Радошин: у церкві, яка приєдналася до Православної церкви України, відбулося перше богослужіння

28 Січня 2019, 10:55
Радошин: у церкві, яка приєдналася Православної Церкви України, відбулося перше богослужіння 8904
Радошин: у церкві, яка приєдналася Православної Церкви України, відбулося перше богослужіння

У церкві села Радошин, яка перейшла до ПЦУ, вперше молилися українською.

Про це повідомив священик Андрій Сех на своїй сторінці у Facebook. 

Богослужіння відбулося 27 січня.

«Перша Божественна літургія в храмі села Радошин, Ковельського району, громада якого приєдналася до Православної Церкви України. Всі люди переповнені емоцій. Служба відбулася на одному диханні. Як приємно було дивитися в очі усіх присутніх людей, які були сповнені радості. Цю службу я запам'ятаю на все життя. Воістину, слава Богу за все!», – йдеться у дописі Андрія Сеха.

Нагадаємо, Район.Ковель повідомляв, що 22 січня відбулися збори в сільському клубі села Радошин, на яких зібралися парафіяни двох релігійних громад – сіл Радошин і Битень. В ПЦУ заявили, що громади прийняли рішення – вийти з підпорядкування Московського Патріархату і приєднатися до Православної Церкви України.

 













Тим часом в УПЦ МП повідомили, що збори проводилися незаконно – голосували «навіть місцеві пятидесятники та всі ті, хто до неї ніякого відношення не мали».  Про це йдеться на сайті Сайт Володимир-Волинської єпархії.

«Варто зазначити, що ініціатори сходу жителів села не запросили ні настоятеля, ні когось з членів місцевої парафії. В той час сільський староста дозволив заїжджим «отцям-гастролерам» спровокувати та розв’язати релігійну ворожнечу у невеличкому селі Радошин. Таким чином, грубо порушивши державний Закон та обдуривши учасників зібрання, голосувати запросили усіх присутніх в клубі. Голосувати не землю орати – руки селян потяглися догори», – йдеться у повідомлені.

 


 

