Старі Кошари ідуть в ПЦУ

10 Лютого 2019, 15:52
Томос для Православної церкви України 7561
Томос для Православної церкви України

Парафіяльні збори релігійної громади церкви Івана Богослова відбулися 10 лютого.

Настоятель на збори не прийшов, мовляв, нема благословення від владики. Про це Район.Ковель повідомили жителі села.

Із 85 присутніх 71 особа проголосувала за приєднання парафії до Православної церкви України, 12 – проти, двоє не голосувало. Збори пройшли без конфліктів.

Нагадаємо, раніше рішення про вихід із лона УПЦ МП прийняли парафії у селах Радошин і Битень

Читайте також: Син загиблого ковельського благочинного став кліриком ПЦУ

Коментарі
10 Лютого 2019, 18:40
Проголосовали ті, що взагаі до церкви не ходять.
10 Лютого 2019, 19:58
Вказівка виконується на 100 відсотків вже стали підключати школи і адмінресурс....це перевірка готовності до виборів. Прикро що змішали церкву і політику, але Слава Богу, що ВІРУ не можна нічим перекупити.
10 Лютого 2019, 20:39
І в церкву ходимо і в Бога віруємо<br/>і нічого не змішали як деякі дай Боже терпіння по народному не назвати<br/>і проголосували правильно<br/>Слава Богу<br/>Слава Украіні
10 Лютого 2019, 21:03
ти не кошарець. таким гімном в кошарах і не пахне.
10 Лютого 2019, 21:05
Про що ще говорити вже була ейфорія в 2004 році - Майдан (Помаренчева революція), 2013-2014 рік - Майдан (Революція гідності) а результат... самі знаєте. Так що шановні і це мине теж як тільки долар стане 30 і комуналка виросте. Нас використовують як сліпих котенят. Ви подивіться які новини сьогодні на перших місцях; церква, вибори, супрун, а про АТО і про невдалі реформи тишина.... почати почали а от працювати по новому ніхто не хоче...!!!
10 Лютого 2019, 21:14
Ходите по українській землі,їсте хліб,що на ній виріс і так важко вам розпрощатись з усім &quot;русским&quot;,а рідне українське так важко прийняти.Побійтеся Бога.Заради тих, хто помирає за вас в окопах, відмовтеся від усього,що пахне&quot; русским миром&quot;.
10 Лютого 2019, 21:23
ти спец1ал1ст по запаху г1мна.ти був на зборах бачив як люди голосували.
10 Лютого 2019, 21:33
Давно пора там батюшка сепар !!!! Радий що Україна нарешті має Українську церкву , а не московського походження ! А люди свідомі зробили правильний вибір!
10 Лютого 2019, 21:41
Що тепер буде без московії-мої родичі теж з Старих Кошар!!!
10 Лютого 2019, 22:09
Президент коли йому вигідно було був у вірянином церкви МП, коли треба було вдягав єврейську кіпу, а тепер в томос записав своє імя - гроші велика сила. А чого ми його підтримуємо, якщо прийме закон про перехід в мусульманство підемо туда бо ми патріоти. Патріотів побили на майдані, погинули на сході в котлах, гноять по тюрмах, нас заганяє куди треба, нас нищить це все наша влада... Розкрийте очі - в нас немає майбутнього з цією церквою, бо вона є політичним проектом, гей паради, легалізація проституції, наркотиків , а потім самі знаєте що буде - содом і гомора
10 Лютого 2019, 22:16
В руської церкви перспектива як у того паравоза що на привокзальній .<br/>Вроді і пофарбований і ібіля золотого купола ,але одна дорога- утиль батюшка
10 Лютого 2019, 22:16
Як казав один видатний німець-надави на людський патріотизм і роби з ними, що хочеш.
10 Лютого 2019, 22:25
І відразу жити краще станемо? Якби ж то проблема була у втовкмачуваному в голови народу русскому мірі, який придумали для натовпу. Проблема в тому, що наші люди, як щурі з відомої казки, сліпо йдуть за дудочкою Шоколадного клоуна.
10 Лютого 2019, 23:06
Ну ти чучало в усьому розбираєшся - і в гамні і в шоколаді.
