У Ковелі пенсіонерка потрапила під колеса авто

15 Лютого 2019, 11:38
У Ковелі пенсіонерка потрапила під колеса авто / Фото ілюстративне 2959
У Ковелі пенсіонерка потрапила під колеса авто / Фото ілюстративне

У Ковелі внаслідок ДТП травмувалася пенсіонерка.

Про це повідомляється на сайті Національної поліції у Волинській області.

14 лютого на вулиці 1-го грудня у Ковелі під колеса «Volkswagen Т4» потрапила пенсіонерка. 

За кермом автомобіля перебував 28-річний житель Ковеля. Рухаючись заднім ходом водій допустив наїзд на пішохода, 76-річну місцеву жительку.

Внаслідок автопригоди пенсіонерка отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували у відділення травматології місцевої лікарні.

За фактом ДТП триває перевірка. Відомості слідчі внесуть до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Коментарі
15 Лютого 2019, 13:43
а хто бабкам сказав, що можна переходити дорогу де попало і перед цим не дивитись на дорогу? Лізуть внаглу на проїзджу частину. Їм то Що, 2 рази посрати залишилось а молода людина має страждати
15 Лютого 2019, 16:17
а тоб1 ск1льки раз посрати залишилось. м1зки сво1 висрав давно.
15 Лютого 2019, 17:26
Дай свій номер!Ти в мене в срешся раз і назавжди крутелик всраний!!!
15 Лютого 2019, 17:31
Молодець Маеш рацію! Бабкі і Діти на дорозі це повне лайно.Сам не навиджу їх!!!!
15 Лютого 2019, 18:16
я ж кажу що м1зки вмсран1 я пенс1онерка 65 рок1в що ти можеш мен1 зробити х1ба вилижеш якщо зг1днй то дам номер звичайно
15 Лютого 2019, 20:09
А я ненавиджу ваші грьобані бляшанки. Їде кожне б... свою сраку везе, що пройти не можна. Ще й повітря в місті забруднює. В цивілізовених країнах на велосипедах нормальні люди їздять: і безпечно, і швидко і екологіно та ще й дешево. Для того, щоб очистити повітря , яке кожна така срака забруднює, потрібно на кожні 1 годину роботи двигуна 1 бляшанки- 100 дорослих дерев за добу. У викидних газах автомобілів виявляють понад 200 шкідливих речовин. Але найбільш вагомий внесок у забруднення атмосфери міста робить формальдегід. Звідси онкологя і т.п.
15 Лютого 2019, 21:48
Ти що пишеш бісова Хвойда !
15 Лютого 2019, 21:52
Ще один Кантужений з пробито головою несе повну хуй..ю за вихлопи!В цьому Ковелі що не мусор то Підар...с!!!
15 Лютого 2019, 23:31
а т и що пишеш старики та д1ти тоб1 м1шають так незчуєшся як сам постар1єш.казала твому батьку кончай на сторону а не деб1л получився