У Ковелі відмовились надати брату загиблого героя АТО землю під забудову

29 Січня 2019, 17:23
У Ковелі відмовились надати брату загиблого героя АТО землю під забудову 3797
У Ковелі відмовились надати брату загиблого героя АТО землю під забудову

Комісія міськради підтримала думку ветеранів та волонтерів АТО, які виступили проти надання брату загиблого героя земельної ділянки.

У Ковельській міській раді відбулося засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО, та членами сімей загиблих АТОшників. Засідання проводив голова постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та містобудування Анатолій Кислюк.

На комісії розглянули заяву голови громадської організації «Члени родин загиблих в АТО «Віра» Людмили Данилевич щодо надання ділянки родині її загиблого сина, учасника АТО Романа Данилевича. Людмила Леонтіївна, яка проживає в селі Облапи Ковельського району, просила надати землю для житлового будівництва своєму сину Віталію Данилевичу, як брату загиблого учасника АТО, оскільки вона вже використала право на безоплатну приватизацію землі.

Під час засідання, на яке прибула Людмила Данилевич, озвучили, що на загальних зборах двох громадських організацій: Всеукраїнської спілки учасників бойових дій АТО «Побратими України» та Ковельської міськрайонної спілки ветеранів та волонтерів АТО, прийняли рішення не підтримувати прохання Людмили Леонтіївни.

Комісія під головування Анатолія Кислюка підтримала думку учасників бойових дій та волонтерів і теж відмовила у наданні земельної ділянки для житлового будівництва Віталію Данилевичу.

Коментарі
29 Січня 2019, 19:53
А до чого тут брат За що йому землю?
29 Січня 2019, 20:43
Правильно зробили
29 Січня 2019, 20:55
БРАТ-МЄНТ?
29 Січня 2019, 23:11
Назвіть мені хоча б одну державу, де учасників бойових дій вшановують земельними ділянками! Паранойя....
30 Січня 2019, 00:46
Для 7<br/>Я розумію, за що Ви. <br/>І я розумію ту сім'ю (де брат загиблого - мєнт). І чіткої відповіді у мене нема. Але переконаний, що Ви ж не мали на увазі, що мєнт брутально скористався загибеллю брата? <br/>І да! Я теж мєнт, в минулому житті, але це не завадило мені, ось уже п'ятий рік бути на Сході в складі бойової бригади. <br/>І мене б точно прибуло б, коли б якийсь &quot;8 чи 9&quot; сказав: &quot;Та він же мєнт&quot;.
30 Січня 2019, 00:48
Для? <br/>А Ви їх, судячи з усього, ніяк не вшановуєте. То до чого Сей пафосний спіч. Чи є пропозиції?
30 Січня 2019, 11:38
Хай подає документи в загальну чергу (саме так я отримала свою ділянку, правда чекала пару років). А то один атошник в сім&quot;ї а хочуть ділянки на батьків,дідів, братів, дітей, сестер.
30 Січня 2019, 12:04
Якщо вже виділяють землю родичам загиблих бійців, по одній ділянці на солдата я маю на увазі, то чому мають бути якісь виключення, мент чи не мент він? Чи його брат, який загинув, воював не так і не там де всі інші ?
30 Січня 2019, 12:49
Комісія відмовила у наданні земельної ділянки для житлового будівництва Віталію Данилевичу. - це правильно , це по закону ..!!! Загибель брата ( царство йому небесне) не дає права іншому брату. Читайте і виконуйте закон !!!!!!!!!!!!
30 Січня 2019, 17:28
Враховуючи, що вони отримали квартиру то може змельну ділянку хтось більше потребує
30 Січня 2019, 20:36
Два метра там в Любленці він не хоче ?Воін сраний!
05 Лютого 2019, 16:21
Кожна людина має право отримати земельну ділянку ,просто для нас &quot;АТОШНИКІВ&quot;, як нас називають ,першочергово. Для всіх наголошую, що ми мобілізовані перших хвиль мобілізації ,а також добровольці воювали не за пільги і не за земельні ділянки.