Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Супермаркет «Наш Край»
Супермаркет «Наш Край»

Прибутковий бізнес: у що інвестувати гроші в 2019 році

15:14 26.01.2019
1393

Деякі бізнесмени знайшли шлях, який можна вважати безпрограшним - працювати на умовах франчайзингу

Практично щодня ми буваємо в супермаркетах. Все на будь-який колір, смак і гаманець можна знайти саме там. У силу такої затребуваності дані торговельні точки є перспективним бізнесом, а, отже, і хорошою інвестицією. Однак не всі підприємці знають, у що вкласти гроші і як почати продуктивну роботу. Деякі ж бізнесмени знайшли шлях, який можна вважати безпрограшним, – працювати на умовах франчайзингу.

ГАРАНТІЯ УСПІХУ

«Коли ти починаєш сам, то не знаєш, з чого почати, не маєш уявлення, чи «вистрілить» твоя ідея, оскільки тебе ніхто не знає, чи вистачить фінансів, щоб запуститися, чи зможеш розкрутитися, щоб тебе впізнавали, чи підійде цінова політика і асортимент покупцеві, чи зможеш знайти вигідних постачальників, і виникає маса додаткових питань, – говорить підприємець Олег Новіков, який вирішив купити франшизу торгової мережі «Наш Край». – Всі вони знімаються, коли ти збираєшся працювати за системою франчайзингу. Ти вкладаєш порівняно небагато, стрімко «стартуєш» під відомою торговельною маркою і незабаром починаєш заробляти, оскільки застосовується готова модель успішного бізнесу, який буде сучасним, стійким і з урахуванням новітніх технологій».

Бізнесмен вибрав «Наш Край», оскільки продуктові магазини – це завжди вигідно, а мережа являє собою сучасні комфортні магазини для щоденних покупок в форматах «супермаркет», «експрес» та «магазин біля дому» та є старожилом ринку – працює вже 18 років, будучи представленою в 19 регіонах по всій Україні, і є безперечним лідером представлених в Україні мереж.

ФРАНЧАЙЗІ ЖИВУТЬ ДОВШЕ

Експерти ритейл-ринку і бізнесмени стверджують, що успіх такого бізнесу і виживаність вищі, ніж у незалежного магазину.

«Згідно зі статистикою ринку, рівень успіху нового бізнесу в системі франчайзингу становить 90%. І навпаки 25% самостійних підприємств стають банкрутами протягом 2-х років, 40% – 5-ти років, 82% – 10-ти років», – розповідають на ринку франчайзингу.

Близько 90% магазинів «Наш Край» – це франчайзингові проекти, чисельність яких зростає, заслужено виводячи франчайзингову компанію в передовики на ринку продуктового ритейлу України. Завдяки цьому компанія може запропонувати своїм франчайзі унікальні умови.

«Ми пропонуємо найкращий франчайзинговий пакет і умови співпраці без початкового внеску і рекламного збору. Термін окупності інвестицій становить від 5 місяців роботи за нашим перевіреним щомісячним маркетинговим планом. Мережа готова надати унікальну систему лояльності, численні знижки на покупку холодильного та торгового обладнання, дисконти та бонуси під час покупки товарів у постачальників. Ми готові навчити персонал і подбати про їхню кваліфікацію. Бути нашим франчайзі вигідно ще й тому, що в такому разі легше отримати кредит на розвиток бізнесу, унікальні кредитні умови від «Ощадбанку» на торгове обладнання від 8.42% річних, і можна працювати з відтермінуванням платежів до 60 днів», – говорять в «Наш Край».

«МАМА» ЗАВЖДИ ПОРУЧ

Ті, хто вже купив франшизу, додають, що магазин під ключ – це щоденна підтримка, консультації щодо вибору та придбання обладнання, місць розташування нових закладів, проведення різних маркетингових заходів.

Тобто, якщо ти хочеш успішно почати свій бізнес і звести ризики до мінімуму – вибирай лідера на ринку франчайзингу України – мережу супермаркетів «Наш Край».

Перспективу такої співпраці підкреслює і підприємець Олександр Черепок, франчайзі «Наш Край» у місті Долина, який успішно працює і впевнений, що розширення не за горами.

«На кожному етапі свого бізнесу я відчуваю компетентну та всебічну допомогу та підтримку від компанії. У перспективі збираюся розширити свій бізнес з мережею «Наш Край», – сказав він.

Його слова підтверджують й інші підприємці, які купили франшизу.

«Підтримка дуже важлива, а якщо це підтримка в бізнесі – це взагалі супер! Мережа супермаркетів «Наш Край» пропонує найкращий франчайзинговий пакет на ринку, і я можу твердо сказати, що цей бізнес дає можливість заробляти», – вважає Оксана Малишева, франчайзі ТМ «Наш Край» із Володимира-Волинського.

Загрузка...
Коментарі

Покупець

08:57 27.01.2019

Магазин хороший ,але ціни мають бути нижчі ніж у мигазинах простих, або на ринку.на жаль ціни тут перевищують всі навколо, неприємне обслуговування,продають товари, які вже викинути давно потрібно.яживу біля маркету ,але нячого там не купую.високі ціни, погане обслуговування.

22 жовтня
Сьогодні
Вчора
20.10.2019
19.10.2019
18.10.2019
17.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин