Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковелі провели інформаційний захід для молоді, яка голосуватиме вперше
У Ковелі провели інформаційний захід для молоді, яка голосуватиме вперше

У Ковелі провели інформаційний захід для молоді, яка голосуватиме вперше

16:00 10.02.2019
771

У рамках інформаційної кампанії «Я маю право обирати» та правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» відбувся лекційний захід для студентів Ковельського центру професійно-технічної освіти «Я голосую вперше».

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Захід організували представники Ковельського місцевого центру з надання БВПД Оксана Романюк та директор центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді міста Ковеля Інна Третяк. Основною метою зустрічі було зацікавити і підвищити активність молоді в політичних процесах. Адже правова обізнаність є запорукою свідомого вибору.

Студентам розповіли, що треба знати, щоб проголосувати, які документи брати на дільницю. Наголосили і на тому, як перевірити себе в списку виборців, не виходячи з дому. Для цього варто зареєструватись на сайті Державного реєстру виборців. Актуальною була й інформація, як проголосувати за фактичним місцем проживання, а не за місцем реєстрації.

Організатори закликали молодь не просто прийти на вибори, а проголосувати чесно. Не продавати свій голос, не піддаватися на підкупи кандидатів у Президент, ні в якому разі не брати участі у фальсифікації виборів. Навпаки, потрібно долучитися до спостереження за ходом виборчої кампанії та фіксації різного роду порушень.

Наприкінці зустрічі студентам роздали буклети із циклу «Я МАЮ ПРАВО!» та брошури про систему безоплатної правової допомоги в Україні.

Довідково: Ковельський місцевий центр з надання БВПД знаходиться за адресою: місто Ковель, вулиця Степана Бандери, 5; телефон: (03352) 3-30-63. [email protected]

Єдиний телефонний номер цілодобового доступу громадян до безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по всій території України).

Коментарі

Лохоторат

18:39 10.02.2019

Головне не ведіться на обіцянки бандитської влади. Ця влада саме молодь позбавила достойної Своєю пенсійною реформою саме молоде покоління позбавлено пенсій старість. Молодь вимушена виїзджати за кордон щоб хоч якусь копійку заробити. Так що у вас не буде, та й не всі дотягнуть до пенсійного віку з такою медичною реформою. Освітня реформа показала, що більша частина молодого покоління здуріє ще не закінчивши школи. Влада своїх діток вчитись у престижні вузи світу за вкрадені у вас гроші. звас достатньо буде щоб вміли знайти своє прізвище у списках за пайку їдла і поставити хрестик. Панам потрібне бидло, а не люди.

Микола слабонєрвний

18:59 10.02.2019

виметем порох з нашої оселі і перевернемо цю ганебну сторінку в історії нашої держави!!!!!

До попереднього

23:17 10.02.2019

Полікуйся краще!!!Завдяки Пороху , у молоді і буде достойне майбутнє!!!

папереднік

12:01 11.02.2019

воно й видно яке. У пана гамно прибирати і мити дупи італійським інвалідам. Афігенне майбутнє!!!!

гамнодаву

12:08 11.02.2019

Ти я бачу крупний спеціаліст по гмну і миттю дуп.Це істинно твоє!

24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин