Ковельські батьки почали активніше вакцинувати дітей від кору

18 Лютого 2019, 16:00
Ковельські батьки почали активніше вакцинувати дітей від кору 2556
Ковельські батьки почали активніше вакцинувати дітей від кору

Кількість не щеплених від кору школярів у Ковелі зменшується.

Про це сьогодні, 18 лютого, на оперативній нараді при міському голові повідомила начальник відділу охорони здоров’я Лідія Жолінська, – йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Очільниця відділу зазначила, що впродовж двох тижнів вакциновали 450 дітей, з них — 422 шкільного віку. На її думку, спрацювали кардинальні заходи, які прийняли у нашому місті. Зокрема, обмеження відвідування закладів освіти дітьми, які не мають щеплень. 

У свою чергу начальник управління освіти Віктор Бичковський запевнив, що нещепленим дітям не забороняють бути учасниками освітнього процесу, адже крім колективної, існують альтернативні форми навчання.

Як поінформували посадовці, з дітьми та батьками постійно проводиться роз’яснювальна робота і їх переконують, що єдиним ефективним засобом впливу на рівень захворюваності на кір є формування колективного імунітету, тобто рівень вакцинації повинен сягати 95% .

Для цього у дитячій поліклініці створили усі умови для бажаючих зробити щеплення. У місті є достатня кількість необхідного препарату.

Читайте також: 