Коментарі
28 Січня 2019, 13:53
Вітаю парафіян сіл Радошин та Битень!!! Ви молодці!!!
28 Січня 2019, 13:53
СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ .НАВІКИ СЛАВА <br/>СЛАВА УКРАЇНІ ГЕРОЯМ СЛАВА
28 Січня 2019, 15:07
а чого так прихожан мало? Та й обличчя у людей якісь невеселі. таке відчуття, що у них відібрали щось дуже їм дороге.
28 Січня 2019, 15:15
А люди де!!??? Ото і всі прихожани? А де ж ті, хто підписувався? Мабуть, вони в церкву не ходили, і ходити не будуть...
28 Січня 2019, 15:50
До чого пагані Путінські емісари довели духовність
28 Січня 2019, 16:08
І людей як для села нормально і люди нормалні<br/>Благослови іх Господи<br/>Даруй Всім здоровья фізичного духовного<br/>Слава Христу
28 Січня 2019, 16:42
Ото так довів людей до небажання відвідувати церкву той МоЦьковській мір . <br/>А коли ви бачили гарні умови для людей де при владі були комуністи..? <br/>В тій же Росії вони мають владу і хочуть керувати світом. <br/>Вигнати окупанта геть..
28 Січня 2019, 16:53
Ви Вірянине так і хочете смороду підлити... <br/>чи можливо і від вас так тхне...<br/>Можете розслабитися -ваш час пройшов...
28 Січня 2019, 18:41
а де прапор ?????????????????? незрозуміло якось
28 Січня 2019, 18:59
Я за П Ц У але дійсно де ті усміхнені обличчя і велика кількість людей бо як на першу службу то дуже мало хоча голосів було набагато більше.За ніч москалі провели роз яснувальну роботу налякати людей і ті побоялись прийти .
28 Січня 2019, 19:23
І знову я маю питання упц мп в Україні коло 12 000 парафій діючих трохи менше московські попи не дуже переходять разом з парафіянами якщо парафії мп масово почнуть переходити до ПЦУ то де взяти стільки священиків? Не всі будуть задоволені коли літургія буде через неділю це в кращім випадку бо священники будуть обслуговувати по декілька приходів
28 Січня 2019, 19:34
Нехай просять штундів ,вони допоможуть. <br/>Думаю що не відмовились провести свої Богослужіння..
28 Січня 2019, 20:09
Шановні коли ви останній раз в сільському храмі були?Для села це нормальна кількість людей на звичайній недільній службі.Не панікуйте і не нямкайте,все буде добре.І священники знайдуться,і служба буде щонеділі,і більшість парафій буде Українських.
28 Січня 2019, 20:26
Правду кажеш синку<br/>Слава Христу<br/>Слава Украіні-Слава іі синам Героям
28 Січня 2019, 20:29
Згодна,все буде добре. <br/>Най живе щасливо Україна ,бо наші люди того варті!!
28 Січня 2019, 21:18
Людей на службі було понад 50. Це в рази більше від того, що було раніше, бо Ніфонт у Порську сам сказав, що до Торака ходило 12 прихожан
28 Січня 2019, 21:55
Перше сатанинське зборище відкрите.
28 Січня 2019, 22:27
Ти сам сатана. А ми-ХРИСТИЯНИ. Віримо в БОГА і Україну.
28 Січня 2019, 22:28
Тиць пиздиць. А ФСБешним прихвостням радість.
28 Січня 2019, 22:39
Гарно висловлюєшся, але думаєш навиворіт.
29 Січня 2019, 09:17
Яких людей більше?там половина Голобських)))
29 Січня 2019, 11:19
Ніфонт не сци ми із Радошина,а твої голобські собакою охороняються - дивись щоб не покусав.
29 Січня 2019, 11:42
Для. <br/>--<br/>19:55 28.01.2019 <br/>«За кожне слово людина дасть відповідь в судний день»!!!!
29 Січня 2019, 11:59
Дуже правильно : - в Україні повинна бути Українська Православна Церква , проти російської немаю нічого проти - але повинна називатися Російською , щоб це було відкрито видно , а не маскуватися під українську ( хто хоче йде туди ) !!!!!!!!!!!!!!
29 Січня 2019, 19:24
Всі такі віруючі шо то капец))))) хочете Українську церкву то будуйте її, а не захвачуйте вже готову) це порохівська церква України ПЦУ . Влада продажна і люди продажні і нікого не виніть в своїх бідах.продали ви Бога а взамін ПЦУ
29 Січня 2019, 19:27
Церква МП-це церква з часів князя Володимира на Русі, віра з Візантії. Не ми взяли віру в Росії, а вона в нас. Ну а Кп створив один чоловік в 1992 році.
29 Січня 2019, 20:14
Козлятина коли князь Володимир хрестив Русь - Україну на місці масковії вовки бігали! То яка тоді,придур,була церква МП? ІДІОТ!
29 Січня 2019, 20:37
Дуже приємно познайомитись.
29 Січня 2019, 20:43
Це ви її називаєте мацьковською, а це є істинна українська церква.
29 Січня 2019, 21:19
Вперше молилися українською? Ви подуріли? Там останні років з двадцять ніхто російською не молився, брехуни.
29 Січня 2019, 22:07
А ти там було чи чуло? Там 20 років тому взагалі церкви не було. А як москалі освятили - то і молились російською із добавленням деяких слів старословянською.І що - пакі Господу помолімса - це не російською?Чи ти геть тупізний?
30 Січня 2019, 00:53
В більшості приходах УПЦ богослужбовою мовою є церковнослов'янська.Це мова чиста, без матюків.Як он товариш-патріот своєю рідною українською всіх обзиває,посилає
30 Січня 2019, 02:07
Бог вам судя, кожен буде мати що, заслуговує.Силою ніхто не заставить і не буде вказувати кому куди ходити чи в московську чи в турецьку,це вибір кожної людини...,
30 Січня 2019, 08:51
Шановні прихильники СЦУ. Перш чим кричати що у вас українська церква прочитайте томос (доречі я почитавши деякі коментарі розумію що ви нез наєте що це таке. ) А там написоно ЩО ВИ ЦІЛКОМ І ПОВНІСТЮ ПІДПОРЯТКОВУЄТЕСЬ КОНСТАНТИНОПУЛЮ. Біда ношої краї в безграмотності і продажності наших людей. <br/>Не бігайте , не розколюйте а будуйте своє . Бо ті люди які дійсно вірять скільки б ви їх не гнобили і не забирали вони стають ще сельнішими . Спаси Вас Господи .
30 Січня 2019, 12:20
Константинополь : - не віджав нашу землю Крим і не веде бойові дії в Донецьку і Луганську, не вбиває там українців ... Москалі скільки років нас гнобили і це не йде вам в науку. Мені шкода вас , але вчіться хоть на власних помилках , будьте більш розбірчивими і поважайте себе, читайте історію ( вам мало голодомору де 10 - 15 млн. наших громадян - побратимів було зморено голодом , який штучно зробили росіяни). Бог один , але потрібно молитися за Україну , за її громадян , за своїх православних батьків і матерів українців які вас народили в Українській Православній Церкві. Не забувайте ,що Україну охрестили у водах Дніпра тисячі років тому , коли Москви і близько не існувало. В коментарях не ображайте один - одного , будьте вихованими, кожен має право на власну думку . Дякую.
30 Січня 2019, 13:58
Не мішай церкву з політикою.На Донбасі воюють українці проти українців.А ПЦУ - проект Порошенка, політичний проект,заснований на ненависті до ближнього. Не побороли атеїсти,не поборють і КПісти-націоналісти
30 Січня 2019, 14:08
Ти козломордий путаєш&quot; іхтамнєтів&quot; з Українцями,але це не дивно - ФСБешники свої гроші відробляють,а козломорді їм підгавкують! Вже більшої ненависті до України і православної церкви України ніж гундяєвці ніхто не проявляє.Ну визнала матір - церква Константинопольська Українську сестру - церкву,то порадійте.Але ж де там - гавкаєте і сичите як гади підколодні.
30 Січня 2019, 15:00
Ніхто так в істерію не впадає,як ти&quot; щирий українець&quot;,вивчи свою мову, а то нею і матюкатися, обзиваєш всіх і кажеш, що &quot;молишся&quot; нею, ото&quot;віруючий&quot;СЦУ. АР-МО-ВІРИ.
30 Січня 2019, 15:54
Тиць пиздиць.