Перелік церков Московського патріархату на Ковельщині, які зобов’язані перейменуватися

26 Січня 2019, 21:04
Офіційно: на Ковельщині зобов’язали перейменувати церкви Московського патріархату 13489
Офіційно: на Ковельщині зобов’язали перейменувати церкви Московського патріархату

У Мінкульті оприлюднили перелік релігійних організацій (об'єднань), які підпадають під дію частин 7 і 8 статті 12 закон «Про свободу совісті та релігійні організації», яким необхідно внести зміни до свого статуту (положення) щодо назв організацій.

Зазначається, що список релігійних організацій (релігійних громад, управлінь і центрів, монастирів, релігійних братств, місіонерських товариств (місій), духовних навчальних закладів) склали за результатами релігієзнавчої експертизи, – пише Українська правда.

Під дію цих статей закон підпадають організації, що є частиною таких релігійних об'єднань: Українська Православна Церква (в єдності з Російською Православною Церквою (УПЦ), Руська (Російська) Істинно-Православна Церква (РІПЦ), Руська (Російська) Старообрядницька Церква (Безпопівська згода), інша назва — Древлеправославна Поморська Церква (ДПЦ), Руська (Російська) Древлеправославна Церква (РДЦ Новозибківська згода), Руська (Російська) Православна Старообрядницька Церква (РПСЦ).

Згідно з повідомленням, зазначені релігійні організації повинні протягом трьох місяців внести у свій статут (положення) зміни, передбачені ч. 7 ст. 12 закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» та подати їх на реєстрацію в установленому порядку.

Подаємо нижче перелік цих організацій у Ковелі та Ковельському районі.

 




Коментарі
27 Січня 2019, 12:23
А, коли всіх штундів будуть об'єднувати в одну церкву. Вони теж фінансуються з закордону.
27 Січня 2019, 13:59
Навіщо їх чіпати? Вони на кацапів не працюють і працювали проти кацапів за тих совєтів.
27 Січня 2019, 14:28
Цей Закон нелегітимний, буде оскаржений, ніхто нікому нічого не зобов1язаний, тим більше - перейменовуватись. Ваші ж томосятники не перейменовуються в Константинопольський патріарїат, або в СЦУ? Не охмуряйте дядьків. А пороха скинуть - цей закон взагалі в дупу піде, де його й місце.
27 Січня 2019, 15:50
а чому замовчують те, що Філімон ( чи то як його- Філврет) має дружину і трьох дітей. І йому по церковних законах не можна займати таку високу посаду, яку він соби присврїв. Хоча церква й незаконна, але всеодно якійсь церковні закони мають діяти.
27 Січня 2019, 16:27
Тиць пиздиць.Ну ти і придурок козломордий.Яка дружина,які діти?Це з тої опери що і про розпятого мальчіка.У тебе один закон - ФСБ і расєя. А от Закон про переіменування потрібно у 3 місячний термін виконувати!
27 Січня 2019, 19:37
сам ти козломордий. навіть не хочеш, чи неспроможний аналізувати події. Козли й ті відрізняють капусту від кропиви. А ти торочиш одне й теж саме. Сходи до психіатра.
27 Січня 2019, 19:41
іуда закінчить, як іуда.
27 Січня 2019, 23:15
Козлятина,якщо не січеш у церковних справах,не сунь своє козломорде рило.ФСБешних мацковських прихвостнів викинуть геть як непотріб з України,а таких як ти погрузять у потяг на мацкву і вьо до рускаго міра.
28 Січня 2019, 18:35
націаналістів нічим не переконаєш , будуть ображати , обзивати і все робити і повторювати що "хазяїн" скаже( хоча сам він мав нашу Україну в одному місці, а ви хоч горлянки собі поперегризайте , Бог все бачить і кожний буде відповідати за себе сам
28 Січня 2019, 21:15
А хто не перейменується, той втратить статус релігійної громади і припинить існування... Чемодан-вокзал-москваСОРТИРовочна...
28 Січня 2019, 21:53
ага і в партію не візьмуть і квитка не дадуть
28 Січня 2019, 21:56
Відсосеш у пороха, козел.
28 Січня 2019, 22:23
Оце ти гнида козломорда говориш про образи і толерантність! Та тобі багатонікому козломордому виродку гермафродитному хоть кілок на голові теши. У твоїй гнилій уяві тільки підаристичні відсоси.Лікуйся придурку кончений!
28 Січня 2019, 22:45
Істинних вірних нашої УПЦ і назви ваші не змінять. Спаси вас Господи.
28 Січня 2019, 22:54
Помилки виправляй придурок!
29 Січня 2019, 00:41
СЦУ чи ПЦУ-це політична націоналістична організація. Властолюбець "Філарет"-розкольник навіть патріарше облачення знімати не хоче.Вибирався на патріарха Московського,але Іуда створив своє
29 Січня 2019, 01:21
Нічого, наша церква очиститься від випадкових людей . А СЦУ це проект Америки. Всі православні церкви підтримують тільки УПЦ. А СЦУ це філіал Стамбула
29 Січня 2019, 02:02
Шановні прихильники СЦУ. Справа в тому що ви не розумієте чому радієте, ви повністю залежні від Константинополя ніяких прав у вас немає ви чітко слідуєте Турецьким звконом, а говорите про Українську церкву зніміть рожеві окуляри і не ображайте інших істиних християн православної віри. Ніколи українська церква не була цілком не залежною. І не буде доки всі не обєднаємось не будемо одним цілим . Політикам економічно вигідно щоб був в країні безлад,<br/>Їм краще 10 років війни бо внашій країні стільки боргів що сто років треба віддавати , а так 10 років воюємо борги списуються. І знов можна позичати.
29 Січня 2019, 02:27
Люди добрі! Ми живемо не в епоху &quot;совєтів&quot;, яка Америка, який філіал Стамбула!...............<br/>Історію почитайте це не &quot;Філарет&quot;-розкольник це тепер ПЦУ і РПЦ розколькики бо РПЦ - Томос ніколи не надавався, а надавався Київській Русі! <br/>А на рахунок дітей Філарета - так він же монахом не родився...........
29 Січня 2019, 03:19
УПЦ більш незалежна ,а от СЦУ нікуди без Стамбула. Щоб об'єднуватись з розкольникіом Денисенком,-то хай покається.Анафему на нього наклала РПЦ, хай просить прощення в неї. Варфоломій в 90-і роки підтримав накладення анафеми на Філарета, визнавав тільки одну УПЦ. Але сріблолюбіє, властьлюбіє для нього вище.А гріх розколу не омиється навіть кров'ю мученика, шкода Денисенка
29 Січня 2019, 11:15
От як кодло ФСБешне заворушилось.Втрачаєте парафії і людей.Нарешті Українці просинаються від московської омани.Не сцикайте тут жовчю - бо обсцитеся! А історію треба вчити.Бо з часів Володимирового хрещення якраз Константинопольська мати - церква дала першого митрополита Михаіла,створила Київську митрополію.А про різні&quot; анафеми&quot;заткніться бо їх знято.А сьогодні мацковський паханат в розколі - ФСБешним прихвостням мацковія заборонила служити і причащатися на Афоні і пішли в розкол розірвавши євхаристичне єднання із Константинополем.І нєфік тут соплі пускати.Є православна церква України і народ переходить під її омофор.
29 Січня 2019, 11:27
То від кого чучало твоя московська філія незалежна?Від ФСБ чи зовнішньої розвідки расєї?Московським запроданцям - попам дана команда лізти у всі виборчі списки козломордих Вілкулів і Бойків щоб вони і їх ячейки прийшли до влади - прапор в руки!
29 Січня 2019, 13:14
Братья Ваша полемика порой далека от дипломатии<br/>Но Вы не представляете в каком глубоком росколе находится РПЦ внутри самой России<br/>И то что Вы пишите Кириле и его камарилье это по российским меркам элей на раны<br/>Там уже полным ходом востает священничество институт старцев ну а набожность россиян<br/>известна всему миру<br/>Так что делаете все правильно стройте свою церковь свое государство<br/>И да поможет Вам Господь
29 Січня 2019, 13:34
Почитаю ці коментарі і плакати хочеться . Які ми не виховані , не грамотні. Живете на одній землі, а поливаєте одне одним брудом. З такою культурою і вихованням нас ніколи поважати не будуть. Не показуйте рівень всоєї культури краще нічого не пишіть і не позортеся.
29 Січня 2019, 14:42
Во во,кожному потрібно починати із себе.Особливо тому хто зранку обливає брудом своїх братів,а у вечері призиває всіх до любові.Почни із себе,а потім будеш виховувати когось.Бо 90 відсотків коментів з брудом і матами іде від тебе.
29 Січня 2019, 16:03
Яке має право держава втручатися в церкву? Відбирати церкви, які будували Упц мп? Будуйте собі храми і служіть на якій завгодно мові, хоч на японській, а ось це все - незаконно....... навіщо сварити людей між собою? Відбирати в людей храми, які їм стали рідними? боляче дивитись на те, що відбувається
29 Січня 2019, 19:38
Молодці жителі Малого Порська. Захистили свою віру, свою церкву, і ворота ада її не переможуть! СПАСИ ВАС, ГОСПОДИ!!!
29 Січня 2019, 21:15
Такі самі довбеники, як і ти. Бикота бозтолкова.
29 Січня 2019, 21:46
Якщо ти безтолковий, то вчися, щоб порозумнішати. Ну і ім&quot;ячко в тебе...
29 Січня 2019, 22:21
Церкву в Порську будувала громада села а не УПЦМП. І громада села має право розпоряжатися церквою.Якщо 20 бабок із ніфонтом закрились в церкві,це не означає що вони щось відстояли,бо 160 було у клубі і підтримали ПЦУ. Так що зберуться всі жителі села,проведуть голосування і все буде добре.АЛЕ БЕЗ КОЗЛОМОРДИХ!
30 Січня 2019, 21:31
Стареньких треба поважати<br/>Але вирішувати все повинна молодь<br/>Ім жити будуваьт свою краіну ростити дітей<br/>А Ви вампірякі отримуєте пенсію і сидіть тихенько в запічку=стрипки<br/>Досить мертвякам тримати за ноги живих<br/>Ото приііду до Вас в Порськ на парафіяльні збори і привезу Вам Кузькіну мать=хоробрі стали<br/>давно видно не бачили<br/>Вірні Сталіну і Лєніну-муміі