Конкурсний комітет у Ковелі визначив перевізника на автобусних маршрутах № 26 та № 12

06 Лютого 2019, 11:00
Конкурсний комітет у Ковелі визначив перевізника на автобусних маршрутах № 26 та № 12 / Фото ілюстративне 3570
Конкурсний комітет у Ковелі визначив перевізника на автобусних маршрутах № 26 та № 12 / Фото ілюстративне

У Ковелі відбувся конкурс на визначення перевізників на шести маршрутах.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

5 лютого відбулося засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування: № 18а «Льонзавод – вул. Загородня (через Вокзал)», № 21 «Водоканал – СТО» (через Вокзал, вул. Брестська), № 22 «вул. Незалежності – Сільмаш (через Інтерпорт)» (вих. 2), № 26 «вул. М. Левицького – вул. Стуса», № 12 «Сільмаш – Залізнична лікарня» (вих.1), № 45 «вул. Г. Чупринки – Сільмаш (через Вокзал)».

За результатами обрали перевізника на маршрутах: № 26 «вул. М. Левицького – вул. Стуса» та № 12 «Сільмаш – Залізнична лікарня» (вих.1).

У зв’язку з відсутністю претендентів на участь на маршрути № 18 а, № 21, № 22 (вих.2), № 45 виконавчому комітету Ковельської міської ради рекомендовали конкурс оголосити повторно.

Перевізника-переможця зобов’язали встановити на транспортні засоби GPS-трекери.

Коментарі
06 Лютого 2019, 14:25
Чому закриваються маршрути і немає бажаючих їздити ? <br/>З чим це зв’язано ? <br/>Це ж погано коли перевізники відмовляються.. <br/>які на це причини і хто винний?
06 Лютого 2019, 15:07
21 погана дорога графік
06 Лютого 2019, 15:53
Головне аби штунд не було
06 Лютого 2019, 16:19
Нехай Дубівську одну маршрутку знімуть і буде нормальний графік. А настануть ще часи що битися будуть кому на купол їздити. Цей район дуже швидко розбудовується.
06 Лютого 2019, 20:16
То щей 33 треба зняти
06 Лютого 2019, 20:28
Мені зовсім байдуже хто їздить штунди чи ні ,а що штунди якось по іншому возять людей чи що,що на них така реакція.? <br/>Хай собі їздять якщо можуть,або візьміть і ви возіть замість тих штунд..
06 Лютого 2019, 20:35
У зв’язку з відсутністю БАЖАННЯ ДАТИ ХАБАРІ ТОВСТИЗІ на участь на маршрути № 18 а, № 21, № 22 (вих.2), № 45 виконавчому комітету Ковельської міської ради рекомендовали &quot;конкурс&quot; оголосити повторно.
06 Лютого 2019, 21:35
То ж Товстига зараз займається КОМУНАЛКОЮ. <br/>Що він має щось до перевезень ? <br/>Можливо там якісь інші фамілії що до тексту...
06 Лютого 2019, 21:41
А що ви так про 33й? <br/>Він що ,якось не так їздить . <br/>Тут я бачу проблема не про те щоб забирати ,а в тому що відмовляються перевізники від маршрутів,ну Абож хтось не хоче щоб їздили як тут пишуть. <br/>То відносно 33го щось я не зовсім зрозумів..
06 Лютого 2019, 21:52
З кажу вам не по секрету: <br/>Ще не скоро настануть такі часи ,що битися будуть щоб їздити на купол,на другий Ковель ,на тут 21, і взагалі в місті.<br/>Навіть тому що поки тут зроблять дороги ,то вже не так швидко . <br/>Ну і міський проїзд душе здешевлений -навіть 5 грн не воятує ситуацію. <br/>Люди кидають місто..
06 Лютого 2019, 23:05
33 їде понад пологовим будинком і виїждає на Міцкевича, їде по Міцкевича і біля десятої школи повертає на Будищанську. а вулиця Міцкевича це половина маршруту Вокзал- Водоканал. Якби відремонтували вулицю від 10 школи до водоканала. То можна було б щоб одна із маршруток 11, 36, 42 їздила не через Шевченка а через Міцкевича так було б краще.
07 Лютого 2019, 04:44
Я вам скажу як булоб ще краще: щоб на кожну вулицю в Ковелі і по кожній вулиці їздили маршрутки-ото булоб краще . <br/>Тільки хто буде їздити ??!!!!!...,, <br/>А що від Шевченка до тої самої Міцкевича так далеко пройти? <br/>Є такі райони в місті що пр 0,5-1,0 км до маршрутки ,от там і потрібен транспорт а не там щось міняти де він є...
07 Лютого 2019, 10:35
То скажіть вже,хто ж той перевізник якого визначив отой конкурсний комітет...?
20 Лютого 2019, 23:35
12 сільмаш залізнична лікарня <br/>скільки їздив то цей автобус іздить сільмаш - вокзал<br/>дальше вокзала він не їздить <br/>тільки може з воказала на сільмаш відправитись не по своєму графіку а по графіку 19<br/>тому що 19 коли не встигає приїхати з ліснитцва то вони просто міняються графіком <br/>без будь яких для цього дозвільних документів <br/>а наша влада на це ніяк не реагує