На бульварі та біля універмагу комунальники «забули» прибрати сміття

18 Лютого 2019, 13:04
На бульварі та біля універмагу комунальники «забули» прибрати сміття 2198
На бульварі та біля універмагу комунальники «забули» прибрати сміття

Вранці у центрі міста Ковеля можна було побачити купи не прибраного сміття.

У понеділок, 18 лютого, вже після ранкової щотижневої апаратної наради у виконкомі Ковельської міськради, де говорилося також про чистоту та порядок в місті, ковельчани виявили купи сміття на бульварі Лесі Українки та біля універмагу.

Очевидно, комунальна служба просто не встигає прибирати за ковельчанами, а можливо десь і «забула» вивезти відходи.

Фото Миколи Силюка.

 







Коментарі
18 Лютого 2019, 15:25
Ай, молодець, грейдерист задрипаний. В себе на смітнику прибери.
18 Лютого 2019, 18:24
...до кого питання? може до того бидла .що насмітило?
18 Лютого 2019, 18:28
То ж нехай лежить! Хіба хтось його вкраде? А якщо примерзне, то на Петра і Павла приберуть! Може!
18 Лютого 2019, 19:52
у мене вже традиція не вивозити сміття з бульвару по декілька тижнів. Всеодно кум мене не насварить. А біля універмагу вивозить ваш задрипаний Верес.
18 Лютого 2019, 22:00
Микола, а ти сходи на привокзалку. От там ти побачиш райське місце
18 Лютого 2019, 22:51
Люди ви якісь, ну чесно, зовсім цікаві. Чоловік показав щиру правду, сьогодні з друзями мандруючи містом у самих було бажання все сфотографувати. Настільки брудним Ковель став останніх 2 роки. Видно в нашого Олега Олексійовича є важливіші справи, тільки чому він за це отримує заробітну плату від Ковельчан не відомо!
19 Лютого 2019, 00:17
Пройшов годину назад з центру до вакзакалу<br/>Скрізь агресивні здоровущі пси <br/>Загнали на сходи в магазин жінку що реально робити не знаю -благо хлопчисько вискочив з машини<br/>лопата в багажнику -врятував<br/>Привокзалка загажена-на зупинці агрсивніши за собак люди з пониженою соціальною відповідальнистю<br/>курево мат пиво сморід<br/>Пасажири сиротливо стоять на бордюрах і біжать в автобуси як за спасінням<br/>Вокзал залізничній -бічво сморід в нижньому залі лежить здоровущий пес -люди петляють<br/>Вокзал-це візитівка міста правильно<br/>Колись по красоті був шостим в Російській Імперіі<br/>Хрен з ним з тим Олексійовичем-Товстигою може з нами усіма щось не так
19 Лютого 2019, 01:23
Плєсєнь розкудахкалась. Ану циць.