Радошин: у місцевому храмі відбулося друге богослужіння після переходу до Православної церкви України

04 Лютого 2019, 12:07
Радошин: у місцевому храмі відбулося друге богослужіння після переходу до Православної церкви України 3096
Радошин: у місцевому храмі відбулося друге богослужіння після переходу до Православної церкви України

В Свято-Покровському храмі села Радошин відбулася друга Служба Божа після переходу до Православної церкви України.

Про це повідомляє Андрій Сех на своїй сторінці у Facebook.

Богослужіння відбулося 3 лютого.

«Емоції переповнюють! Люди настільки переповнені радістю, запалом, бажанням відвідувати храм, в якому лунає українська молитва. Церква повна! Тут і дітки, і молодь, і старші люди. Вони слухають кожне слово, кожен піснеспів. Молодці! З Божою ласкою так і продовжуйте! Слава Богу за все!», – йдеться у дописі.

Читайте також: Радошин: у церкві, яка приєдналася до Православної церкви України, відбулося перше богослужіння

 

 







Коментарі
04 Лютого 2019, 14:28
Зараз московські раби будуть обкакуватись. Їдьте до Польші там на їх мові будете балакати, а в Україні тре на українській вчитися!
04 Лютого 2019, 14:40
Собаки гавкають - а караван іде.
04 Лютого 2019, 19:59
Все монах Ніфонт не витримає.Бо стільки брехні писав. Але прочитала статтю в Вісті Ковельщини.Там люди правду писали.Подзвонила на Радошин,там підтвердили,що самі перейшли.Молодці.Мої вітання
04 Лютого 2019, 20:01
Краще я буду християнином ніж сектантом-Гундяївцем))
04 Лютого 2019, 22:51
А вас Ніфонт образив чимось, певне, та?) Особиста неприкрита неприязнь шита білими нитками))
04 Лютого 2019, 23:58
Вас використовують як баранів, на основі націоналізму розколюють апостольську церкву, в упц благодаті немає, намісник церкви отримав анафему, ні одна церква вас у світі не підтримує, тому шо знає шо ви розкольники, навіть папа-римський не признає Денисенка і каже йому киш, чого ви добиваєтесь? Знайте що істину православну церкву втрата адові не здолають, так шо покайтесь пока не пізно і тримайтесь соборної апостольскої церкви.
05 Лютого 2019, 00:14
Соборна апостольська церква -це ні як не ГУНДЯЄВЦІ,коли ви знімете пелену з очей і перестанете бути рабами МоЦковськими? <br/>І з яких то пір так піднялася секта МоЦковська що претендує на істину та благодать.?<br/>Ніколи Бог не благоволив до вбивць які розпочали війну.
05 Лютого 2019, 13:24
Розумію в якісь мірі священників<br/>Бояться за кус хліба у більшості малі діти онуки-гарантіі влади <br/>Ціну ім всім знаємо-приблизно те саме що Будапештський меморандум від саксофоніста -збоченця<br/>Білла і алклголіка Бориски -Безрукого<br/>Ну а прості люди в тому ж Порську і Ковелі про що дбають-про душу щоб спастись<br/>То хто ж спасся в чужій церкві -запросивши сатану на свою землю<br/>Браття не майтеся дурью-ідіть до нас в ПЦУ не підписуйтесь під Бог зна чим<br/>Накличете спасителів так як Луганськ з Донецьком-приідуть на Т72 удмурди-спасителі буде горюшка<br/>всім- Р О З У М Н І Ш А Й Т Е<br/>СЛАВА БОГУ<br/>УКРАІНИ СЛАВА
05 Лютого 2019, 21:43
Вангую: буде і третє, і десяте, і соте. Так аж до 666 -го. Після цього всі, хто не встиг покаятись і продовжує поклонятись турецькому капітану, вознесуться в геєну огненну.
06 Лютого 2019, 01:56
Московських капітанів ми то вже добре знаємо ,а хто ж не знає КГБ ТА ФСБ!!! <br/>Які зараз тільки маску змінили ,бо атеїстичні часи пройшли,а оті ваші люб’язно попередники то дайте відповідь куди вознеслися,хоча ТУДИ НЕ ВОЗНОСЯТЬСЯ....... <br/>О це дійсно віруючі люди ,тільки в що????????????!!!!!!!!!!!!!! <br/> А турецького ,дійсно,ми не знаємо в такій славі -це точно.
07 Лютого 2019, 00:12
Константинопольская Православная Церковь<br/>Начала 6-го века КОНСТАНТИНОПОЛЬСКИЙ ПАТРИАРХАТ<br/>Полный титул по сегоднешний день<br/>Патриарх Вселенский Архиепископ Константинополя Нового РИМА-<br/>Общее название церквей под управлением Вселенского Патриарха-<br/>Вселенская Православная Церковь<br/>Полная Энциклопедия П
07 Лютого 2019, 00:14
Константинопольская Православная Церковь<br/>Начала 6-го века КОНСТАНТИНОПОЛЬСКИЙ ПАТРИАРХАТ<br/>Полный титул по сегоднешний день<br/>Патриарх Вселенский Архиепископ Константинополя Нового РИМА-<br/>Общее название церквей под управлением Вселенского Патриарха-<br/>Вселенская Православная Церковь<br/>Полная Энциклопедия Православия 2007 год Санкт-Петербург
07 Лютого 2019, 01:22
До Української православної церкви/ православної церкви України/ перейшов о.Тарас Коска - син покійного настоятеля св.Воскресенського собору.
07 Лютого 2019, 11:50
Благослови його Господи<br/>Здоровья йому і його родині
07 Лютого 2019, 13:11
Ти придурок і рагуль . РПЦ керують не капітани, а генерали. Ти б краще слухався кого?
07 Лютого 2019, 13:43
Тиць пиздиць.Роздвоєння особистості - ти себе тупого запитуєш?
07 Лютого 2019, 18:34
Если сравнивать мирские и воинские звания согласно табелю о рангах<br/>Выйдет следующее<br/>Вселенский Патриарх -Генералисимус<br/>Патриарх-Маршал -Генерал Армии<br/>Митрополит -Генерал-майор-Бригадный Генерал-Полковник<br/>Епископ-Полковник-подполковник