10 Лютого 2019, 23:16
Ви про яке майбутнє...???!!! <br/>Немає майбутнього з цією церквою пишете... <br/>«Де Дух Господній -там свобода» а вам хочеться бути вічними рабами людськими.. <br/>Якщо люди ідуть до Бога -значить майбутнє є. <br/>«Не робіться рабами людей» <br/>Говорить нам Святе Писання. <br/>ГУНДЯЄВЦІ-то є секта. <br/>ХРИСТИЯНИН-то є послідовник Христа. <br/>Моліться за свого Царя ,і не робіть наругу-так нас вчить Слово Боже!!!!<br/>Люди добрі живіть по Євангелії ,а не по людських надуманих страшилках...
10 Лютого 2019, 23:21
1000 % Політичний проект президента!!!! жодна успішна країна не робила політики на церкві. робіть висновки шановне панство. Українців купляють не за гречку, ми вже вийшли на інший рівень - релігія. А це вже біда, підгрунтя для ворожнечі українців із українцями, мало війни з росіянами тож ми самі себе знищемо, а зачинщики спокіно спостерігатимуть із синагоги!
10 Лютого 2019, 23:29
Ви про яке майбутнє...???!!! <br/>Немає майбутнього з цією церквою пишете... <br/>«Де Дух Господній -там свобода» а вам хочеться бути вічними рабами людськими.. <br/>Якщо люди ідуть до Бога -значить майбутнє є. <br/>«Не робіться рабами людей» <br/>Говорить нам Святе Писання. <br/>ГУНДЯЄВЦІ-то є секта. <br/>ХРИСТИЯНИН-то є послідовник Христа. <br/>Моліться за свого Царя -так нас вчить Слово Боже,і не <br/>Люди добрі живіть по Євангелії ,а не по людських надуманих страшилках...
10 Лютого 2019, 23:36
По томос з президентом поїхали два кримінальні авторитети<br/>А як вибрали Єпіфанія- через інтриги, шантажу
10 Лютого 2019, 23:42
Митрополит Рівненський Варфоломій РПЦ в Україні написав прохання на імя Путіна про помилування кримінальногозлочинця.Оце інтрига і без шантажу.
10 Лютого 2019, 23:48
Митрополита РПЦ в Україні Онуфрія оточують кримінальні авторитети на чолі з Новінським,та і найбільший кримінальний пахан Яник ще не так давно там смердів.
10 Лютого 2019, 23:51
А попи українські нікуди не пишуть?
10 Лютого 2019, 23:56
Новінський депутатВР, пахан янек відпочиває в порівнянні з теперішніми паханами
10 Лютого 2019, 23:57
Українськи попики пишуть в СБУ і Порохк
11 Лютого 2019, 00:03
А чого Афон не приймає пцу
11 Лютого 2019, 00:17
Я ВСІ СВОЇ ЧОРНІ ДІЛА СОТВОРИЛА НА ЦЕРКВІ ГУНДЯЄВА ТЕПЕР ЧЕКАЮ КОЖЕН ДЕНЬ ПОДЯКИ ВІД ЛЮДЕЙ
11 Лютого 2019, 00:34
А чи правда то прихожани голосували? <br/>Ой і заведе Вас той томос ....
11 Лютого 2019, 00:35
Віра одна православна будиш горіти в пеклі
11 Лютого 2019, 01:10
Вєрую в істинного Кирила
11 Лютого 2019, 01:19
А чому в Росії зовсім нічого немає українського? А ми маємо мати російську церкву?А може почнемо з церкви? З духовності? Може змінимось? Мене вражаєте, що вчителі відвідують МЦ. Що вони можуть навчити дітей? Якого патріотизму?
11 Лютого 2019, 01:59
Люди отямтеся.... Державі ( треба читати - нашим панам) - треба патріоти, щоб кидати їх на передову, бо в їх діти навчаються за кордоном, гроші в офшорах, маєтки за кордоном, вони мають кілька паспортів іноземних держав, і в будь-який час коли ваші діти-патріоти будуть в окопах гнити за клапоть землі - Україну,яку вони давно продали разом із нами, вони будуть на іншому континенті. І викиньте той телевізор....
