в вр, шо не понятно? Так що заваліться.
19 Січня 2019, 22:54
Шуеайте акти виконаних робіт. Ьам має бути пвдпис Товстиги.
19 Січня 2019, 23:42
Подписує лисий гуляка
20 Січня 2019, 02:43
А чому асвальт на кіндера племінниківі закінчився? На номері 30 ,коли вулиця має 53 номери так співпало?
20 Січня 2019, 10:28
А яка дорога йде до черговопобудованого (вже третього) будиночка Товстиги? Сфотографуйте будь ласка. Вам адресу назвати, чи самі знаєте?
20 Січня 2019, 12:00
Ану назви адреси, <br/>ато тільки пиз..ти можеш!!!
20 Січня 2019, 13:00
Того підара який керував ремонтом тоі дороги треба повісити на площаді і щоб вісів ,щоб всі бачили ,бо ця тварь знала, що така хуйня буде!!! В китаі за 3 місяці казнили 10 тисяч такіх куропціонерів! Хто за?
20 Січня 2019, 13:49
Прокуратура назве
20 Січня 2019, 15:03
Ви думаєте,що самі розумні. Та хоч на троюрідню тітку перептсуйте все. Прийде нова влада, все конфіскує. Наш ліс вже пустили на кочегарки і подякам, то поїдете в Сибір пиляти. Там його багато. Будете паливо для України заробляти.
20 Січня 2019, 17:37
я ніяк не можу зрозуміти, ну скільки ж грошей потрібно нашим хапугам при владі? Може вже досить? Не забувайте, що труна кишень не має. З собою не заберете. А ось могила буде запльована.
20 Січня 2019, 18:30
Шановні мешканці цих вулиць , сфоткайте все зберіть підписи мешканців які там проживають і напишіть офіційну заяву вашому депутату , меру , в прокуратуру і поліцію. Не пускайте це на &quot;самотьок&quot; , сьогодні є закон згідно якого , неякісно зроблена дорога перероблюється за рахунок тих хто робив і підписував акти на прийом дороги . Промовчите , по документах вказано буде в якому році там робили кап.ремонт , а слідуючого ремонту дочекаєтеся років через 20. !!!!!!!!!!!!!! Наш мер КІНДЕР , замість того, щоб керувати цими процесами , кожен день у ФЕЙСБУЦІ прославляє свою ЮЛЮ ...!!!!!!!
20 Січня 2019, 21:21
ви нашу Юлю не чіпайте. Вона готується рятувати неньку нашу Україну. А кіндерлог ніякого відношення до неї не має. підмазується, але нічого у нього не вийде. А по дорогах потрібно їздити машинами а не танками.
23 Січня 2019, 21:55
І це такі дороги по всій Україні.
20 Лютого 2019, 14:43
А про фестивальну вулицю чому всі мовчать вже одна жінка впала з велосипеда .там такі явища як після війни