У Ковелі «Свобода» звинуватила «УКРОП» у поширенні нацистської ідеології

08 Лютого 2019, 11:12
У Ковелі «Свобода» звинуватила «УКРОП» у поширенні нацистської ідеології 4028
У Ковелі «Свобода» звинуватила «УКРОП» у поширенні нацистської ідеології

Голова депутатської фракції «Свобода» у Ковельській міській раді Вадим Ткачук жорстко розкритикував місцевий «УКРОП» за популяризацію книги Адольфа Гітлера «Майн Кампф».

За словами лідера ковельських «свободівців», у Ковелі пропаганда нацистської ідеології неприпустима.

«Проглядаючи стрічку новин у «Фейсбуці» я побачив обкладинку «Adolf Hitler MEIN KAMPF». Над нею було написано: «продовжую ділитися визначальними для мене книгами… Щодня, 7 днів поспіль, викладати важливі для мене книги. Важливі зараз, чи у певний період мого життя». Я не міг повірити, що цю людиноненависницьку книжку популяризує представниця ковельського «УКРОПу» Олександра Ткачук!» – написав у Facebook Вадим Ткачук про свою однофамілецю.


 

Він стверджує, що українські націоналісти виступають категорично проти тоталітарних ідеологій: як більшовицько-комуністичної, так і нацистської.

«Невже партійці «УКРОПу» забули трагедію Бабиного Яру? Там розстріляні сотні тисяч євреїв, близько тисячі українських націоналістів, серед яких відома письменниця Олена Теліга. Мені дуже дивно і прикро, що у Фейсбуці цю гітлерівську нацистську тематику вподобав голова депутатської фракції «УКРОП» в Ковельській міській раді», – заявляє Вадим Ткачук.

Але найбільшим святотатством, на його думку, є той факт, що допис від Олександри Ткачук з’явився не будь коли, а 27 січня в Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Читайте такожСекретар Ковельської міськради нагрубила журналістці

Коментарі
08 Лютого 2019, 14:23
Олександра Ткачук не є офіційним та уповноваженим представником партії "УКРОП"! Тому, будь-які дописи чи інформація, подані на її особистій сторінці в Фейсбук не є офіційною позицією партії. Що читає Олександра Ткачук, коли і де, а також, що пише і де-це її особиста справа. Крапка.
08 Лютого 2019, 14:30
що ті бандерівські недоноски що інші. Ця нечисть має взалалі зникнути з політичної мапи України. ВИМЕТЕМО ПОРОХ З НАШОЇ ОСЕЛІ!!!!!!
08 Лютого 2019, 14:41
Дівчинка вивчає всяку ідеологію і робить це все мудро. Через 20 років вона буде розуміти: Ху із ху! В її віці я перечитав такі книжки починаючи від Конфуція до Горбатого. А зараз нічого не читаю тому, що є мудра єврейска книжка - Біблія! Її ще ніхто не зміг переплюнути. А щоб знати ворога потрібно знати його ідеологію. Молодиця все робить вірно. А Свобода це як і Батьківщина сборище недорозвинутих громадян в Україні. В Америці їх збирають в Свідки Ієгови, в Ізраїлі їх селять в кібуци. Медицина зробила великий крок у врятуванні дітей на 3 день вагітності і вони зараз як ЛГБТ про себе заявляють!) Олександрі - РЕСПЕКТ! Тако читсо по нашому з Ізраіля!
08 Лютого 2019, 15:08
Мудра єврейська книга є Тора. А не Біблія. Біблія в собі містить положення священних книг єврейського народу. А Новий заповіт до Тори не відноситься. Дівчинка тоже не така вже дівчинка. І про ху знає вже давно. От прикриватися що з Ізраїля і називати людей з кібуца недорозвинутими може тільки злочинець. І провокатор антисиміт
08 Лютого 2019, 15:19
Прикольно, що нацик, ще й такий товстодупий, звинувачує у нацизмі. Ткачук, гандон, нагадати, коли ваша партія розхвалювала Адольфа?
08 Лютого 2019, 15:30
Це не в лабутенах красуватися. Тут треба відповідати перед Законом за рекламу нацизму.
08 Лютого 2019, 15:42
Краще б Кама Сутру читала. Всі б одобрили!
08 Лютого 2019, 16:11
Вже більшого гандона як ти тут на сайтах не видно
08 Лютого 2019, 16:16
Шановне товариство !!! Замість того щоб піаритися на дрібязкових розбірках закликаю всіх справжніх патріотів включати мізки та думати про майбутнє.. Іншого шансу вибратися із лайна в яке ми всі потрапили у нас може і не бути.&quot;.Смешко - це остання надія України. Бути нам державою чи ні. Тому тільки Смешко має бути президентом. І влада його боїться, як чорт ладана, бо він багато про всих знає. Тому й не допускає на телебачення....&quot;<br/>Олена Петрівна м.Київ
08 Лютого 2019, 16:16
Хлопчику, вони з СССР робили кібуц як тільки могли. Виперли їх на історичну батьківщину, до справжніх євреїв, а ті їх від суспільства ізолювали, відселили в кібуці.
08 Лютого 2019, 16:47
бандерлог - ганьба нації ы руйнівник держави
08 Лютого 2019, 17:24
Кошулинський нормальний пацан! <br/>А укропи ,то вам рішати. <br/>Ніколи свобода не була промосковською.
08 Лютого 2019, 18:16
бандерня ніколи і проукраїнською не була. Фашистам сраку лизала, америкосам дупу лиже, живе по вказівці зовні. Навіть головний бандерлог Степан і той був не українець, а виродок австрійський.
08 Лютого 2019, 18:23
Перш ніж звинувачувати й коментувати з обуренням, добре було б знати про що книга
08 Лютого 2019, 18:28
Це наша настольна книга запрошуємо на зібрання о оновлену церкву
08 Лютого 2019, 18:47
Продам всіх своїх одноплемінників євреїв за місце у корита
09 Лютого 2019, 09:51
НАЩО НАМ ТОЙ ЖИДОМАСОН ГІТЛЕР
09 Лютого 2019, 11:36
їбала жаба гадюку
09 Лютого 2019, 15:59
Моя думка, що книгу &quot;Mein kapf&quot;можна використовувати для особистого читання. Зовсім інша річ, викладати схвальні пости,про книгу тирана в соціальні мережі, це вже пропаганда. Цікаво,яка була б реакція коли викинули книгу, наприклад, &quot;Государство и революция&quot; Леніна ?!...Ми повинні відійти не тільки від комунізму, а й від нацизму...а те,що пост викладений 27 січня взагалі в голові не вкладається,надіюсь,що це просто не обізнаність пані Ткачук.
09 Лютого 2019, 23:07
Навіщо їй Кама Сутра? Їй БДСМ подавай...