Показали, що залишилося від військової частини на вулиці Володимира Кияна у Ковелі

31 Січня 2019, 12:00
Показали, що залишилося від військової частини на вулиці Володимира Кияна у Ковелі 4712
Показали, що залишилося від військової частини на вулиці Володимира Кияна у Ковелі

Від колишньої частини на вулиці Володимира Кияна у Ковелі залишився лише видимий фасад будівлі і цегла, оскільки люди все розібрали.

Фото цього опублікувала Олена Гордовська на сторінці «Ковель Life» у Facebook.

«Суцільна розруха. Все що залишилось від військової частини на Володимира Кияна. Картинка наче з фільму жахів. Люди розібрали і рознесли по домівках абсолютно все», – написала Олена у дописі.

 



Коментарі
31 Січня 2019, 15:34
Покажіть ці фотки Анатолію Гриценку. Саме коли міністром оборони був оцей популіст в Ковелі військові частини дерибанили. А тепер цей вилупок верховним головнокомандуючим хоче стати, бо по його основній спеціальності інженера по військовим літакам йому роботи в збройних силах України нема. До речі Ковель Район на своїх шпальтах тут недавно піарили цього чесного полковника.
31 Січня 2019, 15:40
Казарми пережили 4 війни, але не пережили незалежності України.
31 Січня 2019, 15:56
Істина!
31 Січня 2019, 16:36
...ну Вы Ковельчане. блин даете...
31 Січня 2019, 16:37
Ну тож так ,люди і країну розібрали і розкрали )))))
31 Січня 2019, 17:04
Юля прийде-порядок наведе! Це мабуть "робота Москви і президента..."...
31 Січня 2019, 18:13
Саму територію і капітальні будівлі військової частини тут , на Брестській і Володимирській, які були передані місту на 100% роздерибанив і розпродав КІНДЕР з своїми прихильниками ... люди зараз сміття підбирають , а не не розтянули по домівках !!!! Хтось - колись за це відповість , завжди так не буде !!!!!!!!!
31 Січня 2019, 19:10
МАВПА НА КІЛОК
31 Січня 2019, 19:16
Гетьмана в Ч....и
31 Січня 2019, 20:26
Про таких подонків в свій час писав наш пророк Т Г Шевченко-сказавши що вони гірше ляхів<br/>і то є правда<br/>На палю ії -звичайно то буде справедливо<br/>Але подивімось і на себе яких ляхів знову приведемо до влади
31 Січня 2019, 20:37
росия атакуй нас нема оружея и техники
31 Січня 2019, 20:56
ура напад на ковель бомбити
31 Січня 2019, 21:04
Вже йуля в свій час порядок навела, Крим путіну віддала, газ для любих їй українців вдвічі дорожче в путіна закупила... І сама від цього геть нічого не мала - бомжиха, якщо вірити її чесній декларації...
31 Січня 2019, 23:52
шо курить та шмара що написала це !!!!які люди там де були казарми земля яку кіндер продав далі земля дубівської отг які люди та наркоманка шо меле
01 Лютого 2019, 09:14
Були в нас президенти, були є і будуть . <br/>Тільки яка від них користь для України та українців ?... <br/>потрібен БАТЬКО НАЦІЇ ,а ось такого то поки немає із жодних теперішніх бігбордістів.
01 Лютого 2019, 13:17
Какое название улицы - такая и часть ...
01 Лютого 2019, 13:44
Шкода , що Україною сьогодні і протягом всього часу незалежності керують - ВАРЯГИ і ЗАРОБІТЧАНИ . А для них головне не ДЕРЖАВУ - УКРАЇНУ розбудувати , а урвати побільше для себе і свого оточення !!! Подивіться які ХАТИНИ мають керівники всіх рівнів , прокурори , судді , більшість керівників поліції і військових . А вони між їншим живуть тільки на - ЗАРПЛАТУ !!!! Пока таке буде - результат буде нульовий ...!!!!! Господи БОЖЕ , пришли нам кандидата у президенти ЧЕСНУ , ПОРЯДНУ людину - патріота України !!!!
01 Лютого 2019, 13:49
Кіндер з нашої церкви
01 Лютого 2019, 13:51
На ваших теренах біла Африка
03 Лютого 2019, 21:19
Росія, окупуй нас і віднови військову частину. А потім ще раз віддай на халяву. Воістину доброта і щедрість ваша не знає рівних.<br/> А без сміху, то те, що з частиною на Горці, то те й з Україною, нехай-но ще жиди нами покерують.