11 Лютого 2019, 02:02
Вот я читаю о переходе приходов с МПЦ МП в ПЦУ и пишут просто дикие возражения против этого не понимая, что исторический процесс начался и пошел. Его уже не остановить!!! Я тащусь от прочитанного!)))) Давайте начинайте спорить где верх, а где низ у яйца, разумеется куриного. Делаете ссылки на Св.Равноап.Кирилла и Мефодия и не указываете, что они в 850-860 году посетили Львов, Луцк(проездом в Ковель и К-Каширськ, Винницу(самогоночки там з буряка попили, отдохнуть ведь надо было). В Киеве гостили несколько лет в гареме Дира и Аскольда. Забыли наверное??? Да не были они в Руси-Украине - НИКОГДА!!!! И об украинском языке малейшего понятия не имели, даже не подозревали о существовании такой страны, она только начала формироваться как РУСЬ! А речи о Московском княжестве тогда и речи не было, его просто не существовало. Патриарх Константинопольский, Св.Фотий выполнил приказ Византийского императора Михаила ІІІ к которому обратился Господарь Валахии перевести с греческого на язык народов Балканского полуострова святые писания. Чтобы население понимала о чем Батюшка молится.Не для Украины сии книги были написаны! Не на русском и старославянском языке, а для народов проживающем в том краю!!! И когда здесь орут за МП я вас прекрасно понимаю, что вы за самогонку и сало родителей в университетах получили свои дипломы, а надо бы было грызть гранит науки. Как эта старославянская литера попала в Киев? С перепугу Константинопольского Патриарха св.Фотия!!!)))) Киевский князь Аскольд провел карательную экспедицию против Византии за ее безпредел чинимый в черноморских землях молодого княжества Киевского. Обложил Константинополь так, что мало не покажется, но сил у него было мало взять эту крепость. Св.Фотий с помощью ризы Божьей Матери, хранящемся во Влахернском храме сотворил чудо!!! 14 октября есть такой праздник - Покрова!!! И Аскольд уверовал в И.Христа. Возвращаясь в Киев он прихватил первого святого в Украине епископа Михаила вместе вот с этими не нашими книгами, абсолютно никакого отношения не имеющими к Руси-Украине. Заткнули византийцы дыру и не больше!!!))) И первое крещение Руси-Украины состоялось в 866 г., но официально считается 988 год, когда произошло массовое крещение при кн.Владимире. К чему я это описал? К МП! Митрополичий престол был КИЕВСКИЙ!!! Но светская жизнь идет своим чередом и приперлись татары! Киевский митрополит Петр Волынский(Ратновский) при явной угрозе от татар с перепугу сделал ноги во Владимир, не путать с В.Волынским( официально это называется - перенес Митрополичий престол), а потом в Москву! Поступок был не мудрый и своему народу аукнулся крепко. Но он дожил до глубокой старости и сейчас его прах хранится в Московском Кремле вместе с русским(московскими) царями и является величайшим святителем России. Приезжайте, заходите в Кремль там его саркофаг найдете. А теперь переходим к Томосу! Это величайшее событие в истории Украины, которое войдет в века! В Руси-Украине 400 лет назад была ситуация такая, что не было кому высвятить Батюшку на Протоиерея. Гнали, уничтожали Православие ближайшие соседи с Запада и Востока. Надо было ехать с поклоном в Москву. А Русь-Украина, а это ВЫ, уже началась формироваться как независимое государство от поляков и русских!!! Б.Хмельницкий этот процесс возглавил, но потерпел поражение. В формировании мировозрения и его наставлении о госстроительстве сыграли первую роль - Батюшки украинского происхождения. В 1710 г. появляется первая в мире Украинская Конституция П.Орлика. А вы недостойные наследники своих предков, отдавшим свою жизнь за вас ратуете за МП. Постарайтесь понять, что если вы хотите жить нормально, как люди у вас д.б. своя украинская речь без квот, своя Православная Церковь, Армия и т.д.
11 Лютого 2019, 02:48
Чого наша влада не прийняла закон про визнання МП терористичною організацією і не заборонила діяльність. Якщо такі кричущі випадки, як вони розповідають. Це б усі зрозуміли. А робиться розкол в суспільстві - розділяй і властвуй.<br/>Історія завжди писалася і пишеться під когось, як вигідно для даного моменту. В нашій державі знищено все : Промисловість, сільське господарство, медицина,освіта, пенсійна система, судова система, дороги,нас поробили мігрантами, жебраками, але тепер ми можемо продавати свої органи, маємо томос , безвіз,
11 Лютого 2019, 02:49
ПЦУ - то потрошенківська церква України. Барига з томосом проїхався, попіарився, бонусів заробив на вибори. Де ви бачили, щоб єврей переживав за українську церкву? Він як треба було, то і іудейський тюрбан надівав і стояв біля Стіни Плачу. Треба буде для піару, то і з чортом постоїть разом. А ви люди дурні чубтеся далі. Під патріотичними гаслами церкву будують вони, ага. &quot;Патріоти&quot;, тільки ото вміють що в коментарях купу накласти на кого небудь. Патріотизм починається не з церкви і не із слів Слава Україні написаних в коментарі, а з того, щоб сміття донести до бака сміттєвого, а не кидати там де стоїш. Подивіться на свої під*їзди, на дороги, на ялинки що попід балконами валяються... Це патріоти своєї землі рідної так роблять? Зате у вишиванках і з наклейками Тризуба і жовто-блакитного прапора на машинах. Москалі свою чорну справу роблять, а ви тут свою, чубитесь і доказуєте одне одному хто як повинен молитись і на якій мові вірити. <br/>Філарет же з автокефальним Макарієм домовились, що вступаються і дають дорогу молодим. А зараз що, Філарет включив задню? Вже на патріарше крісло мітить? Макарій просік тему, образився і не поїхав у Львів разом з Філаретом отримувати звання Почесного громадянина Львова.Що відбуваються люди? Засрали здобутки Двох Майданів, а зараз хочуть те саме з Помісною церквою зробити. Чому ніхто не визнає Автокефалії? Чому на інтронізації Єпфанія хто завгодно - політики, штунди, мусульмани, Греко-католики, тільки не православні. Жодного предстоятеля Помісної Православної церкви у Світі. Це так само Пуйло в Москві парад Побєди зустрічає з невідомо ким а не з тими, чиї країни реально допомогли перемогти фашизм. Не така Автокефалія мала бути, і не Броїло має їздити по району і агітувати куди кому переходити. Для галочки, щоб потім перед обласним начальством відчитатись. Кожна людина серце має вирішити сама а не по агітації.
11 Лютого 2019, 07:11
Коли відьом з УПЦ МП БУДУТЬ ПОКАЗОВО ПАЛИТИ НА ПЛОЩІ
11 Лютого 2019, 07:28
Гундяєв та Пашка мерседес-настоятель Почаєвської лаври, головні відьмаки-гівнюки ПУТІНІВСЬКОЇ ЦЕРКВИ-СЕКТИ.Само гівно хвалилося...
11 Лютого 2019, 08:44
Респект і повага
11 Лютого 2019, 10:47
То є філія ФСБ В ЯКУ Б РЯСУ НЕ РЯДИЛИСЯ Гундяєвці і ВІД ВІРИ ТАМ НІЧОГО НЕМАЄ.Тим більше Божого і з Богом.То є кремлівська терористична організація.
11 Лютого 2019, 10:48
СБУ вже займається
11 Лютого 2019, 11:03
Козломордих агентів Кремля потрібно активніше нейтралізувати-розмови нідочого не приведуть
11 Лютого 2019, 11:19
Ага, і в 1990 році, Філарет, будучи Місцеблюстителем московського патріаршого престолу збирався очолити цю, як ти назвав &quot;кремлівську терористичну організацію&quot;. Чого б це раптом? Риторичне питання, певне.))
11 Лютого 2019, 11:47
ГУНДЯЄВЦІ-секта яка підпорядкована та керується ФСБ. <br/>Вибирайте якому Богові служити...
11 Лютого 2019, 11:52
В 1990 році був СССР. Історію потрібно знати!))))
11 Лютого 2019, 12:12
Історію я знаю, не переживай.)) Тільки суті це не міняє, і обрали б тоді на соборі Філарета, то сидів би він зараз на своєму троні при Путіну і чхати б йому було на Україну. Але вам зручніше одіти рожеві окуляри і вважати, що раз вишиванку надів - то святий значить. Ви на москалів киваєте, а самі використовуєте ті ж методи. Совок - він і в Африці совок, в які кольори його не одягай.
11 Лютого 2019, 13:19
А ти що &quot;пророк&quot; що все знаєш хто де сидів би і що робив?А совок дійсно у твоїй тупій башці - як комуняки малювали попів на хмарках і сковорідки у пеклі - така ж і в тебе хвороблива уява про церкву і віру.
11 Лютого 2019, 13:28
я ще підкину гівна на вентилятор) сралін у 1943 році створив указом сучасну ЗАТ &quot;РПЦ&quot;, от тепер указом і прикривають. Що не так?
11 Лютого 2019, 13:34
Крім обсирати співрозмовника, щось вмієш ще? Ні? Що ж, пишайся хоч цим, якщо більше нема чим.<br/>Да, звичайно тупа у мене башка, то тільки у тебе гостра, як поросячий хвіст.)))
11 Лютого 2019, 13:45
То що робити будемо з ряженними ФСБшниками-вони не шуткують,а тихенько роблять свою чорну антидержавну справу.Просто виливати гівно на голову -такий дискус нідочого не приведе.Пропозиції панове!!!
11 Лютого 2019, 13:47
Скажіть яка цаца,воно образилось! А як ти сука по всіх сайтах і в усіх висерах людей обсираєш? І на кінець ти чучало свою тупість визнало - це вже прогрес.
11 Лютого 2019, 13:47
У нас через одного, президент вважає за свій обов*язок обікрасти країну і створити свою власну церкву.<br/>Кравчук офігєнний церковний діяч був, з Філаретом мутив. Потім Кучма, він не по церковних ділах, він журналістів все любив прикопувати в лісах. Потім Яник ростовський, той був більше по шапках, йому теж до церкви діла не було.Тепер Порох. Країну всрав, Майдан всрав.Всі регіонали різних рівнів відбілились і на посадах купа відновилась.Мільйони людей по наймах по всій Європі, комуналка космічна, епідемії хвороб, про які Європа вже забула. Війна і торгівля з ворогом. Іловайський котел, Дебальцевський. Коли навколо Іловайська передові тактичні групи утворювали кільце, Порох з Муженком готувались до Дня Незалежності. Потім Муженко погони генерал-полковника отримав. Гелетей, на посту Міністра Оборони докладав шо &quot;всьо пад кантролєм&quot;. Сотні хлопців поклали. Не одна падла не відповіла за це, хочу у воєнний час такі &quot;гівнокомандувачі&quot; навіть до суда не доживали б. Але ж, прикритись чимось треба. Свою бездарну і офшорну політику. А, Томосом же. І такі вертухаї як ти йому підспівують. Томос, церква.<br/>Х*єрква.. Церковник знайшовся тут.
11 Лютого 2019, 13:50
я мав на увазі &quot;тупа голова&quot; в розумінні візуально-фізіологічному.Якщо уважно придивитись у дзеркало то там гострот ніяких нема у формі голови. Ти не докумекав, ні? Звідки ж, якщо Рошеном мізки забиті, прогресивний ти наш)))
11 Лютого 2019, 13:57
То ж так , як портети Януковича перед виборами замість ікон у мацковських церквах клали для лобизанія і пашки - мерседеси прирівнювали яника із Христом - то це нічого. А бач Томос про автокефалію вам пропутінській наволочі очі коле! І за хлопів ,що від рук расєйських іхтамнєтів загинули - не дзявкай,бо ще недавно висерало путін,путін.
11 Лютого 2019, 14:01
Слухай ти фізіологіст гермафродитний.Ну визнав свою тупість - визнав.Чого спригуєш і морозишся?
11 Лютого 2019, 14:05
Я до Путіна так само відношусь як і до Пороха, не кидай своїх дешевих стрілок на мене.<br/>Так само як і до пашок мерседесів. Я взагалі до жодної з церков довіри не маю, бо скрізь політика і гроші.<br/>А ти собі кумира шоколадного сотворив і йому тут сраку виціловуєш.<br/>Правда очі коле, що твій єврейчик країну загнав у болото і мільйони людей на заробітки а тепер томосом прикривається?
11 Лютого 2019, 14:07
якщо ти недалеке не зрозуміло, про що йдеться, то мені і спригувати нікуди не треба.
11 Лютого 2019, 14:15
То ще недавно прикривалось&quot; канонічєской&quot; гундяєвщиною - тепер вже довіри не маєш. Ти прастітутка козломорда.
11 Лютого 2019, 14:30
О як благочестиво. То, певне, у новій церкві так вчать звертатись до людей)))
11 Лютого 2019, 14:50
До людей по людськи - а до козломордих - відповідно...
11 Лютого 2019, 15:01
Та звісно, для тебе люди тільки ти і твій піарщик з Томосом.)))<br/>&quot;Гражданскіх атсєчь&quot;- як там він в Білій Церкві молов?)) - отак ти і твій шоколадний томос всіх відсікаєте.<br/>Ти так і не відповів на жодне з питать про стан в країні, мільйони заробітчан, торгівлю с Путіним (помітив, да? з Путіним торгує твій офшорно-шоколадний божок, але винен я). Залізобетона логіка.)) Замість відповідати перейшов на мою особистість приписавши мені чиїсь коментарі, що я десь чимось прикривався. Ще й хамиш і своє хамство свиняче одягаєш у національні кольори патріотизму. <br/>Хороша нова церква, правильно свій шлях починаєте.<br/>Так тримати
11 Лютого 2019, 16:07
Это все пурга, кто мазу от Гундяева тянуть будет.Слишал собирается Гундяй своих попов одеть в зеленые рясы как в Крыму Путин.Там зеленые человечки у нас Гундяевские зеленые попы.
11 Лютого 2019, 16:48
Слухай чучало,твої висери вже всі тут бачать не залежно від твоїх гермафродитних ніків.Придур ,мені Що Порошенко,що дура з косою і ін.,що клоун бєні.Я проти расєї і іхтамнєтів,проти козломордих зрадників,на кшталт тебе.Я за Україну і Українську церкву.І якщо яка наволоч тут бздить проти Українського - буде отримувати на горіхи.А народ наш Український розумний - виберуть і президента достойного і церкву Українську оберуть.
11 Лютого 2019, 17:07
Дайош козломордим козломорді президенти
11 Лютого 2019, 17:23
Секта ГУНДЯЄВСЬКА то ЄРЕСЬ. <br/>Попи МОСКОВСЬКІ то ФСБешники. <br/>Влада РОСІЙСЬКА то АГРЕСОРИ <br/>Люди НЕПАТРІОТИ то ЗРАДНИКИ <br/>Вірні ГУНДО-ПУТІНУ то БЕЗБОЖНИКИ
11 Лютого 2019, 22:47
Хочу нагадати! Віряни справжні в храм ідуть спасти свою душу і щиро моляться Гоподу. Добре, що діючий президент привіз не мусульманський томос. Справжній вірянин ніколи не дозволить собі спілкування з такою непристойною лексикою. Порошенко томосом не об'єднав націю, а вніс розкол.
11 Лютого 2019, 23:22
Старі Кошари йдуть в пекло.
12 Лютого 2019, 01:42
Прихожани, будьте вірні свїй вірі. Не ведіться, підтримайте свого батюшку, він того вартий.
12 Лютого 2019, 09:26
Морди у московських попів якісь стрьомні ФСБшні
12 Лютого 2019, 14:13
А твоя яка? Бидло.
12 Лютого 2019, 15:07
У МОСКОВСЬКИХ ПОПІВ ТАКІ СВИНЯЧІ МОРДИ ВІД ТОГО ЩО ЇХ ДУХОВНИК ПУТІН І КАГОР ДЛЯ ПРИЧАСТЯ ВОНИ ПО ВКАЗІВЦІ ГУНДЯЯ, РОЗБАВЛЯЮТЬ САМОГОНОМ
12 Лютого 2019, 16:08
Молодці кошарці,так тримати.
12 Лютого 2019, 20:51
Молодці браво!!!!!!!!
12 Лютого 2019, 20:58
Зате в твого Пороха таке ангельське личко, і ладаном від нього тягне.
12 Лютого 2019, 21:07
Тиць пиздиць
14 Лютого 2019, 00:59
Так то правильно сказано, в пороха воістину ангельський лик. Ну тягне не ладаном, а перегаром, то таке.<br/> А в старих кошарах, всі знають, долбойоби живуть, після того, як їх у 1944-мк перетрахали ССвці з &quot;Вікінга&quot;. Там збрід був, і він же розплодився. Не покаються за 90 днів - будуть в геєні огненній.
14 Лютого 2019, 01:11
Процес неспинити
14 Лютого 2019, 01:13
Той шо писав про довбойоб1в з Кошар, Ти як той Кацапстан, шо маэ д1ло до Укра1ни, як Ти не з Кошар, то яка тоб1 хер разн1ца яка там Церква? Народ кошарськ1й сам соб1 Раду дасть.
14 Лютого 2019, 01:13
Той шо писав про довбойоб1в з Кошар, Ти як той Кацапстан, шо маэ д1ло до Укра1ни, як Ти не з Кошар, то яка тоб1 хер разн1ца яка там Церква? Народ кошарськ1й сам соб1 Раду дасть.
14 Лютого 2019, 14:28
Ти б, бидло колгоспне, навчився писати, а вже потім влазити в спілкування старших дядьків, гівняшу.
15 Лютого 2019, 09:38
Москалі хороші