Герой АТО з Ковеля відмовився від нагороди через Юлію Тимошенко

30 Січня 2019, 12:00
Андрій Луцик 7368
Андрій Луцик

Захисник Донецького летовища Андрій Луцик відмовився від нагороди спілки «Побратими України», назвавши дії спілчан по підтримці Юлії Тимошенко – аморальними.

Про це учасник оборони Донецького аеропорту Андрій Луцик написав на своїй сторінці у Facebook.

«Я, Луцик Андрій, відмовляюсь від нагород, виданих мені спілкою «Побратими України» в зв’язку з тим, що я не підтримую Юлію Тимошенко і всі їхні дії, пов’язані з тим, що вони роблять, рахую АМОРАЛЬНИМИ. Хотів би звернутись до голови Ковельської спілки Ганджали Юрія. Пане Юрій, якщо у вас і у ваших підопічних є до мене якісь питання з приводу отриманих мною травм, або інших питань я завжди готовий вам відповісти. Телефон мій у вас є. Прохання не розповсюджувати неправдиву інформацію, а то хоть я і інвалід першої групи, а по їдальніку можу дати і повірте мені, що є кому за мене постояти», – заявив Андрій Луцик.

Учасники соцмережі у коментарях схвалюють вчинок «кіборга», хоча дехто вважає, що нагороду він і не повинен повертати, так як заслужив і лишив у тому пеклі своє здоров’я.

«Нагорода була отримана від «Побратимів України», так званої спілки. Я і мої Бойові побратими наголошуємо, що не підтримуємо цей «цирк» і мені совість не дозволить носити ці нагороди», – додав Андрій Луцик.

 

 

Читайте також: Юлія Тимошенко і її «Батьківщина» маніпулюють людьми, які воювали за Україну, – «кіборг» з Ковеля

Коментарі
30 Січня 2019, 14:47
Такі нагороди повинна видавати держава! А це памятний значок, сувенір від ГО. І А.Луцик поступив патріотично, що не підтримує агента кремля. Ось справжній патріот!
30 Січня 2019, 15:31
Гнати Юльку в пидароssiю
30 Січня 2019, 15:44
Слава Україні ,слава героям АТО. Підтримую пана Андрія.
30 Січня 2019, 15:58
Порошенко підорас і ті хто його підтримує !
30 Січня 2019, 15:59
Ти не патріот ти ГІМНО !
30 Січня 2019, 16:31
Ще один....хлопці що ви робите???Так вже набридло це читати, ви ,,кіборги,, молодці, ніхто проти вас і слова не сказав в інтернет мережах, я говорю за Ковель, а ви????Аби ото тільки своїми діями людей понакручувати один проти одного, чим ви кращі російських ЗМІ що зомбує, ви робите теж саме настроюючи людей проти хлопці і Юльки. Я нікого не захищаю, в кожного є гріхи. Але чомусь ці хлопці не пишуть в інтернет видання ГОЛОСУЙТЕ ЗА ЮЛЬКУ, чи про вас що ви якісь не такі, ніхто не виносить це для всіх, а ви що робите????Просто обсираєте щоб люди так само думали..<br/>Це бред так робити, віддали б ті нагороди тай все не треба щоб всі про це знали бо ви ,,хороші,, а вони ,,погані,, і це дорослі люди
30 Січня 2019, 16:38
Нагороди спілки «Побратими України», по підтримці Юлії Тимошенко – вручити Кіндеру і Вірі Федосюк , які за рахунок міськради їздили в Київ на з'їзд їхньої партії в робочий час ...
30 Січня 2019, 16:54
...що Вони іздили за кошти міськоі громади. Вірю в здоровий глузд.
30 Січня 2019, 17:33
Я не Кіборг , а учасник боїв за Донецьке летовище . Немаю нічого проти їхнього вибору, питання в тому як це зроблено . І прохання я не Кіборг а учасник боїв за Донецке летовище
30 Січня 2019, 17:45
TEST
30 Січня 2019, 18:21
Я знаю наших ковельських хлопцiв з цiеï cпiлки...i менi огидно читати те що про них пушуть....вони багато чого зробили будучи не привладi....я особисто ïм за це вдячний...це ïх вибiр ...i також небачу щоб вони когось поливали брудом як це робити вы...це вам позор....
30 Січня 2019, 18:40
Конкретно що зробили!!!!
30 Січня 2019, 18:48
Це така нагорода, як Порох слов'янин Відмовився - та й х... з ним, чого з цього робити значну подію?
30 Січня 2019, 19:14
Новини РАЙОН це провладна гадзета однобока ФУ кака !
30 Січня 2019, 20:01
І скажіть що це на політика?
30 Січня 2019, 20:03
Також Савченко заявив – був здивований, що на «інтелігентній та екологічній Волині» ситуація із безпекою для активістів «гірше, ніж в Донецьку». Він пояснив, що до частини нападів причетні «люди, які формують обласну раду в екзилі», натякнувши на те, що голова облради Ігор Палиця здебільшого працює за кордоном. Такий стиль керіництва він назвав «бандитським» та «гопнічеським».<br/><br/>«Я з цим миритися не буду. Я буду захищати людей. Якщо треба буде, я буду «воювати» із політичною партією «УКРОП» і з тими людьми, які сьогодні під їхню дудку грають», – заявив він
30 Січня 2019, 20:04
https://pershyj.com/p-ya-ogoloshuyu-viinu-ukropu-ta-yih-prihvostnyam-savchenko-pro-situatsiyu-na-volini--34335?utm_source=novapress&amp;utm_medium=facebook
30 Січня 2019, 21:50
У Фейсбуці є їх група прочитай...
30 Січня 2019, 21:54
Юлі можна вже їхати у клініку &quot;Шаріте&quot;. То як хвора була, немічна, на ноги не вставала, то думали, що не довезуть - у дорозі помре... А зараз на каблуках, то вже доїде точно. Пора ...
30 Січня 2019, 23:31
А як це зроблено???Де докази????Всі тільки й говорять той те сказав а той те, конкретно ніхто прізвищ не називав, це більше схоже на базар бабок біля підїзду...от сказала що шл...ха значить шл...ха. і всі вірять....дурдом
31 Січня 2019, 01:33
Бридко використовувати політиками патріотів і захисників!!!
31 Січня 2019, 09:33
А Я БИ МЕДАЛЬКУ ВЗЯВ
31 Січня 2019, 14:36
АНДРІЮ РЕСПЕКТ!!!!
31 Січня 2019, 21:10
Казала йулька, що може пересісти з інвалідного візочка тільки на трон...
01 Лютого 2019, 13:19
КИБОРГ - ГРОБИК ... Все что нужно знать про этих укро-выблядках
03 Лютого 2019, 21:17
Який він там херой, нахлявся спиртяги, заснув на снігу.