Футболіст з Ковеля Тарас Романчук може перейти до турецького клубу

27 Січня 2019, 14:05
Тарас Романчук 5159
Тарас Романчук

Ковельчанин може поповнити склад турецького футбольного клубу «Галатасарай».

Про це повідомляє UA-Футбол.

«Галатасарай» вже зараз намагається формувати свої трансферні цілі на літнє трансферне вікно.

Як повідомляє fanatik.com.tr, стамбульський клуб планує підписати 27-річного центрального хавбека Тараса Романчука з польської «Ягеллонії», але через ліміт на легіонерів зможе зробити це тільки після завершення поточного сезону.

Зазначимо, що Романчук в поточному сезоні провів 22 матчі, забив 3 голи та віддав 2 гольові передачі. Його контракт з польським клубом діє до літа 2020 року.

Нагадаємо, що Романчук у великий футбол прийшов з футзалу, виступає у Польщі з 2013 року, а за «Ягеллонію» з 2014. В минулому році прийняв громадянство Польщі, щоб не вважатися легіонером в тамтешньому чемпіонаті.

Коментарі
27 Січня 2019, 16:22
Громадянство знову змінювати буде?
27 Січня 2019, 16:37
Громадянин Польщі може бути ковельчанином?
27 Січня 2019, 18:18
Напевно іслам прийме
27 Січня 2019, 20:47
Прикольно ,треба турком задєлатись,але він глибоко в душі далеко далеко любить украіну
28 Січня 2019, 00:38
А ти худобо так і не можеш заспокоїтись, то засунь свого довгого язика у своє смердюче дупло, як тебе ще жаба твоя хохляцька не задавила??? Тобі вже ж писали, і заспокоювали, непевно потрібно віч-на-віч з тобою "розмовляти", чекай падлюко гостей. Попишіть трохи, люди скучили за вашою бредятіною. Це його спокій де він буде грати, проживати, що він буде їсти, як жити,саме головне що він на відміну від вас "грамотних дописуввачі" був людиною, є і залишиться нею. А ви якими були заздрісниками такими і подохните, і все вернеться на ваше покоління всі ваші "недоліки"
28 Січня 2019, 01:53
А чого ти так піною бризгаєш? Що не так написали змінив громадянство. Чи всі худболісти коли їх купує клуб приймають громадянство країни команди? Про його людяність згадки не було. Яка ту заздрість може бути? Хай грає де хоче хто щось писав за це? І що за погрози? Мамці свіїю будеш погрожувати.
28 Січня 2019, 13:00
Молодець!!! Хай грає де хоче!!! Якщо наші всі казли починаючи з кварцяного не бачать під носом таланти то хай ідуть у Сраку!!! якщо Україна їх не цінить хай самі вибиваються як можуть!!! Ще раз молодець!!!
29 Січня 2019, 19:38
Тарас дуже хороша і порядна людина.Просто у нашій країні грають здебільшого люди у яких тато з мамою мають гроші,щоб потрапити хоча у Волинь потрібно заплатити кварцяному 10000ye.А Тарас своїми зусиллями зміг сам доказати що він футболіст європейського рівня.Шкода що такі люди стають непотрібними <br/> своїй жеш країні!