На поклін до Москви: Онуфрій та нардеп від «Опоблоку» їздили вітати патріарха Кирила

02 Лютого 2019, 19:15
Онуфрій та нардеп від «Опоблоку» їздили вітати патріарха Кирила 5101
Онуфрій та нардеп від «Опоблоку» їздили вітати патріарха Кирила

Предстоятель УПЦ МП, митрополит Онуфрій і нардеп від Опозиційного блоку Вадим Новинський взяли участь в урочистостях з нагоди десятиріччя інтронізації патріарха Московського і всієї Русі Кирила, які проходили в Москві 31 січня.

Знімальній групі телеканалу ATR увечері 1 лютого вдалося зняти ексклюзивні кадри, як кортеж з одіозним політиком і предстоятелем УПЦ МП виїжджає з воріт VIP-терміналу аеропорту «Київ» (Жуляни).

Кілька знімальних груп різних телеканалів чатували під VIP-терміналом аеропорту «Київ» починаючи з 18:00 години. О 21:45 журналістам вдалося зняти ексклюзивні кадри, як кортеж з одіозним політиком і керівником УПЦ МП, виїжджає з воріт VIP-терміналу. Так, з терміналу Б аеропорту «Київ» (Жуляни) виїхав мікроавтобус Chevrolet, в якому, за словами журналіста ATR, знаходилися люди в рясах, а в автомобілі Mercedes був Вадим Новинський.

Як відомо, 31 січня 2019 в Великому залі Державного Кремлівського палацу відбувся урочистий захід, присвячений 10-річчю Помісного собору Російської Православної Церкви в 2009 році і інтронізації Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. 1 лютого відбулося богослужіння в храмі Христа Спасителя. Митрополит УПЦ МП Онуфрій взяв участь в урочистих заходах.


 

Коментарі
02 Лютого 2019, 22:34
Сифон и борода моча бородача
02 Лютого 2019, 23:34
В Льоня Нечипорук тож їздив?
02 Лютого 2019, 23:47
Козломорді із своїм паханом. Жах.
02 Лютого 2019, 23:53
А тепер нехай побачать Українці,що РПЦ в Україні ніякого відношення до Москви не мають. А їх цьому вчать козломорді викидні у рясах,та тупоголові ватніки заточені під Путіна.
03 Лютого 2019, 00:07
Українська Православна Церква (МП)є самокерованою частиною Руської Православної Церкви. От самі собі й міркуйте чи є звязок з Москвою чи ні.Невже українці і далі спатимуть?
03 Лютого 2019, 00:08
Сатанинським душам Путіна та Гундяєва місце давно на кладовищі помолімся віряни за тимчасово не вмерших слуг сатани...
03 Лютого 2019, 00:34
От тут якраз і видно яка вона самокерована - з однієї сторони сукою православною Новінським, а з іншою ФСБешним Кірюшою.
03 Лютого 2019, 04:18
Це дійсно нова секта -ГУНДЯЄВЦІ. <br/>Отак потрібно і дати назву ,хоча і не зовсім нова алеж оновлена ...
03 Лютого 2019, 09:31
Підтримую
03 Лютого 2019, 09:39
ЯКІ ГИДОТНІ МОСКАЛЬСЬКІ РИЛА
03 Лютого 2019, 10:38
Рила безумовно москальськы і гидотні<br/>А от приходи на відміну від наших повні<br/>І дивлюсь ну ніщо на людей не впливає і не вразумляє<br/>Через два місяці вибори<br/>Що буде Браття<br/>Слава Христу<br/>Слава Украіні
03 Лютого 2019, 14:03
а приходи у них повні тому, що вони не самозвані ряжені попи а є законними представниками Бога на нашій грішній землі. І вибити цю віру в людей, відібрати храми ви можете тільки силою. Але кара вас чекає жорстока. Божа кара дуже Не грішіть- самозванці ряжені.
03 Лютого 2019, 14:38
Кирило наш цар
03 Лютого 2019, 15:25
Куди дивиться Господь Бог? Чорт московський і всея кацапської педерації обізвав себе священником! Жах!
03 Лютого 2019, 15:26
Це хто тут представники Бога? Козломорді ряжені викидні у рясах? Ти коли чучало останній раз в церкві було,щоб висновки робити кого і де більше? Московські церкви сьогодні відвідують козломорді,заточені під Путіна ватніки. Щось типа тебе козломордого!
03 Лютого 2019, 16:04
Зробили з сайта постійну яму психічнохворих придурків. Ви ж не в церкву, а в кабак ходите поклонятися своєму богу Бодуну, безбожники. А тут труси на сраці рвете, захлинаєтеся, які ви віруючі. Сміття.....
03 Лютого 2019, 16:06
Зробили з сайта помийну яму психічнохворих придурків. Ви ж не в церкву, а в кабак ходите поклонятися своєму богу Бодуну, безбожники. А тут труси на сраці рвете, захлинаєтеся, які ви віруючі. Сміття непотрібне......
03 Лютого 2019, 16:17
Це через те, що модератор не банить висери козломордих кацапських ватників, а тільки ірже з них...
03 Лютого 2019, 16:41
&quot;за словами журналіста ATR, знаходилися люди в рясах, а в автомобілі Mercedes був Вадим Новинський.&quot; А прізвище журналіста? На відео нічого, крім автомобілів, добре не видно. Сказати можна, що хочеш. І приклад цьому - цей сайт, де пирскають ядом один на одного...
03 Лютого 2019, 16:54
А ти начеб то до церкви ходиш? Такий праведник,що людей ідіотами обзиваєш. Подивись на себе - чучало!
03 Лютого 2019, 16:59
Що ти досліджуєш?Ну був онухрій і сука православна на аудієнції у пахана кірюші,ну завезли бабла ватніків заточених під путіна.Це все вже сотні разів по всіх сайтах.А тобі прізвище журналіста. Придурок
03 Лютого 2019, 17:25
З дурнями спорити-собі нашкодити. Від дурного відійди. А молитовне єднання в Україні є з усіма православними світу.
03 Лютого 2019, 17:30
Козломордому греку і праведному ідіоту в стилі дня - бодай би в тебе макітра репнула - щоб тебе хапун ухопив. Так що тепер посилати один одного по культурному.
03 Лютого 2019, 17:51
Матюки - це винахід і вищий прояв &quot;культури&quot; кацапської педерації, яким ми, на жаль, від їхніх комунофашистських окупантів заразились...
03 Лютого 2019, 18:03
Хто прозивається-сам так називається. А всі прокльони завжди повертаються до своїх авторів.
03 Лютого 2019, 18:37
Ото все москальським вилупкам вернеться в сім раз до сьомого коліна
03 Лютого 2019, 19:31
Миколо <br/>Що то за єресь і безрозсудство духовне ,де ви такого знайшли в Святоми Письмі чи в переданнях? <br/>«є законними представниками Бога на нашій грішній землі» <br/>Такого ніде немає ... <br/>єдиний представник Бога на землі був Ісус Христос і все... <br/>що за бред несете і в МоЦьковських особах бачите намісників Бога . <br/>Це ЖАЙ. <br/>Навіть немає слів щоб вас вразумити...
03 Лютого 2019, 21:07
Ну то й шо? Ваш Єпіфаній відсмоктує ж у колишнього турецького капітана, а Порох дякує? Не завидуйте, нацики пришиблені. Ще прибіжите проситись.
03 Лютого 2019, 21:17
