«Данину» в 50 тисяч доларів щомісяця збирав посадовець з Ковеля. ВІДЕО

14 Лютого 2019, 15:47
Фото ілюстративне 6313
Фото ілюстративне

Волинські СБУшники затримали головного спеціаліста відділу надання адміністративних послуг Управління Укртрансбезпеки у Волинській області.

Затримали на хабарі спеціаліста Ковельського управління. Про це Бізнес.Район дізнався з власних джерел.

Спеціаліст за найскромнішими підрахунками заробляв 50 тисяч доларів щомісяця на видачі дозволів для транспорту: вартість його «послуг» становила сто доларів США з кожного транспортного засобу. У середньому зловмисник таким чином «надавав» понад п`ятсот дозволів щомісяця.

Читайте також: На Волині викрили на хабарі посадовця Укртрансбезпеки

Дивіться також відео з затримання, яке опублікували на Youtube-каналі СБУ:

Коментарі
14 Лютого 2019, 18:51
фамілію козла в студію.
14 Лютого 2019, 18:55
ДА...... ДО хЕРОЯ УКРАЇНИ НЕ ДОТЯГУЄ. Мав хоча б з 500 000 долярів в місяць, то можна було б подумати про зіірку Хероя, а так за грати піде.
14 Лютого 2019, 19:15
Це пешка,яка не ділилася, а далі всі беруть як бралиі їм пох
14 Лютого 2019, 19:50
Вони там всі беруть і з Кіндером діляться через Гетьмана та Товстигу
14 Лютого 2019, 19:50
на палю сучару
14 Лютого 2019, 19:51
прізвище того підара...
14 Лютого 2019, 19:53
І нічого такого не буде вже брали Зейка і де він тепер виграв суд так буде із цим о тож не головний герой
14 Лютого 2019, 20:53
За найскромнішими підрахунками заробляв 50 тисяч доларів щомісяця на видачі дозволів для транспорту: вартість його «послуг» становила сто доларів США з кожного транспортного засобу. Це результати - проведених РЕФОРМ ...???
14 Лютого 2019, 21:24
https://www.facebook.com/groups/2160199410943243/permalink/2168271560136028/
14 Лютого 2019, 21:36
А Кіндер тут до чого<br/>Чи всі проблеми це суто він<br/>Почніть з себе шановні<br/>Є шанси все змінити докорінно, а не сидіти в інтернеті і тупо писати маразматичні дописи
14 Лютого 2019, 22:09
Нормальні там у вас грошові потоки
15 Лютого 2019, 00:32
То славіка склопласт влупили о сучара з відки бобло
15 Лютого 2019, 01:16
Факти в студію!
15 Лютого 2019, 02:20
ГЕТЬМАН ПРОДАВ БОМБОСХОВИЩЕ
15 Лютого 2019, 02:52
А чому тільки одного??? Там всіх треба садити, на чолі із сивим старим. ВИ ПРОСТО хуйово перевірили, або так як вам треба.
15 Лютого 2019, 04:52
садити них треба.і митників тоже
15 Лютого 2019, 11:43
Це хто такий ?
15 Лютого 2019, 16:36
Як Ви думаєте,куди йдуть ці гроші ? Звичайно ж &quot;вище,вище і вище&quot;.Візьмуть якусь &quot;сошку&quot;,яка виконує вказівки і тішаться. Почекали б куди дальше повезуть &quot;данину&quot; і брали вже кого треба. БОРОТИСЯ З ЦИМИ ЯВИЩАМИ ПОТРІБНО З ВЕРХІВ. Всі все знають ,а &quot;стрілочників&quot; завджи знайдуть.
15 Лютого 2019, 21:53
воно сука жируе.а люди кінці з кінцями не можуть звести.розстріляти сучару
15 Лютого 2019, 21:53
дайте його адресу
16 Лютого 2019, 00:06
Тобі ж сказали, Славік -склопласт. Степанюк.
16 Лютого 2019, 00:59
Хабарника зловили. А гроші можна перечислити юній ковельчанці на трансплантацію кісткового мозку. Це якраз півсуми до потрібного.