Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковелі розробили нове Положення про оренду майна
У Ковелі розробили нове Положення про оренду майна

У Ковелі розробили нове Положення про оренду майна

10:54 09.02.2019
914

Відбулися громадські слухання з обговорення регуляторного акта – проекту рішення міської ради «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади міста Ковеля».

У них взяли участь секретар міської ради Віра Федосюк, заступник міського голови Ігор Прокопів, депутати, спеціалісти виконавчого комітету, ковельчани, – повідомляють у міськраді.

Розробником документу є відділ по управлінню майном комунальної власності. Його начальник Вікторія Васінович повідомила учасникам зібрання, що на теперішній час у Ковелі діє Положення, затверджене міською радою у 2006 році.

За цей період відбулися зміни в законодавстві, тому виникла необхідність підготувати новий регуляторний акт і привести у відповідність процедуру передачі в оренду майна комунальної власності громади міста.

Доповідач відзначила, що нова редакція Положення регулює організаційні відносини, пов'язані з передачею в оренду майна, що перебуває у комунальній власності, а також визначає: об’єкти оренди та суб’єктів орендних відносин, порядок передачі комунального майна в оренду та здійснення оцінки об’єкта оренди і укладення договору оренди, порядок розрахунку орендної плати за майно територіальної громади міста Ковеля, процедуру передачі орендованого майна в суборенду, пропорції розподілу надходжень від орендної плати за користування комунальним майном між бюджетом міста та підприємствами (установами, організаціями, закладами) – балансоутримувачами майна.

Вікторія Павлівна ознайомила з основними відмінностями розробленого Положення. Зокрема, перед прийняттям рішення про розмір орендної плати відповідно до загальнодержавної методики, визначатиметься вартість майна незалежним експертом.

Впровадження регуляторного акта забезпечить дотримання прозорого механізму передачі в оренду майна комунальної власності міста та врегулює відносини між орендодавцями та орендарями щодо господарського використання майна.

Свої міркування щодо розміру орендної плати для громадських організацій та контролю за використанням коштів, які надійшли від орендної плати, представницьким органом місцевої влади висловив депутат міської ради Ігор Пініс.

Секретар міської ради Віра Федосюк рекомендувала відділу по управлінню майном комунальної власності підготувати орієнтовні розрахунки орендної плати за користування нерухомим майном комунальної власності, в залежності виду діяльності, та подати на розгляд постійних комісій міської ради.

Учасники зібрання схвалили проект рішення «Про затвердження Положення про оренду майна територіальної громади м.Ковеля». Далі його розглянуть депутати на засіданнях постійних комісій і сесії.

Читайте також: Олег Кіндер віддав комунальне майно в оренду Саші Харьковському за смішну плату

Коментарі

орендодавець

11:28 09.02.2019

і , головне віддавати в оренду на 300 років з правом зміни умов оренди і поступової прихватизації.. Першим віддати в оренду приміщення військового госпиталю особам найближчим до імператора. Другив віддати територію і будівлі РЖКП2. Там вже ремонт у всіх приміщеннях зроблено за рахунок держави і памідориха спить і бачить як це все прихопити разом з особати, що її туди поставили. Третім взяти в оренду прибережну теріторію водосховища з правом забудови, четвертім - приватизувати будівлі Хоспісу і жд поліклініки( де доречі доктора не так гребуть гроші за прийом, як в міській лікарні). а там пашло - паєхало- школи, дитсадки, .

Узбека

12:28 09.02.2019

Мне бы дальше таргавать шаурмой с гнилого мяса на вокзале и в городе

Коля Хамса-контролер ринку

12:31 09.02.2019

Зі мною ніхто не погодив

18 червня
Вчора
16.06.2019
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин