Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Ковельській виховній колонії презентували постановку «Доки не зійде сонце»
У Ковельській виховній колонії презентували постановку «Доки не зійде сонце»

У Ковельській виховній колонії презентували постановку «Доки не зійде сонце»

16:55 13.02.2019
692

На сцені Ковельської виховної колонії відбулася прем'єра постановки «Доки не зійде сонце», за п'єсою Івана Буковчана «Перш ніж заспіває півень», за участі вихованців установи.

Про це повідомляється на сторінці колонії у Facebook.

Режисером став актор Волинського академічного обласного театру ляльок Олексій Криворучко.

«Пам'ятаю своє хвилювання перед початком роботи. Адже це мій перший досвід постановки, як такої. Знайти підхід, потрібні слова. Все це мені здавалось складним і невідомим. Але я добре запам'ятав момент, коли цей весь сумбур в моїй голові перетворився на спокій і задоволення. Вистава лише тоді матиме успіх, коли актори і режисер працюють в тандемі. Знайшли спільну мову. Налаштувались на одну хвилю. І, як мені здається, це відбулось на 100 відсотків. В очах і діях хлопців я бачив віддачу і бажання щось робити, досягти якогось результату. І, навіть коли приходило якесь нерозуміння або опускались руки, ми вирішували ці питання не замикаючись в собі. Шлях подолає той, хто іде, – я думаю, так можна описати нашу постановку. Ми не побоялись вирушити разом у цей творчий шлях, не відаючи, що чекає попереду. І отримали, я думаю, максимальне задоволення і прекрасний досвід», – розповідає Олексій Криворучко.

Це були три насичені тижні. Щоденні репетиції, акторські тренінги, підготовка костюмів та декорацій, обговорення та аналіз героїв – усе це знайшло своє місце у житті вихованців і можливо згодом матиме продовження.
Коментарі
16 липня
Вчора
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин