Ковельська влада провела торги по стадіону «Локомотив»

01 Лютого 2019, 16:44
Реконструкція стадіону «Локомотив» 4588
Реконструкція стадіону «Локомотив»

Найменшу суму коштів на проведення реконструкції спортивної споруди запропонувала витратити фірма з Луцька – 32 мільйони 522 тисячі гривень.

Нещодавно Prozorro інформувало про аукціон на реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив» під розміщення транскордонного центру діалогу культур Польща-Білорусь-Україна. Сума тендеру становила 32,6 мільйонів гривень. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій сплив 25 січня.

У торгах, які відбулися 28 січня, участь взяли ТзОВ «Енергоресур-монтаж» (м. Львів) та ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536». Запропонована ціна фірми з Луцька виявилася найменшою. На сайті публічних закупівель Prozorro, станом на 1 лютого, зазначається, що ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» все ще очікує рішення.

 


 

Строк виконання переможцем тендеру всіх робіт з реконструкції підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив» визначений до 1 вересня 2020 року.

Читайте також:

Коментарі
01 Лютого 2019, 19:35
Перевірити усі дозволи на проведення робіт, якість будматеріалів і т.д. І здійснювати повний незалежний громадський контроль під час проведення реконструкціїї на усіх її етапах...
01 Лютого 2019, 19:54
ще 32 мільйони народних грошей пішло коту під хвіст
01 Лютого 2019, 21:00
А чи не задорого? Більше 32 міліонів грн тільки за реконструкцію підтрибунного приміщення! А за весь стадіон, поле та ін. це ж скільки бабла відмиє банда?!
01 Лютого 2019, 21:34
Одним словом дурдом .Що там рекунструвати все викрадено до нас витратить міліони а нічого над роблять .і для чого потрібен другий стадіон місту де наркомани піяки дураки?
01 Лютого 2019, 22:36
В китаї би за такі гроші два стадіона построїли а в нас тільки трибуни знесуть.
02 Лютого 2019, 00:35
Гавкайте, собаки, а караван іде!
02 Лютого 2019, 01:37
Як же ж мені нравиться розводити плєсєнь.
02 Лютого 2019, 14:53
а через дорогу ,побудувати каток імені Петі Філа
02 Лютого 2019, 16:13
ЗРАДА.Стояв стадіон ровалювався всі пі.....си.Почали робити те саме.То ви оприділіться.Гроші виділив Євросоюз.більше інформації тут: https://www.facebook.com/artur.kuczynski.71/posts/1527526030628271?pnref=story
02 Лютого 2019, 16:54
А в чому нам оприділятися? Так, стадіон треба. Добре, що Євросоюз дає гроші. Тільки ж наша корупційна влада частину їх "відмиє", вкраде. Правильно написав Громадянин: В китаї би за такі гроші два стадіона построїли а в нас тільки трибуни знесуть.
02 Лютого 2019, 21:50
Нащо Ковелю ще один стадіон? Загрузи спочатку той, що на Грушевського.