Перевірили ковельську школу

19 Лютого 2019, 12:00
Школа №7 7068
Школа №7

Ковельська школа №7 стала місцем зйомок одного з телепроектів.

«Вперше знімальна команда проекту #ТОПшкола вирушила за межі Луцька, а саме в місто Ковель! Що хорошого у школі №7, а що потребує змін – у цьому випуску!» – ідеться в описі відео 12 каналу.

Читайте такожДубівська школа відзначила 50-річний ювілей

Коментарі
19 Лютого 2019, 18:01
Супер школа.і Кубай великий молодець!!!!
19 Лютого 2019, 18:11
Вперше бачу щось позитивне про школу. Останнім часом освіта обгавкується усіма підряд. Молодці 7 школа! Обличчя дітей вразили- світлі, щасливі. Мрії різні. Дуже сподобалось
20 Лютого 2019, 03:13
Гарна школа і дуже хороший директор.Я пишаюся що навчався в цій школі.
20 Лютого 2019, 15:29
Показав директор все те що було зроблено за батьківські гроші. Треба батькам сказати дякую, а то не було б що показувати)
20 Лютого 2019, 15:56
Знаєте,навіть якщо і за гроші батьків...<br/>Видно куди пішли гроші,а не наприклад директору на ремонт,машину і т.д.<br/>Вчіться бачити не лише негатив
20 Лютого 2019, 21:11
Все добре, в школі 7 батьки дуже активні, директор як може такиі працює це теж добре, але перш ніж там в підвалі влаштувати зал для гімнастики, хай в першу чергу зроблять на кожному поверсі &quot; людський&quot; туалет, а тоді черга підійде і до різних інших проектів. Правильно підходьте до речей які необхідні для школи і дітей. Дякуєм за те що ви нас почули!
20 Лютого 2019, 23:31
В їдальні зазвичай не падають таку їжу. <br/>Обман!!! Зроблено лише для зйомок.
20 Лютого 2019, 23:37
Дисципліни в школі немає впринципі як і хорошої освіти. Більшість вчителів не зацікавлені в тому щоб навчити своїх учнів, просто проводять уроки як небуть. Був такий випадок що прийшла вчителька на урок з англійської сказала що ми тупі і що вона не знає що з нами робити, задала вправу і пішла пити каву. Про яку хорошу освіту і підготовку до ЗНО тут говорити?
20 Лютого 2019, 23:39
Дуже багато гарного всього показано, але в школі жахливі туалети, чому це не показали?
21 Лютого 2019, 01:37
Омобисто знаю учня з цієї школи<br/>То він робить три помилки в слові хуй
23 Лютого 2019, 00:05
Ти справжній ОМОБИСТИЙ !