Які медичні заклади в Ковелі забезпечені вакциною

08 Лютого 2019, 18:00
Які медичні заклади в Ковелі забезпечені вакциною 4610
Які медичні заклади в Ковелі забезпечені вакциною

Кабінети щеплень лікувальних закладів Ковельського міськрайонного територіального медичного об'єднання забезпечені достатньою кількістю вакцини проти кору, краснухи та епідпаротиту бельгійського виробництва.

Комбінована вакцина вироблена компанією GlaxoSmithKline саме в Бельгії задля забезпечення Національної програми імунізації та потреб приватного ринку вакцин Бельгії, – повідомляють на сторінці Ковельського МТМО у Facebook.

Препарат сертифікований і відповідає усім міжнародним стандартам. Саме його використовують для щеплення в Європі.

«Якщо Ви не впевнені в наявності імунітету до кору (хоча і є всі необхідні записи в медичній документації про проведення вакцинації), ви можете здати кров на визначення імуноглобуліну, що визначить потребу проведення даного щеплення», – кажуть у медичній установі.



 

Коментарі
08 Лютого 2019, 20:08
Задля забезпечення міжнаціональної програми знищення українців.
08 Лютого 2019, 20:12
На 100% для винищення нації
08 Лютого 2019, 20:59
Ви зобов"язані вакцинувати дитину,але повинні дати на це письмову згоду.Якщо зобов"язаний-тоді не питають,а якщо питають згоду-значить не зобов"язаний.Може то я дебіл?
08 Лютого 2019, 22:41
Нищать націю!
09 Лютого 2019, 10:15
Коли в лікарні немає навіть бинта <br/>та йоду безкоштовно то така нав&quot;язлива увага держави з безкоштовними щепленнями насторожує. Треба тричі подумати перед тим як колоти дитині такі прививки.
09 Лютого 2019, 16:41
чомусь жидомасони своїх дітей навчатись, народжувати, та й просто жити везуть в ГЕЙропу. А нас тут гноблять. Під логунгами НАЦІЯ, нас і знищують
09 Лютого 2019, 18:24
Не треба, не щеплюйте дітей! Бо температура буде, і може ручка болітиме. Легше перенести кір, там тільки можуть легені відмовити, всього на всього.
09 Лютого 2019, 18:48
Нема там що переносити-кір то є легка дитяча інфекційна хвороба,-переноситься легше ніж грип.
10 Лютого 2019, 15:34
https://m.youtube.com/watch?v=1jTUegtjqWY&amp;index=5&amp;t=0s&amp;list=LLWiUdEXpx-DavmR7IHdH8ag<br/>Відомий адвокат Сергій Гула, перегляньте і інші його відео, про небезпеку вакцинації.
10 Лютого 2019, 17:59
&quot;Відвакциновані&quot;