Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Весняний призов
Весняний призов

Коли розпочнеться весняний призов на військову строкову службу

09:55 15.02.2019
903

У квітні-червні триватиме призов громадян України на строкову військову службу.

Відтак, на Волині з 18 лютого розпочнуть роботу військово-лікарські комісії районних (міських) військових комісаріатів з медичного огляду призовників. Про це йдеться в розпорядженні голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка від 8 лютого 2019 року, – повідомляють у відділі інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, створили обласну призовну комісію, до складу якої ввійшли: військовий комісар обласного військового комісаріату Роман Кулик, медична сестра обласної клінічної лікарні Галина Ющик, начальник управління кадрового забезпечення головного управління Національної поліції в області Павло Мартинюк, голова військово-лікарської комісії обласного військового комісаріату Анатолій Рудь, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Валерій Руцький, заступник начальника управління – начальник відділу професійно-технічної освіти та молодіжної політики управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Олександр Ткачук, заступник начальника управління – начальник відділу з питань оборонної роботи управління, з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Віктор Шрамко. Окрім того, затверджено резервний склад обласної призовної комісії.

Очолює комісію заступник голови облдержадміністрації Олександр Киричук. Свою роботу обласна призовна комісія розпочне 11 березня.

Разом із тим, для належної організації призову волинян на військову строкову службу керівники структурних підрозділів отримали ряд завдань.

Слід зазначити, що весняний призов 2019 року завершується 28 червня.

Коментарі

Призовник

12:30 15.02.2019

Дітей своїх туда відправте

ВЕТЕРАН

19:21 15.02.2019

Моі внуки вже там
Тільки служба робить особу чоловічоі статі
МУЖЧИНОЮ

Ветерану

20:41 15.02.2019

Розкажи те батькам, які по призову віддали свого сина в те гімно, що зветься в Україні військовими частинами і які получили назад свою дитину в цинку. Бо на навчаннях гранатомети розриваються, то гранати учбові зриваються, то самогубства з двома вистрілами в голову трапляються.

Ветеран

11:32 19.02.2019

Втрати серед молоді від наркотиків і сурогатного алкоголю-а також від домашнього насильства
набагато перевищують не бойові втрати в арміі
Втрати в арміі також звязані часто з тим що призовники уже фізично і що гірше морально
не відповідають ніяким критеріям
Армія в якісь мірі кормить підтягує фізично дає дітям хоч якісь моральні ориєнтири
На роботу хочете взяти того хто служив в арміі- правда ж

16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин