Малий Порськ: відбудуться парафіяльні збори для переходу до Православної церкви України

24 Січня 2019, 11:40
Малий Порськ: відбудуться парафіяльні збори для переходу до Православної церкви України 5426
Малий Порськ: відбудуться парафіяльні збори для переходу до Православної церкви України

У селі Малий Порськ церковна громада хоче перейти з підпорядкування Московського Патріархату до помісної Православної церкви України.

27 січня у селі Малий Порськ Ковельського району о 12-й годині у місцевому будинку культури відбудуться парафіяльні збори громади стосовно переходу з УПЦ до ПЦУ.

Читайте також: На Ковельщині перші дві церковні громади переходять до Православної церкви України 

Коментарі
24 Січня 2019, 14:12
Знаю. Вже навіть привезли 20 автобусів членів мобільної громади порська. Так що мешканці села можуть і не приходити. Голосів вистачить і без них.
24 Січня 2019, 14:28
Тиць пиздиць. Та ти явно маньяк.
24 Січня 2019, 14:38
Ніфонт і тут буде казати,що захвачують.с.Радошин проголосували одноголосно про перехід.А Ніфонт далі бреше ,що Радошин захвачують
24 Січня 2019, 14:38
Москалики не дадуть
24 Січня 2019, 15:33
О... зараз московські попи забігають.Але вже вся Україна переходить.Скільки зараз злості від них буде... Ніфонт,Ровінський і Гарбарук не переживуть... Ідіоти продажні...На Росію...всіх
24 Січня 2019, 16:09
Ото Браття без сварки без звинувачень взаємних помолившись Богу<br/>Розбрадом тільки потішимо тих що за поребриком ім треба щоб в Украіні був Белфаст <br/>не діждуться<br/>Ну якщо вже згадали Ровінського то і Чубиша не забудьте з Свято-Троіцького вже якісь підписи<br/>збирають-певно щоб іх спасали від злих бандерівців-з цих очей не можна зводити -Нашкодять<br/>А так з миром з любовью зустричаймо Братів і Сестер наших<br/>З поверненням ВАС з духовноі еміграціі<br/>Слава Богу<br/>Матір Божа Заступнице Наша Дай всім здоровья Допоможи нам немощним все во Славу Божу <br/>Звершити
24 Січня 2019, 16:14
Привезених везіть прямо на кладовище <br/>там іх прикопати якмога глибше щоб весноюне смерділи <br/>Погань Москальська
24 Січня 2019, 16:22
Давайте більше культури. <br/>Нехай вже МоЦковські як хочуть так ведуть... <br/>Тай потрібно працювати над Ковелем/це є серйозні громади ...
24 Січня 2019, 17:30
Читаю висери істеричного козломордого ватника і ловлю кайф... Чим більше ватник корчиться в конвульсіях і дрище на всі боки, тим краще українцю.<br/>Слава Богу!<br/>Слава Україні!<br/>Ганьба гундяю!
24 Січня 2019, 18:09
Ото культура, ото лексика!!!
24 Січня 2019, 18:16
Хоч би хто з вас замислився, а в якій вірі були ті люди, котрі стали святими угодниками Божими? На їхніх мощах кожного дня звершуються чудеса Божі. Але це знають тільки справжні християни. Тримаймося, браття!
24 Січня 2019, 18:24
Невже не маєте власної думки, що повторюєте цей московській брєд???<br/>От дійсно весь світ загине, і тільки прихожани рос церков попадуть в рай??? <br/>Такими як ви легко керувати і маніпулювати, шкода...
24 Січня 2019, 18:26
Ні це явна провокація-так не можна<br/>А в Ковелі буде не просто-тут же всі тихушніки -я маю на увазі владні структури<br/>Взятки вже певно вимагають зтих громад які хочуть перереєструватись<br/>І грошей в церкви вкинуто-там такі спонсори<br/>Володимиру Михайловичу -звичайно Ганьба-гундяю гундяю звичайно<br/>От тільки Район Ковель він не читає
24 Січня 2019, 18:27
Все підар Ніфонт здохне від злоби. Знову скаже,що о.Андрій захоплює? Так ще і інші села теж хочуть переходити.І що далі
24 Січня 2019, 19:20
Молодці!!!!!!!!<br/>Досить москві нас зомбувати!
24 Січня 2019, 19:21
Якщо тут деяких так «ковбасить» , отже все робимо вірно.
24 Січня 2019, 20:35
Ви хочете сказати що ви православні,які хочуть молитися,та у вас стільки злоби,ви проаналізуйте,що ви пишете,але кожному буде по заслузі....
24 Січня 2019, 20:45
Це ти підар здохнеш від злоби як,я тебе ще раз прожену)))))
24 Січня 2019, 21:29
О а це висер мацковських супер канонічних.
24 Січня 2019, 22:35
Ніколи ми не будемо однією нацією з такою злобою. Напевне, Бог кається, що створив українців. Сумно...
24 Січня 2019, 23:35
Богові сумно<br/>Але ми не одинокі в своєму безумстві Сірія Лівія Сомалі Ангола Ірландія Югославія Чечня<br/>Барселона список бесконечно довгий <br/>Це коли люди в угоду навіть не зрозуміло кому знищили своі краіни фактично по фундамент<br/>розрушили дім який самі побудували і в якому не погано жили<br/>Так що вперед браття <br/>И да благословит ВАС Кирил Патриарх Рима Третьего в простонародье Москвы-
25 Січня 2019, 00:18
Кирило далеко. А не буде завтра Кирила? Краще буде, добрішими станемо? Свої нелюди близько. Це населення (до народу йому ще далеко) само себе знищить.
25 Січня 2019, 00:46
Мабуть, на це і розрахунок, щоб самі себе. Ще зовсім недавно жили великою дружною сім&quot;єю в одній вірі...
25 Січня 2019, 10:07
Слава Богу за все....
26 Січня 2019, 11:46
Богу Слава За ВСЕ і за сум і за радість<br/>А от в одній Церкві на жаль не жили і поки не живемо<br/>Возлюбленні Брати і Сетри -а давайте попробуємо-в одній церкві в одній краіні як одна родина<br/>Слава Христу Спасителю
27 Січня 2019, 23:24
Тільки без козломордих, які в новій Українській церкві - ну геть не потрібні!