Вже цьогоріч школярі вивчатимуть розділ історії про Томос

10 Лютого 2019, 09:39
Вже цьогоріч школярі вивчатимуть розділ історії про Томос 1732
Вже цьогоріч школярі вивчатимуть розділ історії про Томос

Уже в 2019 році в Україні випустять підручний з історії, у якому буде розділ про отримання Томосу про автокефалію УПЦ.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки України у відповіді на запит кореспондента УНН.

«Історія незалежної України вивчається в 11-у класі, якраз в цьому році ми друкуватимемо ці підручники. Щойно ми отримали Томос про автокефалію УПЦ, я дала доручення внести відповідні зміни до програми з Історії України», –  розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

«Протягом декількох тижнів ми затвердимо нову редакцію програми для 11-го класу наказом МОН. Автори підручників, які друкуватимуться цього року, муситимуть це врахувати», – повідомила міністр.

За її словами, до квітня будуть надані детальні методичні рекомендації вчителям історії, щоб під час вивчення цього періоду вони обов’язково висвітлили тему отримання Томосу про автокефалію УПЦ.

Що стосується зовнішнього незалежного оцінювання, то в сам тест ця тема увійде не раніше, ніж через два роки.

«Ми маємо непорушне правило, що у програму ЗНО вносяться зміни не пізніше, ніж за два роки до складання цього тестування. Тобто вже на початку 10-го класу випускники мають визначену програму ЗНО, за якою вони складатимуть тест. Отже, ми цьогоріч обов’язково внесемо зміни у програму ЗНО з Історії, але чинними вони будуть лише для випускників, які закінчуватимуть 11-й клас у 2021 році», — пояснила Гриневич.

Коментарі
10 Лютого 2019, 11:59
тільки щоб там була написана правда. А не в стилі жидомасонської пропаганди.
10 Лютого 2019, 12:02
і обов"язково напишіть, що самозваних ряжених попів не признала жожна церква світу.
10 Лютого 2019, 16:02
І про падіння рівня життя, і про те, що той томос є чисто політичним проектом Пеці Шоколадного. І взагалі, за......ли ви вже своїм тим томасом....
10 Лютого 2019, 21:39
Цілуйтеся тепер зі своїм заокеанським Томасом. Скоро всі помремо від голоду.
11 Лютого 2019, 19:55
От мені цікаво, коли в 1448 році рпц була самопроголошена, відколовшись від київських митрополії, невже всі миряни її відразу визнали і підтримали??? Сьогодні прихильники мп кричать, що тільки їхня церква правильна і канонічна... Як ви не боїтеся гріха "праведники" хулити пц України!? Може через якийсь вже час ваші ж діти й внуки будуть так само палко відстоювати укр церкву? Лише БОГ знає яка правильна церква, і не нам про це судити...
11 Лютого 2019, 21:27
Видко не знаєш ти ТРАХНУТИЙ в голову патріоте що таке голод і Слава Богу<br/>Голод в Украіні два рази спричинил московські татаро-монголи іменуємиє комуняками<br/>А ти знаєш огидна потворо що в РФ сьогодні Дума прийняла постанову про додаткову вітамінізацію<br/>дитячого харчування-таке було після воєн громадянських Отечественніх <br/>Депутат Голікова зробила шокуючу доповідь<br/>Міліони і міліони дітей елементарно не доідають<br/>А тобі бажаю легшоі смерті -голодна дуже страшна<br/>Господи спаси нашу матінку Украіну від повторення таких жахів<br/>І благаю пересели тих пустоголових в Московію<br/>Слава БОГУ і дяка за нашу родючу земельку<br/>Господи даруй здоровья і пишного коровая діткам УКРАІНИ<br/>І змилосердся над московськими пошли ім настоящого молочка а не порошкового вітамінізованого<br/>Слава Христу Слава Украіні
12 Лютого 2019, 14:18
А також про Міккі Маус і Скрудж Магдак
14 Лютого 2019, 01:04
Бідні дітлахи наші... Все зроблю, щоб не втуляти цю дурню у вуха дітей.