У Ковелі проведуть судову будівельно-технічну експертизу багатоповерхівки

01 Лютого 2019, 11:38
У Ковелі проведуть судову будівельно-технічну експертизу багатоповерхівки / Фото ілюстративне 4869
У Ковелі проведуть судову будівельно-технічну експертизу багатоповерхівки / Фото ілюстративне

Суд призначив експертизу в рамках кримінального провадження щодо заволодіння РЖКП № 2 грошовими коштами, які виділялися на утримання житлового будинку.

Як вже повідомляло видання Район.Ковель, власник квартири Леонід Ніколаєв, який проживає у багатоповерховому будинку на вулиці Сагайдачного у Ковелі, звернувся до керівника місцевої прокуратури Олександра Бабенкова із заявою про кримінальне правопорушення, мовляв керівництво РЖКП № 2 обманювало мешканців багатоповерхівки.

Заявник вказував, що після призначення 1 липня 2016 року на посаду начальника Ковельського РЖКП № 2 Наталії Гейко якість послуг комунального підприємства стала ще гіршою. Саме при цій керівниці тут впровадили практику здирництва за усунення наслідків аварій в будинку.

Ковельським відділом поліції ГУНП у Волинській області було відкрито кримінальне провадження №12018030110002454 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (Шахрайство), що карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж 2018 року працівники РЖКП № 2 шляхом введення в оману мешканців будинку на вулиці Сагайдачного під час надання послуг з утримання будівлі та прилеглої земельної ділянки заволоділи грошовими коштами, які виділялися на утримання багатоповерхівки.

15 січня 2019 року потерпілий у кримінальному провадженні заявив клопотання про призначення будівельно-технічної експертизи.

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк своєю ухвалою призначив судову будівельно-технічну експертизу, до проведення якої залучив експертів Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Суд поставив експерту 11 запитань щодо технічного стану житлового будинку.

 

