Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Голобській ОТГ презентували проект «Успішна громада»
У Голобській ОТГ презентували проект «Успішна громада»

У Голобській ОТГ презентували проект «Успішна громада»

10:44 07.02.2019
962

На базі Голобської ОТГ, яка наразі об’єднала 23 населених пункти та налічує 9280 жителів, відбулася презентація проекту «Успішна громада».

Про це повідомляється на сторінці Ковельського центру зайнятості у Facebook.

Презентація відбулася 6 лютого.

В рамках проекту фахівці служби зайнятості допомагатимуть професійній реалізації громадян, надаватимуть консультативно-роз’яснювальні послуги та практичну допомогу.

Директор Ковельського міськрайонного центру зайнятості Ігор Приймак в деталях розповів про мету даного проекту, який найближчим часом розпочне реалізовуватися у межах Голобської громади, та висловив надію, що він стане успішним, а відтак, задовольнить потреби місцевих жителів у роботі, а роботодавців у професійних кадрах.

Про тісну багаторічну співпрацю з Ковельським міськрайонним центром зайнятості у напрямку організації громадських робіт на території району говорив голова райдержадміністрації Віктор Козак, адже переконаний, що територіальні громади району від залучення безробітних до організації таких робіт отримують виключно позитив, а відтак і головний результат – ріст доходів населення.

У своєму виступі Сергій Гарбарук сказав, що Голобська ОТГ має багато здобутків, однак існують і комплексні проблеми, а їх вирішення, у багатьох випадках вирішуються завдяки налагодженій конструктивній співпраці між центром зайнятості, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування Ковельщини.

Коментарі
23 травня
Сьогодні
Вчора
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин