Ковельчан запрошують на урочистості з нагоди Дня Соборності України

20 Січня 2019, 12:04
День Соборності України 2636
День Соборності України

У Ковелі відбудуться урочистості з нагоди Дня Соборності України.

Про це повідомляють у Ковельській міській раді.

22 січня о 16.00 в Народному домі «Просвіта» (м.Ковель, вулиця Міцкевича,10) відбудуться урочистості з нагоди Дня Соборності України.

Запрошують ковельчан та гостей міста.

Коментарі
20 Січня 2019, 14:21
Хто запрошує
20 Січня 2019, 14:23
Нас уже зобов"язали.Обов"язково прийдемо на урочистості та будемо святкувати.
20 Січня 2019, 17:35
не забудьте відмітитись в адміністрації. Списки є. Не буде підпису, не побачите премії. Щоб не казали після цього що вчителям премії не дають
20 Січня 2019, 18:12
У Ковелі відбудуться урочистості з нагоди Дня Соборності України, це правільно я на всі 100% підтримую . Але в мене питання до мера : - чому в масштабі міста не проводили в цьому домі просвіта урочистих зборів до Дня Збройних сил України . Армія сьогодні зі зброєю в руках 5-й рік на Сході захищає Україну !!! Пан Кіндер ви цим нехтуєте , це не правильно, не визивайте гніву у мешканців міста... Ви Юлю свою в Фейсбуці прославляєте постійно, таке враження що вам на роботі нічим більше займатися ...???
20 Січня 2019, 21:40
Та вони краще будуть проводити урочистості та вшановувати пам"ять учасників Куликовської битви чи Льодового побоїща,ніж визнають українських чоловіків своїми захисниками,криси тилові.Для них це мясо убойне-на їхній вік вистачить.А на Юлю він дрочить а Вєра додрачує.
20 Січня 2019, 21:47
А Пікінес досмоктує.
20 Січня 2019, 22:48
На відміну в нашого бидлонароду я вшановую пам:ять усіх.кого тільки можна вшанувати.На відповідних заходах виражаю глибоку скорботу за загиблими чи невинноубієнними,покладаю до могил,пам:ятників та обелісків квіти та вінки,виголошую промови,цілуюся з батюшками та накладаю на себе православні хрести(до церкви не ходжу в силу об;єктивних причин,пов;язаних з моєю службовою діяльністю на благо народу,але усєрдно молюся вдома,-"бог усіх чує"),-все це зафіксовано у відповідних документах органів виконавчоі влади.А хто там мене їбе,чи кормить,-то є моя особиста справа.За втручання в приватне життя будете відповідати згідно Європейських законів,бо традиції та світогляд українців не відповідають вимогам часу,а діюче українське законодавство недосконале та відстале.Тож,раджу,як мені кажуть ковельські бандіти на спільних застіллях,;фільтрувати базар;.
20 Січня 2019, 23:05
Я йьому зроблю коли стану мером,я йому дам *я тебе посажу*,гамно півтораметрове.Таких продажних підстилок я ще не зустрічав.