Коментарі
01 Лютого 2019, 13:43
То може вже якусь скотину посадять із ЖЕКу
01 Лютого 2019, 13:45
Керівництво заставляє нас максимальнол зрізати кущі та дерева на прибудинковій території під виглядом благоустрою на дрова
01 Лютого 2019, 13:46
МАБУТЬ ПОРА У КАМЕРУ
01 Лютого 2019, 14:46
при зарплаті у 95 000 грн можна було б вже й не красти. Але це ж торгашка- базарниця. Її завджи мало. освіти ніякої, людяності теж, а про професійні навичкми взагалі мовчу. Першого потрібно буде притягнути до відповідальності Товстигу. Він добре знав кого і для чого він ставить на цю посаду. Але ж гроші затьмарюють розум. Так що, натаха, не врятують тебе вже й дітки. Прийдеться сісти за грати.
01 Лютого 2019, 14:49
Це означає що в Ковелі мер дурень повний. Бо якби розумним був звільнив би оту Гейко уже давно хоча б для того щоб самому спати спокійно. Вона в першу чергу позорить та дескредитує своїми діями його як мера.
01 Лютого 2019, 16:15
Суши сухарі або помідори...
01 Лютого 2019, 17:37
Леоніду Федоровичу - респект! Комусь цей гадюшник необхідно було почати ворушити, бо геть совість втратили. А нам, ковельчанам, власникам квартир в багатоквартирних будинках, де не створені ОСББ необхідно почати з того, що від РЖКП витребувати звіти про надходження та витражання коштів по конкретному будинку, а не на загал.
01 Лютого 2019, 17:57
Згідні з Ковельчанкою.Гейко хай повертається на базар. Знайшли начальника! Безтолкова не грамотна баба.
01 Лютого 2019, 18:01
Леонід Ніколаєв - дуже розумна людина.Борець за чесність та справедливість. <br/>Леоніда Федоровича в начальника ЖЕКу.<br/>Давно знаємо та підтримуємо.
01 Лютого 2019, 18:10
нічого ви мені не зробите. У мене дах надійний- андрюха з мером. так що терпіть. А я поки що ще бабло покую трохи.
01 Лютого 2019, 18:12
Людям треба створювати ОСББ. І це важливо. А при створенні буде акт приймання- передачі, кошти які є на рахунку будинку також передадуться. От тоді і буде бугалтерія зводити всі людські виплати , щоб передати кашти. Тоді точно побачите всі свої виплати на рахунок жеку і витрати жеку . Бугалтера розуміють про що мова. Робіть ОСББ. Отут все і вийде на світ божий. Тому що по іншому жек порахує так , що ще люди винні жеку лишаться.
01 Лютого 2019, 18:31
Для начальника Ковельського РЖКП № 2 Наталії Гейко , невже ЗОЛОТЕ ДНО - скінчилося , не вірю .... ВІДКУПИТЬСЯ !!! Хто її рекомендував на цю посаду і призначав ...??? Це і буде 100% учасником !!!
01 Лютого 2019, 19:14
а призначав її Товстига. Дуже вже він опікувався її призначенням. Ви і зара зайдіть і поскаржтесь на памідориху, то Товстига вам очі видере. Дуже велика спокуса є тримати її при керівництві. Там бабла перекачано мабуть НЄМЄРЄНО!!!!!. На списаних будматеріалах вже не одна хатинка побудувалась.
01 Лютого 2019, 22:36
Ви люди уяви немаєте якЖеки обидва із вас тирять гроші за ненадані послуги у тої злочинної банди зарплати огого за каденцію цього мера з ніщити вийшли в люди грабуючи Ковельчан там злодійська кубло по двох Жеках прокуратурі непочатий край роботи
01 Лютого 2019, 23:07
маєш факти, неси в прокуратуру. А так гавкати нема чого. А я за свій базар атвечу.
02 Лютого 2019, 01:21
Точно така ж історія і з Вересом, більше місяця тому офіційно надіслала запит у цю шарашкіну контору, щоб надали публічну інформацію про перелік виконаних (наданих) робіт (послуг), їх вартість з утримання будинку та прибудинкової території по вул. Володимирській, 105. У відповідь - тиша. Прийдеться йти шляхом п. Ніколаєва, щоб і цих аферистів прокуратура потрусила.
02 Лютого 2019, 01:36
Верес - це точно шарашкина контора. Кажуть знов тендер на прибирання міста виграв.<br/>А люди де? Вже з 1 го лютого повинні.<br/>Техніка стара як світ. <br/>Обслуговування будинків ніяке. Як платять прибиральницям, так і працюють. В підїздах по кутках не прибирають.<br/>Що то за поточний ремонт в розцінках?<br/>Коли він робиться? А гроші кожен місяць вираховують.<br/>Яке керівництво - така і робота.
02 Лютого 2019, 01:36
Верес - це точно шарашкина контора. Кажуть знов тендер на прибирання міста виграв.<br/>А люди де? Вже з 1 го лютого повинні.<br/>Техніка стара як світ. <br/>Обслуговування будинків ніяке. Як платять прибиральницям, так і працюють. В підїздах по кутках не прибирають.<br/>Що то за поточний ремонт в розцінках?<br/>Коли він робиться? А гроші кожен місяць вираховують.<br/>Яке керівництво - така і робота.
02 Лютого 2019, 01:36
Верес - це точно шарашкина контора. Кажуть знов тендер на прибирання міста виграв.<br/>А люди де? Вже з 1 го лютого повинні.<br/>Техніка стара як світ. <br/>Обслуговування будинків ніяке. Як платять прибиральницям, так і працюють. В підїздах по кутках не прибирають.<br/>Що то за поточний ремонт в розцінках?<br/>Коли він робиться? А гроші кожен місяць вираховують.<br/>Яке керівництво - така і робота.
02 Лютого 2019, 09:37
і Верес з&quot;явився на ринку послуг з легкої подачі Товстиги. А чи не пора вже й Товстигу взяти за сраку разом з памідорихою?
02 Лютого 2019, 10:17
Помідориху геть! Товстигу теж, щоб не протягував на посади таке непотрібство.<br/>Що немає хіба людини яка б навела поряок і не крала? <br/>Люди давайте щось міняти хоч би на рівні міста.<br/>Голосуємо! Ми з усією родиною за Ніколаєва.<br/>Чесна людина, принциповп.
02 Лютого 2019, 15:06
цікаво, а з слідчим памідориха теж так само веде себе по хамськи, як з людьми?
02 Лютого 2019, 16:02
Плєсєнь, мені треба бабло, а Помідориха мені платить. Так що не трандіть.
02 Лютого 2019, 17:18
Кажуть, що помідориха Товстизі - &quot;ой, що ж за кума...&quot; Невже то правда?