Коментарі
18 Лютого 2019, 18:36
Ці батьки повні дурні! До революції з 10 народжених виживало 3-4 дитинки, а щепили і всі живі залишилися. Треба робити як до революції. Свічки, лучину, стемніло спатки лягли, а вдосвіта зачали і встали. І нікому не кажіть, що на вулиці 21 століття. Залишилося ще за Батьківщину , за Тимошенко проголосувати. З України вже просто у всьому світі сміються. Тупість українця переплюнула тупість циган!
18 Лютого 2019, 20:58
Ото тако перші вакцинування розпочались в1957 році а не після революції. Твоя тупістьі зверхність наслідок вакцинування на твої розумові здібності. До речі цигани не роблять прививки тому такі наколоті "українці "як ти за них тупішші.
18 Лютого 2019, 21:12
А він написав коли почалась вакцинація? Там статистика! Ти мабуть без вакцинації! Читати вмієш, а що написано не розумієш. Зроби привівку від дебілізма, а потім з людьми спілкуйся. Це з твоєї подачі люди тікають від привівок і мають проблеми?
18 Лютого 2019, 21:36
В Японії прививок від кору не роблять (довели неефективність).Це для прикладу. Собі не роблю але нікого не агітую. Хочеш зроби собі ще одну в голову щоб не портити статистику.
18 Лютого 2019, 22:03
А при чому тема вакцинації до Тимошенко? Прививка тобі вже не допоможе.Від дибілізму не придумали.
18 Лютого 2019, 23:00
При СССРі вакцинації були для всіх і єпідемій не було. А ви такі освічені і обісрані, що від вас треба ховати здорових дітей!
18 Лютого 2019, 23:58
Одна Медсестра от штунд взяла столько бабла ,а чё ей оставалось делать,мы живём в такой стране Без вакцины никак!!!!
19 Лютого 2019, 00:00
Одно ПДВ за газ и Тепло плюс Вакцинация и того Все мы в шиколаде
19 Лютого 2019, 00:49
Поясню на доступній тобі мові. Іди нахуй зі своїми прививками.
19 Лютого 2019, 00:54
Нагуляла байстрюків? І щоб вони повиздихали від вітрянки і кіру?
19 Лютого 2019, 12:26
В нас все як , завжди : - "кожен суслік з себе агронома корчить " , всі самі все знають ,тому і бардачина у всіх сферах життя . Повинні дослухатися спеціалістів медицини , а не розпускати несинітниці !!! Навіщо вам взагалі відвідувати і обстежуватися у лікарів ??? Одному своєму знайомому покажи місце кохання (якщо щось там болить ) , іншому зуби і т.д. Ми не як світ розвиваємося вперед , а навпаки повертаємося до первісного стану розвидку людства . Вражає інше , що багато знаходиться таких , що вірять цим "мислям" і порадам ...!!!
19 Лютого 2019, 15:52
В США права і свободи людини понад усе.В США відсутня заборона на відвідування шкіл нещепленим дітям (дерева Суринам мала б це чудово знати, як громадянин США) бо це пряма дискримІнація людини.
19 Лютого 2019, 16:11
Я рад ,що у вас в США все добре , але мене турбує більше наша Україна , тому цим і переймаюся .
19 Лютого 2019, 19:16
З 1988 року в США діє "вакцинний" суд (Office of Special Masterson the United States Courtof Federal Claims).Він розглядає позови потерпілих внаслідок вакцинації і в випадку підтвердження шкоди здоров"ю допомагає отримати компенсацію і притягнути до відповідальності лікарів.
20 Лютого 2019, 11:18
Шестеро моїх дітей не щеплені (і не збираюсь цього робити, як і купувати довідки.) Як наслідок- діти здоровші за мене. Деяку загрозу для них становлять щеплені, які є носіями різних вірусів і хвороб, але природній імунітет нещепленої дитини, це вам не булька з носа. <br/>Вакцинація- це геноцид і тільки мудрий це може зрозуміти.
20 Лютого 2019, 11:56
Я бачу , що Ви &quot;фахівець&quot; своєї справи ... Ви даєте такі &quot;дійові&quot; та щирі поради всім людям , &quot; дякую&quot; вам ... Якщо Вам не важко , то повідомте хто Ви за фахом і на які історичні чи наукові праці Ви опираєтеся в своїх порадах та чи можливо до Вас звертатися по іншим життєво важливих консультаціях . Дякую !
20 Лютого 2019, 17:13
Для отримання наукових знань (а може і по морді) можна звернутися до батьків чиї діти стали інвалідами після отриманих щеплень.
20 Лютого 2019, 19:17
Я не лікар, але моя дружина і близькі рідні працюють в цій галузі. Тому з перших вуст можу сказати, вакцинація це зло, яке по суті є геноцидом нації, да й в цілому людства.
20 Лютого 2019, 19:48
Всі, чи багато хто знають про орган кохання у жінок ( його розміщення і будову ) , але для огляду і лікування ідуть до гінеколога ... Чому ??? Це зло і зрада по вашому , чи ні ??? Судячи з ваших домислів можна прийти до висновку , що всі фахівці будь яких галузей в охороні здоров'я це злочинці. Продовжуйте в цьому напрямку тільки в своїй сім'ї , не розповсюджуйте нефахових та панічних слухів і домислів . Маєте факти , поділіться .
20 Лютого 2019, 20:25
Мова іде виключно про вакцинації, якщо не розумієш то йди в жіночій орган кохання
20 Лютого 2019, 20:25
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2369258156442467&amp;id=100000749169919&amp;refid=7&amp;_ft_=qid.6660002047563722534:mf_story_key.-2448229231616933440:top_level_post_id.2369258156442467:content_owner_id_new.100000749169919:src.22:photo_id.2369198239781792:story_location.5:story_attachment_style.photo:view_time.1550652562&amp;__tn__=*s-R<br/><br/>Про склад вакцин
20 Лютого 2019, 20:33
https://m.youtube.com/watch?v=yJ8m6z1WlC8<br/>9 міфів про вакцинацію.
20 Лютого 2019, 20:34
https://m.youtube.com/watch?v=Z-zh1tuqWn4<br/>Аутизм прямий наслідок вакцинації
21 Лютого 2019, 14:37
Дивлюся я на тебе , щось мені твоє обличчя нагадує ... тільки тепер зрозумів звідкиля ти .... тримайся , це не найгірший ти собі обрав варіант.
12 Червня 2019, 02:23
Це брехня. Дуже багато не хочуть вакцинувати, так як знають, які тяжкі наслідки є від вакцин, навіть смертельні випадки, але їх примушують. <br/>https://petition.president.gov.ua/petition/59540