сьогоднішня так звана інтронізація показала- світ не визнав політичний проект жидо-масонів і їх господарів з америки. Жодна церква світу ряжених попів не привітала і делегацій своїх не надіслала. Були тільки ряжені попи і ті, хто їх наряжав- господарі з Гамерики.
03 Лютого 2019, 21:59
Скоро ваш філарет отямиться, що він наробив і закінчить, як іуда.
03 Лютого 2019, 22:12
Чим більше ця козломорда ватна скотина спряжається у своїх висерах,тим більше радісно за Україну.Ряжені викидні у рясах,та їх козломорді клоуни,типа цієї козлятини,що по всіх сайтах обсирає все Українське, заточені під путлєра і кірюшу обсцикають і обфавлюють все і всіх.Але все буде Україна! Слава православній церкві України! Слава Україні!
03 Лютого 2019, 22:19
Стонадцять діж чортів тобі у пельку!
03 Лютого 2019, 22:21
Саме хоч втямило, що пропищало?
03 Лютого 2019, 23:07
Чому ви не хочете бути мудрими та розсудливими. <br/>Жива християнська віра основана на Господньому Письмі. <br/>Де ви не знайдете те чим апелюєте? <br/>«МП то є законними представники Бога на землі» <br/>Ще раз хочу сказати що жодного представника Бога на землі немає,а був лише Один представник -Христос Ісус звідки і від кого пішла наша Християнсьаа віра ,а тим більше не від якихось осіб із МОСКОВІЇ ,або МП. <br/>Не гнівіть Бога бо Він може покарати..
03 Лютого 2019, 23:12
Та не тобі убогому зрозуміти! Когут общіпаний.
03 Лютого 2019, 23:44
Нада мочить всех путиновских корешей с русского мира по понятиям .Гундяевские все петухи красные.<br/>Кремлевские абортированные слуги на свалку истории -лучше сами!!!
03 Лютого 2019, 23:51
Онуфрій промосковська повія яка несе руський мір
03 Лютого 2019, 23:52
Онуфрій казав що віра почалася з Путіна
04 Лютого 2019, 00:12
До «розумника» <br/>21:12 03.02.2019<br/>Бачу поки ваше убозство ! <br/>У вас немає чим захищатися і показати правду ! Хіба що ваше духовне безкультурство. <br/>Я вам приводжу Авторитет Святого Християнського Письма ,а ви так безкультурно. Якщо ви така освічена особа то підтвердіть цитатою з істинного джерела..<br/>Оце ваша така віра тобто секта -ГУНДЯЄВСЬКА. <br/>Християни -це не ГУНДЯЄВЦІ. <br/>Запам’ятайте !!!!!!!!!!!!!!
04 Лютого 2019, 00:17
Тиць - пиздиць
04 Лютого 2019, 00:48
Християнська віра пішла не від Ісуса, це експортна версія іудаїзму
04 Лютого 2019, 00:50
Всі Гундяєвці як архаровці вороги України
04 Лютого 2019, 09:40
Поддерживаю
04 Лютого 2019, 09:43
Наш бог з Аделаджою самий правильний трішки чорний але теж український
04 Лютого 2019, 10:23
Основоположник Християнської віри-ХРИСТОС!!!!!!!!!!!!!!! <br/>Не будь що і не будь хто не є посередником чи представником-намісником.<br/>Святий Апостол Павло написав: <br/>«існує лише Один Господь і лише один посередник між Богом і людьми -Ісус Христос»
04 Лютого 2019, 10:54
А що тоді в старому завіті?
04 Лютого 2019, 14:18
Гарно цей сайт вміє сіяти ненависть і розпалювати ворожнечу. Як ця новина пов'язана з Ковелем? Чи ви вже почали висвітлювати всеукраїнські новини? <br/>Провокація!!
04 Лютого 2019, 14:36
Не сци в кампот козломордий.Що в Ковелі мало ФСБешної нечисті заточеної під Путіна? Вам зараз дана команда вчиняти провокації,а якщо не можете - то хоч гвалтувати.
04 Лютого 2019, 15:03
Расстрелять всех агентов ФСБ
04 Лютого 2019, 20:37
Відповідь : <br/>В старому заповіті були Євреї які сповідували і поклонялися Богу Ягве,Старий завіт був попередником Новому ,тобто Ісусу Христу. <br/>Ось ми і стали Християнами . <br/>Ми ж не живемо по старому заповіту де було храмове служіння із жертвами тварин. <br/>А зараз в нас є Новий Завіт -виконуймо Його і будемо справжніми ХРИСТИЯНАМИ.
04 Лютого 2019, 22:29
А що там виконувати? Перекувати танки на плужки і пахати на тих, хто цього не зробив? Чи підставляти праву щоку після удару по лівій? Чи відмовитись від матеріальних благ заради духовних цінностей?
05 Лютого 2019, 00:42
Якщо ти Християнин <br/>Поступай по християнські. <br/>«Кесареве кесарю ,а Боже Богові»
05 Лютого 2019, 11:06
Онуфрій наш патріарх
05 Лютого 2019, 11:07
Мене Бог назначив намісником над вами вівцями
05 Лютого 2019, 11:17
КАЖУТЬ ОНУФРІЮ ПУТІН МЕДАЛЬКУ ДАВ
05 Лютого 2019, 15:25
Коліньми вони б їздили разом з Путіним
05 Лютого 2019, 21:46
І путін, і порох і філ з єпифанієм, і кирило, і онуфрій і всі ви будете їздити коліньми в пеклі. А ті, хто посилає прокльони, ще й лизатимуть гарячу сковороду так, як зараз лижуть дупи Пороху та бандерлогам.
11 Лютого 2019, 12:31
одразу видно кумуніка-богоборця &quot;старої закалки&quot;...<br/>все на світі погубили кляті комуніки і далі продовжують паскудити