Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковельській колонії для неповнолітніх знайшли купу порушень
У Ковельській колонії для неповнолітніх знайшли купу порушень

У Ковельській колонії для неповнолітніх знайшли купу порушень

11:03 07.02.2019
1650

Прокуратура вимагає усунути порушення прав вихованців Ковельської виховної колонії.

Про це повідомляється на сайті прокуратури Волинської області.

Ковельська місцева прокуратура провела комплексну перевірку додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства щодо забезпечення режимних вимог та належних умов відбування покарання в Державній установі «Ковельська виховна колонія». За участі спеціалістів управління Держпраці у Волинській області встановили, що стан виробничих приміщень виховної колонії не відповідає вимогам чинного законодавства, адже вони потребують ремонту.

В порушення вимог Закону України «Про охорону праці» адміністрація колонії не забезпечила вихованців, які працюють у майстернях, належними засобами індивідуального захисту від травмувань. При цьому засуджені не володіють будь-якими знаннями у сфері охорони праці, а майстри належним чином не слідкують за дотриманням техніки безпеки на виробництві.

Температурний режим у виробничому приміщенні не дотримується. В одній з майстерень обладнано саморобну «буржуйку», за допомогою якої здійснюється обігрів приміщення та підсушка заготовок виробів з бетону, чим порушуються вимоги законодавства, якими застосування пічного опалення у приміщеннях такої категорії забороняється.

Окрім того, приміщення колонії, крім адмінбудівлі, не обладнані системою протипожежного захисту.

У приміщенні школи, в якій навчаються засуджені, не дотримується температурний режим та рівень вологості повітря.

В порушення вимог закону вихованець, засуджений за вчинення злочинів, які скоїв під час відбування покарання у виді позбавлення волі за попереднім вироком, утримувався разом з іншими вихованцями, яких до позбавлення волі засуджено вперше.

У ході проведення перевірки встановили також і інші порушення вимог законодавства, в тому числі й Закону України «Про освіту», якими прямо заборонено відволікання вихованців за рахунок навчального часу на роботу і здійснення заходів, не пов’язаних з процесом навчання. Проте троє засуджених, які навчаються у 6 та 11 класах, подекуди залучаються до праці у час, що збігається з часом проведення навчальних занять у школі. Це негативно впливає на рівень освіти засуджених, відтак, вважають у прокуратурі, керівництву школи необхідно вжити заходів для підвищення освітнього рівня учнів, а адміністрації установи – для забезпечення безперешкодного здобуття засудженими повної загальної середньої освіти.

У зв’язку із виявленими порушеннями, прокуратура начальника ДУ «Ковельська виховна колонія» зобов'язала усунути порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства та притягнення винних у порушеннях службових осіб до дисциплінарної відповідальності.

Коментарі

Начальник

15:48 07.02.2019

Провірте харчоблок на кухні працюють люди з стафілококом

123

21:57 07.02.2019

...і шпалери рожеві не забудьте поклеїти...

Невідомий

00:18 08.02.2019

Сміхота. Ви, що подуріли люди бідують, пенсіонерам немає за що ліків придбати а ви про температурний режим турбуєтесь і працювати вони повинні і відпрацьовувати шматок хліба

Ал

16:28 18.02.2019

Там працюе злодійкувата кацапка в неі там точно букет

Знаю

16:16 21.02.2019

А то часом не та кацапка з жигулевска що забрала квартиру у Наталіі Миколаівни?

Міха

18:06 28.04.2019

Насрала людям. так хоть сдохни по человечески!

18 червня
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин