У Ковелі будуть судити відомого підприємця

16 Лютого 2019, 17:00
У Ковелі будуть судити відомого підприємця 12807
У Ковелі будуть судити відомого підприємця

У Ковельському міськрайонному суді призначили до розгляду кримінальну справа по обвинуваченню власника сім’ї ресторанів «Classik» Романа Дідицького.

У списку справ, призначених до розгляду, вказується, що його обвинувачують за «незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів». Справу розглядає суддя Сергій Панасюк.

 

 

В ухвалі Ковельського міськрайонного суду від 4 лютого 2019 року зазначається, що кримінальне провадження внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 11 вересня 2018 року за №32018030000000041 (ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України).

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань говориться, що у Романа Дідицького основний вид діяльності: оптова торгівля напоями, серед іншого – виробництво пива.

Нагадаємо, торік у Ковелі податківці «накрили» «міні-завод» з виготовлення алкогольних напоїв. За даними фіскалів, у підвальному приміщенні одного з кафе власник облаштував незаконне виробництво традиційних алкогольних напоїв, зокрема «Хріновуха», «Медовуха», «Вишнівка», «Клюковка», «Лімончелло» та пива без відповідних на те дозвільних документів.

Коментарі
16 Лютого 2019, 19:11
Неналив кому надр!,☺️
16 Лютого 2019, 19:37
А Я Ж КАЗАВ ..
16 Лютого 2019, 20:00
По живемо побачимо.
16 Лютого 2019, 20:24
Побачимо, що з того вийде. Зроблять, що горілку і пиво в траві знайшли біля Классіку, невідомо кому вона належить. А потім хтось (знайдуть за гроші навіть хто) її в Классік підкинув для диверсії. А Рома вчасно побачив і сам поліцію викликав, щоб люди не потравилися. Думаю, представлять до подяки.
16 Лютого 2019, 20:38
Уже все куплено
16 Лютого 2019, 20:46
В Дідіцького багато ворогів, як і в кожного чесного бізнесмена. І вони вночі таємно від нього встановили обладнання міні-заводу для виробництва контрафактних алкогольних напоїв в його підвальному приміщенні за стіною від його піццерії на Володимирській. І здали його поліції як підпільного цеховика. Так ще ніхто нікого не підставляв. Залишилось виправдати і вибачитись. Ще й матеріальну і моральну шкоду компенсувати.
16 Лютого 2019, 21:16
А з Ковельських не бідних людей хто не погрався спиртиком цигарками<br/>Місто та і район в цілому дякуючи приграничному положенню не зазнали <br/>такоі страшноі біди як внутрішні райони<br/>А зараз ну просто не знаю Рома не дурень-хіба кришу знесли або тупо кидонули<br/>одне зрозуміло грошей витягнуть
17 Лютого 2019, 01:38
Ну це тільки в нас, коли людина працює в рамках закону і легально, то приходить податкова і тупо вигадує казки щоб збрити гроші, відкривають кримінальні справи, а потім виявляється, що спиртова суміш то всього навсього пиво, яке виробляється законно, а хріновухи і лімончелли то коктейлі з державної горілки з акцизом і соком хріна. При таких роскладах грошей не качнеш, але ж справу автоматично відкривається, і до суда доходить.
17 Лютого 2019, 12:42
В з якого часу у Дідіцкого ліцензія на оптову торгівлю пивом? Чи не з того, коли зробили перевірку?
17 Лютого 2019, 13:13
Самий чесний бізнесмен ...??????? Не смішіть
17 Лютого 2019, 16:15
В нього більша половина людей не оформлена
17 Лютого 2019, 16:21
В його лінцензія на виготовлення пива, не тільки на торгівлю.
17 Лютого 2019, 16:31
Ти тупа шавка
17 Лютого 2019, 17:21
І НАЩО ТІ СМЕРДЮЧІ ПІЦЕРІЇ ЇЖТЕ МОЮ ШАУРМУ Я ВСІМ МУСОРАМ НАПЕРЕД ПРОПЛАТИВ ПРЯМО ПОСЕРЕД ДОРОГИ СТОЇТЬ І МАШИНАМ НЕ МІШАЄ
17 Лютого 2019, 18:09
Знаю Романа багато років,колись працювала у нього,скажу так,він дуже порядна людина,вимогливий це правда але як інакше?А заздрісних і злих вистачає,я невірю що він комусь хотів нашкодити!!!!
17 Лютого 2019, 19:07
Порядна людина і порядний підприємець - два різних поняття
17 Лютого 2019, 21:12
Як багато заздрісних в Ковелі людей... Стройте свій бізнес та робіть по-своєму! Класік це єдине НОРМАЛЬНЕ місце в нашому маленькому містечку. Ця людина дає можливість молоді працювати та заробляти гроші, розвиватись та виходити з нашого «села». Робить для міста, що може, де в Ковелі коли небуть бачили щоб сакури росли??! І те що пише преса це тільки для того шоб зацікавити читачів зробити «з мухи слона» по інакшому люди не видуться, а вороги і зависники розкручують це бо нічого не можуть зробити і сидять і тупо гроблять своє життя!
17 Лютого 2019, 21:52
Видно в тебе не тримання від заздрості, якщо на образи переходиш. Щоб тобі легше стало скажу, що попередні суди Дідицький виграв, і пиво виробляє з ліцензією і все в його в порядку, провокація як то кажуть не вдалася. По справах з акцизом, автоматично відкривається кримінальна справ, і суд якраз має бути кінцем цієї справи. Так що йди нєрвно покури в сторонці, добре висрись, з’їж і може тобі легше стане.
18 Лютого 2019, 01:04
Всеодно невірю,у нього такий стаж!І щоб ось так &quot;лохонутися&quot; вибачте,я знаю трішки його!!Можливо більше і довше за когось!!Нам би мера такого!!!!
18 Лютого 2019, 01:31
Я б хотіла щоб мером був Дідіцкий...
18 Лютого 2019, 01:55
КласіК ? Що повертається Сашко Стоматолог. <br/>Треба прибрати бізнес.
18 Лютого 2019, 11:36
то те що на привокзальному ринку всім відомо де торгують з під поли і нічого, а коли людина розвиває місто, платить податки, благодійник , надає робочі місця то вже давай до суду. <br/>працівники податкової, чи хто там судить Романа, відкрийте очі. ви себе виставляєте тупим непотребом. <br/>я особисто не знайома з паном Романом, але вдячна що він хоч щось робить для нашого &quot;пантового &quot; та &quot; убогого &quot; міста, а не так як 85% жителів просто кулупаються в носі і є диванними експертами. <br/>чому страждає той хто щось робить ?
18 Лютого 2019, 11:45
Якби в місті було подібних до Романа чоловік десять, то місто б процвітало.... він молодець!!!! І заклади і інфраструктура біля них зразкова.... Де б ви час ще проводили як не там???? Між іншим хтось ідейку на рахунок мера дав класну!!!
18 Лютого 2019, 18:00
Як на Дідіцкого то відкрили справу а в центрі міста стихійний ринок на якому продають алкоголь і в тому році поліція найшла і нічого далі процвітає.Неможливо ні пройти ні проіхати.А в дворі де відкрили Отто зробив порядок.Він мололець і гарний господар в Ковелі йому немає конкурентів.
18 Лютого 2019, 18:07
єдине місце де культурно та гарно можна відпочити.Гарний інтер,єр та привітні офіціанти.Смачна кухня.Роман дай Боже вам здоров,я якби не Ви скільки в Ковелі було безробітних.І людей він всіх оформляє на роботу якщо не знаєте то не пишіть.
18 Лютого 2019, 21:03
О бач, поїв і відразу прояснилось в голові
18 Лютого 2019, 22:20
А що робиться по селах з самогонкою. Цілі заводи! А штраф - 51 грн. Хоч би одного до суду потягнули.
19 Лютого 2019, 14:36
А правда,що в кальяни додає амфітаміни? Просто ходять чутки. І біля входу в лаунж стоїть якесь чудо пропонує дозу?
19 Лютого 2019, 23:26
Просто комусь шось не дав, або не заплатив і все.... Ворогів у нього куча
20 Лютого 2019, 22:11
МЕНІ ЙОГО СМЕРДЮЧА ПІЦА НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ-ТИМ БІЛЬШЕ ШМУРДЯК-НА НАНАРИ СКОТИНУ
20 Лютого 2019, 22:20
Це ж наскільки потрібно себе не поважати щоби ходити по гадюшникам колишнього спиртовоза
23 Лютого 2019, 18:15
У піццерії все в ажурі наперед. За кілька днів закінчу баланс на 2020 рік.
24 Лютого 2019, 12:06
В НИХ САМИЙ ЯКІСНИЙ ШМУРДЯК В КОВЕЛІ