У Ковелі в торговому центрі троє невідомих вкрали 26 норкових шуб

28 Січня 2019, 09:55
У Ковелі в торговому центрі троє невідомих вкрали 36 норкових шуб / Фото ілюстративне 12667
У Ковелі в торговому центрі троє невідомих вкрали 36 норкових шуб / Фото ілюстративне

Внаслідок крадіжки потерпілій підприємиці завдано збитків на 1,2 мільйона гривень.

Про це йдеться в ухвалах Ковельського міськрайонного суду від 23 січня, який розглянув клопотання слідчого відділу поліції.

За даними слідства, в період часу з 17 години 17 січня 2019 року по 7 годину наступного дня три невстановлені особи шляхом пошкодження вхідних дверей в торговий центр «BRISTOL», що у Ковелі на вулиці Брестській, проникли в середину, де зламали ролет в бутик на першому поверсі та викрали звідти 26 норкових шуб, чим завдали потерпілій підприємиці майнової шкоди в особливо великих розмірах на суму 1 200 000 гривень.

Відомості про злочин внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 1201903011000121 і розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.5 ст.185 КК України.

В ході розслідування, зокрема при перевірці відео з камер спостереження торгового центру «BRISTOL», було встановлено, що до вчинення злочину можуть бути причетні двоє громадян, які тут працювали, однак на даний час звільнились, та їхній спільний знайомий. Крім цього із наявного відео з’ясовано, що перед скоєнням крадіжки ці особи перебували в приміщенні торгового центру, зокрема біля бутика із шубами, обстежували його та оглядали розташування камер відео нагляду та наявність сигналізації.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк ухвалив призначити відповідні експертизи, до проведення яких залучити експертів Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Коментарі
28 Січня 2019, 12:38
Це 99,9% причетні свої працівники...
28 Січня 2019, 12:48
так скільки все-таки щуб?
28 Січня 2019, 12:55
Ви дібіли, ви нащо тут пишите хто там підозрюється і хто може бути причетний ? взагалі мозги відсохли ?
28 Січня 2019, 13:03
Знову цигани вийшли на промисел
28 Січня 2019, 13:38
Написали зламали рулет Довго сміявся! Може ролет а не рулет
28 Січня 2019, 13:39
<p>Суддя постановив провести експертизи і встановити злочинців?Це що за [НЕНОРМАТИВНА ЛЕКСИКА]?Це,по-моєму, зрозуміло і без суду.Злочин є–де покарання?</p>
28 Січня 2019, 14:37
В підприємця взяти декларацію, скільки сплатив податків за свою діяльність.. Може щей супсидію отримує.
28 Січня 2019, 15:57
Притягнути до відповідальності власника, який зекономила на охоронні сигналізації
28 Січня 2019, 16:04
Я думаю чому циганки з Чернівців,що винаймають квартиру поряд, ходять в однакових норкових нових шубах
28 Січня 2019, 16:06
А ЧОМУ ВОНИ НА КАМЕРИ ТРИ ДНІ ДИВИЛИСЯ
28 Січня 2019, 16:07
Там шуб було на цілий табір
28 Січня 2019, 16:12
Підприємиця скоріше всього збанкрутує<br/>Така сума -співчуваю
28 Січня 2019, 16:15
КРАСАВЧІКИ!! ТЕПЕР НА ПРИВОКЗАЛЦІ ЧИ В КЛЄТЦІ БУДУТЬ БАРИЖИТИ))))
28 Січня 2019, 18:49
Я поки завязав
28 Січня 2019, 19:06
Ось тобі люба--шуба-дуба!
28 Січня 2019, 19:44
А хто в Ковеліі купує шуби по 50000 гивень ? Там що живуть олігархи?
28 Січня 2019, 23:08
Куплю усе і всіх!!!
29 Січня 2019, 00:06
Повірте, купують шуби в Ковелі! Вдень 1 шт.продається ( норкова), і всі плачуться що грошей нема.
29 Січня 2019, 00:06
Повірте, купують шуби в Ковелі! Вдень 1 шт.продається ( норкова), і всі плачуться що грошей нема.
29 Січня 2019, 01:00
там нема шо плакатися 1,2 муліка то ше й не все остальні то шуби явно не сильно дешевші
29 Січня 2019, 09:33
А де була охорона........спала ....
29 Січня 2019, 11:36
&quot;...У Ковелі в торговому центрі троє невідомих вкрали 26 норкових шуб..&quot; Якщо знають що будо троє невідомих , то можливо вони ВІДОМІ ...??????????
29 Січня 2019, 12:38
Срам депутатам, які не обладнали такий ТЦ охоронною сигналізацією
29 Січня 2019, 13:20
Слабенька аналітика! Поки злодіям не предявили підозру, то вони і вважаються &quot;невідомими&quot;. А раптом це не вони?! Ну ходили, заглядали на камери, але ще треба довести, що то саме ці люди вкрали шуби.
29 Січня 2019, 14:08
Правільно зробили