Ковельський «кіборг» назвав партійний з’їзд «Батьківщини» – «гівнодвіжем»

23 Січня 2019, 17:00
Ковельський «кіборг» назвав партійний з’їзд «Батьківщини» – «гівнодвіжем» 6592
Ковельський «кіборг» назвав партійний з’їзд «Батьківщини» – «гівнодвіжем»

Ковельчанин Віталій П’ясецький згадав міську владу і сказав, що він вчергове уникнув «всунути голову в петлю».

«Мене розірвало на шмаття. Навіть не від того, які люди в цей гівнодвіж влізли. А від того, що я здогадався, що це так скінчиться. Коли мені запропонували вступити в один кооператив. Кінцевою метою якого, було вирішення житлового питання. Співрозмовник випадково проговорився, що всі питання з місцевою владою вирішаться і землю виділять, бо ЮВТ подзвонить. З чого я зробив висновок, що то все закінчиться тим, що ми бачим на фото. Приємно, що вчергове я уникнув, всунути голову в петлю», – написав Віталій П’ясецький на своїй сторінці у Facebook.

Очевидно, мова йде за рішення Ковельської міської ради, яке було прийнято 24 травня 2018 року, про надання земельної ділянки житлово-будівельному кооперативу «Побратими Ковеля» на вулиці Тараса Боровця, 7 та резервування земельної ділянки для кооперативу «ВійськБуд-Ковель» на Заводській, 12. За цими адресами інвестори мають звести багатоквартирні житлові будинки для учасників АТО.

На даний час допис Віталія П’ясецького набрав 697 коментарів та 950 поширень.

 

Коментарі
23 Січня 2019, 21:28
Голосуйте за юлю. Вона вкраде те, що ще не встигли вкрасти
23 Січня 2019, 23:23
Дякуючи Юлі я зрозумів чому французам прийшлось спалити Жанну Д-Арк<br/>У нас схоже арсенал не більший<br/>Втюрму не закриєш не дискридитуєш рот не закриєш<br/>Що робити
23 Січня 2019, 23:25
в ви вже все вкрали. після вас вже нічого робити. І тепер ви боїтесь, що Юля наша вас всіх пересадить і все поконфісковує. бійтесь, суки. Ви правильно блоїтесь. А ми її допоможемо вивести вас на чисту воду. Бійтесь і готуйтесь до розплати за содіяне.
23 Січня 2019, 23:48
Перші Кіндер, Вєрка і його команда, Шлюєв, склопласт Слава Юра,Самчук його команда список в студію.
24 Січня 2019, 01:03
«Юля порядок наведе» <br/>Вже вона наводила свого часу .... <br/>не зробиш дівки із строї баби і вже навіть чимось чути...
24 Січня 2019, 10:09
Яка Жанна Д'Арк? Ти що? Бери вище! Набагато вище!!!<br/><br/>Перш за все, Тимошенко вийшла на сцену, одягнена у багряний костюм. Багряний – особливий колір в українській культурній традиції. У нашому іконописі це традиційний колір омофору Матері Божої Оранти.<br/><br/>Чи знали про це штабісти Тимошенко – питання. Але якщо сама Тимошенко хоч наполовину така набожна, як показували у фільмах на з'їзді, то вона не могла такого не знати.
24 Січня 2019, 10:19
як ви слиною не бризкайте, вам скоро прийде повний 3.14здець. так що краще пакуйте лахи і починайте потрохи вивозити. Та поки ще ви при владі, поспішіть прийняти закон про комфортні умови в тюрмах. він вам шакалам спростить перебування на зоні. Зробить його трохи приємнішим.
24 Січня 2019, 11:22
іюля, залогінься
24 Січня 2019, 11:27
Віталій П’ясецький а скільки вам порох дав бабла.
24 Січня 2019, 11:38
На час роботи в органах виконавчої влади Кіндер і його команда повинні бути поза партією ! А ці що роблять ... вони нічого і нікого не бояться , в них склалася думка що не вони повинні служити громаді а навпаки ,що громада це їх власність. Подивіться у ФЕЙСБУК , там Кіндер з ВІрою постійно прославляють ЮЛЮ - &quot;керовницю&quot; партії Батьківщина та їхні &quot;чесні&quot; ділішки !!! Таке враження ,що Кіндер з Вірою там працюють на ставку , а в мерії це так - гурток для розваг . Стид і срам ... Я скажу відверто , кого найбільше хвалять і нав'язують :- це темний &quot;коник&quot; і 100% за нього не потрібно голосувати !!!!!!!!
24 Січня 2019, 11:55
Юля - це мошенниця і майстер розмовного жанру . Вона начиталася літератури про фашистського пропогандиста Геббельса і в своїй діяльності керується його постулатими, що будь яка брехня приємлима для досягнення своєї мети. А це стати президентом України за будь яку ціну.!!!!! В неї немає власного бізнесу , автомобіля і житла ( дім на сьогодні де проживає - орендує за 20тис. дол. в місяць ) , живе виключно на зарплату.... Я зараз заплачу і побіжу та переведу їй останню свою гривну...
24 Січня 2019, 14:14
он як жидомасони заворушились!!!! Чують свій близький кінець. Готуйдесь до тюрми- бандерлоги. Вам ніколи не буде прощення за розвал держави.
24 Січня 2019, 18:09
Яка різниця хто з ким стоїть???Стояли б з Порохом чи Ляшком всерівно б срали, вам диванним діячам ото тільки робити, що писати всяку гидоту та й людей підбурювати.Я рахую що хлопці якщо вони дійсно патріоти то себе проявлять і свого доб'ються, щоб бути там де можна добиватись правди, а не виступати за когось.
24 Січня 2019, 18:09
Яка різниця хто з ким стоїть???Стояли б з Порохом чи Ляшком всерівно б срали, вам диванним діячам ото тільки робити, що писати всяку гидоту та й людей підбурювати.Я рахую що хлопці якщо вони дійсно патріоти то себе проявлять і свого доб'ються, щоб бути там де можна добиватись правди, а не виступати за когось.
24 Січня 2019, 18:45
Йулька - найзапекліший внутрішній ворог України. Тільки-но її здуру випустили з тюрми, вона подарувала путіну Крим і пообіцяла всю Україну подарувати, але її підвели возик з лабутенами. Хоче взяти реванш, падлюка!..
24 Січня 2019, 20:48
Стільки часу перебувати в АТО, і одним розчерком пера все пофігачити, дааа
24 Січня 2019, 21:48
Ця тітонька Юля вже антикваріат.
24 Січня 2019, 23:53
Піньтесь жидомасони, піньтесь. Остання паша вам скоро буде.
24 Січня 2019, 23:59
Піньтесь жидомасони, піньтесь. Остання паша вам скоро буде.
25 Січня 2019, 06:37
За <br/>Юлю!
25 Січня 2019, 09:45
Бачили Юліни здібності коли була прем'єром... Хватить піаритися , злазь з коня і не мучай скотину ...!!!
26 Січня 2019, 12:47
Ти такий активний в фейсбуці, а що ж зробив для людей як прийшов з АТО??г?...а я знаю, навязуєш свою думку іншим, розводиш балаган, просиджуєш диван і ще вважаєш себе ,,Богом,, що можеш судити інших...оце все на що спроможний????Молодець!!!!Мужик!!!!