У Ковелі відбулося засідання топонімічної комісії, на якому обговорили питання щодо присвоєння назв новим вулицям у кварталі житлової забудови в районі вулиці Зерова (ліворуч від Брестської, між двома переїздами).
Одній з них рекомендують дати ім’я Василя Стефаника, відомого українського письменника, поета, політика, – повідомляють у міськраді.
Підтримали пропозицію щодо вулиці Ковальської. Директор історичного музею Маргарита Матвійчук зазначила, що Ковель був містом ковалів. А у цьому мікрорайоні до сорокових років минулого століття, як йдеться у спогадах одного з мешканців Івана Слабушевського (1928 р.н.) і працювали майстри. Він, зокрема, розповідав: «На вулиці Брестській між двома переїздами було велике Вербське болото. Біля другого переїзду стояла кузня Івана Самчинського».
А ще одна – йменуватиметься Кривий Вал. Її назва відображає рельєф території. Спроектована вона на існуючому валу, який має хвилеподібну форму.
Вирішили увіковічнити пам’ять першого космонавта України Леоніда Каденюка і присвоїти його ім’я паралельній вулиці та трьом провулкам, які відходять від неї.
Остаточне рішення щодо назв ухвалюватимуть депутати міської ради. Рішення топонімічної комісії носить рекомендаційний характер.
Читайте також: У Ковелі з'явилася нова вулиця – «Яблунева»
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Якось воно так
14:09 08.02.2019
Тож ж це питання вирішене! Відкриваємо мапу Вологди і перейменуємо в садову, вишневу, яблуневу, конопляну, канібасову. Укроп вніс свою думку в назви вулиць - Сангушків, Ружинських, Курбського. Це національні герої Ковелщиеи. Але москалям в раді не сподобалось, путін їх не зрозуміє. Яких дурнів вибрали в ради! І відразу не зрозумієш тре сміятися чи плакати, звідки такі люди взялись в нашому місті, який дурень за них проголосував!!!)))
А якщо так?
18:53 08.02.2019
А якщо підійти до цього питання по-діловому, як в Америці-порядковий номер Авеню, та й на віки. А то щось пішло не так в політичних дослідженнях-і знову міняти, грошики на вітер, людям переписувати документи, звикати до нової назви. Скільки клопоту з тими назвами після декомунізації! Ще й досі люди не знають нових назв вулиць у місті, та й далеко не кожен житель вулиці знає, в честь кого перейменовано вулицю, що та людина зробила видатного. А Зелена, Вишнева, Яблунева і т. д -назви гарні, українські і навіки!
останньому
13:06 09.02.2019
В першу чергу вулиці повинні називатися іменами Героїв України. А ліричні назви - це щось не те і не з тим...
До попереднього
15:39 09.02.2019
Есть улицы центральные, высокие и важные
С витринами зеркальными, с гирляндами огней
А мне милей бесшумные, милей - одноэтажные
От их названий ласковых становится светлей
Пройду по Абрикосовой, сверну на Виноградную
И на Тенистой улице я постою в тени
Вишневые, Грушевые, Зеленые, Прохладные
Как будто в детство давнее ведут меня они
И, может, на Сиреневой, а, может, на Каштановой
А не на этих улочках, тогда на Луговой
С любовью встречусь первою, негаданной, нежданною
И вновь к пробитой полночи я буду сам не свой
Бачиш звідки вітер дує????
А хіба що?
19:37 10.02.2019
Вітер дує любов"ю, хіба це погано?
Прикольно!
20:38 10.02.2019
А давайте дамо назви вулицям людськими іменами- вул. Надіі, Любові, Віри, Миколи, , Петра, Степана і. т. д. і т. п. Будемо оригинальними на всю країну!
До А хіба що?
00:06 11.02.2019
Любовью потрібно займатися, а не гризти одне одного! А це москальска пісенка, порада нашим депутатам.
вологість:
тиск:
вітер:
коли влада продажна
13:46 08.02.2019
Нацбанк предрек резкое повышение цен на газ и скачок инфляции: “От нас требуют”
8 февраля 2019, 10:41
Следующее повышение тарифов на газ для населения ожидается во втором квартале 2019 года
Об этом говорится в ежеквартальном «Отчете об инфляции» Национального банка Украины за январь 2019 года.
«Большой вклад в административную инфляцию внесет дальнейшее повышение тарифов на газ для населения в соответствии с меморандумом МВФ (следующее повышение ожидается во втором квартале 2019 года)», — сказали в НБУ.
Согласно прогнозу Нацбанка, в целом административно регулируемые цены на 2019 год вырастут на 13,6%. Обзор их темпов роста по сравнению с предыдущим прогнозом (11,7%) в основном связан с переносом повышения цен на централизованное отопление и горячее водоснабжение на январь 2019 года (с декабря 2018 года) и несколько большим увеличением акцизов на табачные изделия.