Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Поворську відбулася презентація проекту «Успішна громада»
У Поворську відбулася презентація проекту «Успішна громада»

Жителям Поворської ОТГ розповіли, як зробити громаду успішною

11:44 31.01.2019
991

У Поворську відбулася презентація проекту «Успішна громада».

Про це повідомляється на сайті Ковельської районної ради.

У 2019-му Волинський обласний центр зайнятості розпочинає два пілотних проекти, серед яких і «Успішна громада», у рамках якого готуватимуть професійні кадри для роботи в об'єднаних територіальних громадах.

30 січня жителям Поворської об’єднаної територіальної громади презентували проект «Успішна громада». Про особливості цього проекту розповіли директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк та директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак.

Про те, в чому полягає реалізація проекту і як він допоможе громаді досягти успіху, розповів директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак. Ігор Григорович зазначив, що об’єднана територіальна громада буде успішною тільки тоді, коли створять достатньо робочих місць, коли жителі матимуть хорошу роботу і гідну оплату праці, а також наголосив на важливості співпраці з соціальними партнерами в напрямку підтримки реалізації презентованого проекту.

«Сьогодні маємо п’ятдесят об’єднаних територіальних громад у межах Волинської області. Відповідно, для нас усіх це нові можливості, нова відповідальність, самостійність у вирішенні питань розвитку території. Робота служби зайнятості – це робота з людьми, які хочуть працювати. Ми хочемо допомогти громаді стати справді успішною, використовуючи всі інструменти, доступні службі зайнятості. Наша мета – задовольнити потреби людей у роботі, задовольнити потреби роботодавців у працівниках і безпосередньо задовольнити потреби самої об’єднаної територіальної громади», – розповів директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк.

На важливості реалізації такого проекту та його користі для об’єднаних територіальних громад наголосив і голова Ковельської районної ради Андрій Броїло. За його словами, сьогодні центр зайнятості став справді сучасною службою, яка надає якісні послуги.

«У нас плідна співпраця і, сподіваюся, вона буде продовжуватися», – підсумував Андрій Петрович.

У рамках реалізації проекту фахівці служби зайнятості організовуватимуть круглі столи та робочі зустрічі, братимуть участь у розробці стратегії розвитку ОТГ, проводитимуть ярмарки вакансій, тренінги, семінари, профконсультації. Окрім того, здійснюватимуть професійну орієнтацію учнівської молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей, затребуваних для конкретної громади.

Коментарі

податківець-пенсіонер

11:57 31.01.2019

По перше: навести порядок з оподаткування за земельні ділянки. надання послуг технікою(часто-густо взагалі незареєстрованою) і т.п. ...

Повурськ ком.юа

12:21 31.01.2019

Спочатку дорогу б#ля зробіть. Яка стратегія???Школу закрить, садочка і ремлнма в Ковельському районі, а що не так пане Козак???

Повурськ ком.юа

12:22 31.01.2019

Спочатку дорогу б#ля зробіть. Яка стратегія???Школу закрить, садочка і ремлнма в Ковельському районі, а що не так пане Козак???

дорожнік

14:55 02.02.2019

дорогу зробимо! Шукайте гроші!

17 липня
Вчора
15.07.2019
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин