Мешканці Гішина і Доротища підтримали приєднання до Ковеля

12 Лютого 2019, 11:55
Мешканці Гішина і Доротища підтримали приєднання до Ковеля 5604
Мешканці Гішина і Доротища підтримали приєднання до Ковеля

У селах Гішин та Доротище відбулося зібрання, де обговорили приєднання до міста Ковеля у рамках реформи децентралізації.

Про це повідомляється на сайті Ковельської районної ради.

Зібрання відбулося 10 лютого. В ході тривалих дискусій, учасники зборів ухвалили рішення надати згоду сільській раді на приєднання до міста обласного значення Ковель.

Виступаючи перед присутніми голова Ковельської районної ради Андрій Броїло наголосив на тому, що реформа децентралізації в першу чергу покликана принести населенню нові та якісні зміни, а не навпаки.

Стосовно бажання селян приєднатись до міста Ковеля, Андрій Петрович пояснив, що така дія є можливою, адже згідно затвердженого Волинською обласною радою Перспективного плану формування територій громад Волинської області, Доротищенська, Тойкутська та Зеленська сільські ради входять у склад Ковельської ОТГ. Тому на сьогоднішній день після ухваленого рішення необхідно дочекатись позитивного вирішення питання про приєднання Білинської сільської ради до міста Ковеля, лише тоді в Доротищенської території буде суміжна межа з Ковельською ОТГ.

Читайте також: 

 








Коментарі
12 Лютого 2019, 21:55
Що за чучело на четвертому фото ноги розкинулося, як повія?
12 Лютого 2019, 23:17
во далбойоби броїлко доротішче вітер свишче до коввлє приєби козляри козака похмели сметюха з собою візьмви
13 Лютого 2019, 12:22
Броїло - голова РАЙОННОЇ ради приєднує до МІСТА КОВЕЛЯ. На якій підставі, хто його уповноважив представляти місто Ковель?????????????? Маразм!
13 Лютого 2019, 16:29
Ти б Броіло займався краще життям і благополуччям жителів району А то сунеш носа то в церкви підбюруєш народ то в приєднання граєшся От нєфік робити То туалєти відкриваєш стрічку перерізаєш. то послухаєш щедрівки колядки то весну зустрічаєш І то молодиць облапуєш так день за днем а грошики не малі береш Робітник маціівський Ні стида ні совісті Поїдь по району розкрий очі на інші речі
13 Лютого 2019, 18:20
Броїло разом з теперішньою Доротищенською головою с/р відмили собі грошенят і на ремонті дороги в с. Гішин ,подивіться ,яка то дорога, одні ями. І за бігання по хатах, щоб переходили люди в Порошенківську церкву ,і за виділення земельних ділянок будуть відповідати по закону і перед Богом. І не говоріть, що влада не втручається в діла церкви . За допомогою таких броїл і захоплюються церкви ,порошенківські гроші відробляти ж йому треба і йдуть на все. В Тойкуті іСкулині голови с/р на своєму місці ,а от Доротищенська головиха -грошолюбка бігала іпо Доротищах, іпо Гішину ,щоб церкви переходили до Порошенка. І Гішині цей номер не пройде їй
13 Лютого 2019, 19:08
Собаки гавкають, а караван іде!!!
13 Лютого 2019, 19:17
А молодець Андрій! Дбає таки про свою малу батьківщину. Особиста подяка за те, що не забув села і не дере носа. Таких мало є. А незадоволених владою завжди є багато. Бо ротити щось важче ніж язиком плескати.
13 Лютого 2019, 19:48
Вашого Броїла до дорожніх робіт чи грошей і близько ніхто не підпустить. По-перше не його повноваження і не районної ради, а по-друге це не його тєма. А за московську церкву молодець, бач як московські холуї запищали аж слюною бризкають. І голова сільради видно також на своєму місці. До речі в Скулині сільського голови немає, забрехалися.
13 Лютого 2019, 19:51
Приєднуйтесь в Дубову то вам хоч школу закриють менше проблєм буде. Так як в нас.
13 Лютого 2019, 22:05
А молодець Андрій! Дбає таки про свою малу батьківщину. Особиста подяка за те, що не забув села і не дере носа. Таких мало є. А незадоволених владою завжди є багато. Бо ротити щось важче н
14 Лютого 2019, 00:53
Броїло такий же козел, як і ти. Хай молить бога, щоб після виборів не втопили.
14 Лютого 2019, 15:17
А ковельчан хтось запитав, чи хочуть вони об'єднуватися?
15 Лютого 2019, 00:26
Міняй ІР-адресу, сказочньlй долбойоб.
15 Лютого 2019, 00:29
Невже вам всім не зрозуміло, що це тема Кіндера? А ковельчан ніхто й питатись не буде, так каже закон за який Йулька голосувала.
03 Березня 2019, 22:48
Головиха і броііло реальні довбуйоби