СБУ займеться ковельською активісткою «УКРОПу»

08 Лютого 2019, 17:10
Олександра Ткачук 8008
Олександра Ткачук

СБУ отримала журналістський запит відносно поширенням ковельським «УКРОПом» нацистської ідеології.

Редактор видання Район.Ковель Сергій Шаповал звернувся із журналістським запитом до управління Служби безпеки України у Волинській області, в якому просить надати юридичну оцінку випадку популяризації книги нацистської ідеології «Майн Кампф» в контексті ознак статті 436-1 Кримінального кодексу України «Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів» та притягнути винних осіб до відповідальності, згідно чинного законодавства.

Нагадаємо, що у Ковелі «Свобода» звинуватила «УКРОП» у поширенні нацистської ідеології. Голова депутатської фракції «Свобода» у Ковельській міській раді Вадим Ткачук жорстко розкритикував місцевий «УКРОП» за популяризацію книги Адольфа Гітлера «Майн Кампф». За словами лідера ковельських «свободівців», у Ковелі пропаганда нацистської ідеології неприпустима.

Популяризувала книгу Гітлера у Facebook журналістка, власний кореспондент волинської телекомпанії «Аверс» у місті Ковелі, член «УКРОПу» Олександра Ткачук.


Читайте такожСекретар Ковельської міськради нагрубила журналістці

Коментарі
08 Лютого 2019, 19:57
Негарно поступає і погані речи говорить укропівка Олександра Ткачук. Тим більше у Ковелі, який постраждав від нацистів дуже сильно.
08 Лютого 2019, 19:59
Ця розмальована шльондра на лубутенах має як мінімум отримати судовий вирок а краще сісти. Ганьба Укропу бо має таких партійців
08 Лютого 2019, 20:47
От і робімо висновки по СВОБОДІ
08 Лютого 2019, 21:41
СВОБОДА РЕСПЕКТ. МОЛОДЦІ. ВИ ВМІЄТЕ ЗДИВУВАТИ. Я ТЕПЕР ТІЛЬКИ ЗА ВАС!!!!!!!!!!!!!!!
08 Лютого 2019, 22:39
Йшла Саша по шосе і сосала сушку.
08 Лютого 2019, 22:44
А я тепер проти 《Укропу》
08 Лютого 2019, 22:48
верни скотиняка партійну касу
08 Лютого 2019, 23:25
Ткачук із Свободи вважає Шухевича нацистом і засуджує його.Бо служив він під командуванням Гітлера.
08 Лютого 2019, 23:45
верни скотиняка партійні гроші
09 Лютого 2019, 00:16
Я не бачу тут популяризації цієї книги. Щоб краще знати ворога - треба його вивчити. Ото ще знайшли нацистку! Я знаю що у Саші є вороги, але це скоріше за її журналістську діяльніть. А тут - буря в склянці води. Ще за "Камасутру" придеріться!
09 Лютого 2019, 02:52
В АТБ продають кулінарну книжку Гектора за фішки
09 Лютого 2019, 09:56
Молодець!!!! нищити тиг гнид потрібно які рекламують теорію людоненавесті!!!!
09 Лютого 2019, 15:01
На фото обличчя професійної особи з пониженою соціальною відповідальістю
09 Лютого 2019, 15:33
Так "майн кампф" є настільною книгою кожного свободівця і в ткачука на покуті стоїть!
09 Лютого 2019, 19:54
У вас там усіх із справкою про дибільність приймають?
10 Лютого 2019, 01:09
Александра. Александра... Беги к своему Пінісу и кричи Шеф все пропало... Мы тебе поможим стать заключенной за все Твои злодияния которые ты сделала. Сухарики уже по акции купили.ждем тебя♤
10 Лютого 2019, 14:04
Пініс і майн кампф???
10 Лютого 2019, 20:43
Займіться тими ким давно треба зайнятися не вистачає профі зверніться <br/>проконсультую
11 Лютого 2019, 01:06
Такі страшні смердючі книги давно пора знищити з лиця землі.
11 Лютого 2019, 15:31
Сашуня. Ми тебе чекаємо.. Приходь до Нас по- доброму саменька. А то ти знаєш що ми можимо... Прийти самі .... І тоді десятка світить.
12 Лютого 2019, 01:24
Що робиться? Тут праці Гітлера рекламують в народний дім &quot;Просвіта&quot; вистави про шльондр&quot;16+&quot;везуть ......щось в цьому світі не те чи ми не ті!!!!!
14 Лютого 2019, 00:48
Та ти шо? А ваш всраний лемко-дебіл Парубій з трибуни ради заявив, що режим Гітлера то був зразок прямої демократії, не чуло? Ти чмо бичарське, хоч зомбоящика дивись, давно вже загальноприйнято в Україні куль нацизму, прокинься.
14 Лютого 2019, 00:48
Та ти шо? А ваш всраний лемко-дебіл Парубій з трибуни ради заявив, що режим Гітлера то був зразок прямої демократії, не чуло? Ти чмо бичарське, хоч зомбоящика дивись, давно вже загальноприйнято в Україні куль нацизму, прокинься.
14 Лютого 2019, 01:04
Та ти шо? А ваш всраний лемко-дебіл Парубій з трибуни ради заявив, що режим Гітлера то був зразок прямої демократії, не чуло? Ти чмо бичарське, хоч зомбоящика дивись, давно вже загальноприйнято в Україні куль нацизму, прокинься.
14 Лютого 2019, 01:07
Та ти шо? А ваш всраний лемко-дебіл Парубій з трибуни ради заявив, що режим Гітлера то був зразок прямої демократії, не чуло? Ти чмо бичарське, хоч зомбоящика дивись, давно вже загальноприйнято в Україні куль нацизму, прокинься.
14 Лютого 2019, 01:19
Та ти шо? А ваш всраний лемко-дебіл Парубій з трибуни ради заявив, що режим Гітлера то був зразок прямої демократії, не чуло? Ти чмо бичарське, хоч зомбоящика дивись, давно вже загальноприйнято в Україні куль нацизму, прокинься.