У Ковелі більше тисячі дітей, які відвідують школи, є нещепленими від кору

05 Лютого 2019, 17:46
У Ковелі більше тисячі дітей, які відвідують школи, є нещепленними від кору / Фото ілюстративне 3376
У Ковелі більше тисячі дітей, які відвідують школи, є нещепленними від кору / Фото ілюстративне

На Волині за останній тиждень на 11% збільшилася кількість хворих на кір.

Про це повідомила директорка Волинського обласного лабораторного центру Наталія Янко, – йдеться у сюжеті UA:Волині.

За її словами, зараз частіше на цю недугу стали хворіти дорослі. Наталія Янко каже, що викликає занепокоєння стан охоплення щепленням проти кору у місті Ковель. Так, майже 1200 дітей, котрі відвідують школи є нещепленими.

«В минулому році було зареєстровано в області 99 спалахів кору, і третину з них становили якраз спалахи у Ковелі. Були також повторні спалахи у низці шкіл у звязку з тим, що не проводились протиепідемічні заходи», – розповіла Наталія Янко.

 

Коментарі
06 Лютого 2019, 00:48
а скільки з липовими записами про щеплення?
06 Лютого 2019, 00:49
а скільки з липовими записами про щеплення?
06 Лютого 2019, 01:49
Звісно,у нас до речі я навіть не знаю що можна не купити за гроші,хіба що дійсно тільки здоров`я . <br/>А дійсно ,хто знає скільки отих проплачених щеплень ...
06 Лютого 2019, 10:32
Ви краще запитайте що вашим дітям Колять.Діти і так без імунітету.
06 Лютого 2019, 14:44
А хто вам скаже що колять? <br/>Це нікого не цікавить.вакцину підбирають я думаю не найдорожчу-це м’яко кажучи. <br/>Ви розумієте в чому проблема:є заінтересовані люди які реалізовують ці вакцини,звісно це великі люди і приказ іде щоб вакцинувати людей ,безкоштовного нічого немає . <br/>Ним держава перераховує шалені кошти(наші податки),а коли іде відмова людей від вакцин,на кожну вакцину є свій термін,то повстає питання про утилізацію вакцин,а це дуже дорого робити.. <br/>Ось нам і хочуть зробити«добре» <br/>А ми особисто маємо право це вирішувати .
07 Лютого 2019, 10:34
Колять &quot;Пріорикс&quot;, такий самий як і в сусідній Польщі.<br/>Добре було б, якби кололи &quot;Пріорикс Тетра&quot; з елементом вакцини проти вітрянки.<br/>Утилізація вакцин вартує копійки. ЇЇ проводять шляхом спалювання в печах, або дезинфекції і стерилізації .
07 Лютого 2019, 11:45
https://youtu.be/nh3jfGvyrpI
08 Лютого 2019, 15:23
Найкращим щепленням є те, що цю безбарвну суку Доктора Смерть прибирають, бодай вона щезла в своїх Штатах.