Неподалік Нових Кошар затримали трактор із сосновими колодами

21 Лютого 2019, 11:24
Неподалік Нових Кошар затримали трактор із сосновими колодами 4714
Неподалік Нових Кошар затримали трактор із сосновими колодами

Поліцейські Ковельського відділу поліції затримали трактор із причепом, який перевозив соснові колоди без відповідних на те документів. 

Про це повідомляється на сайті Національної поліції у Волинській області.

20 лютого по обіді до Ковельського відділу поліції звернувся працівник місцевого лісового господарства. Він повідомив, що неподалік ферми в селі Нові Кошари він виявив трактор із причепом, завантаженим сосновими колодами.

На місце виїхала слідчо-оперативна група Ковельського відділу поліції. Поліцейські з’ясували, що 30-річний мешканець цього ж села перевозив деревину без відповідних на те документів.

Транспорт із деревиною вилучили та помістили на майданчик для тимчасового тримання транспортних засобів Ковельського відділу поліції. Відомості за цим фактом внесли до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про вчинені правопорушення та інші події. Триває перевірка. 

 


Коментарі
21 Лютого 2019, 14:57
Мужик пропахав все життя в цьому селі , взяв собі дров ( це не діловий ліс , чітко видно на фото) і тепер буде крайньою дупою !!! До Ковельського відділу поліції звернувся працівник місцевого лісового господарства., , який не зміг збити грошей за ці дрова... Так ми і боремося з "викрадачами лісу "
21 Лютого 2019, 15:03
То Кіндеру везли дрова
21 Лютого 2019, 15:19
То хто його здав міліції?
21 Лютого 2019, 15:23
вухатий
21 Лютого 2019, 16:05
ловіть господарів вагонів з лісом, що йде в европу. Якість гейропейського лісу на порядок краща, а піде на дрова. Отак влада нищить україну за пару мільйонів подачки.
21 Лютого 2019, 16:15
Ооооо-це дуже серйозно.... <br/>А скажіть но що там із тими прокурорами БУРШТИНОВИМИ?.. <br/>мабуть закрили справи за відсутністю складу злочину... <br/>Бо ж що таке той дрібязкий бурштин з отими величезними колодами...
21 Лютого 2019, 17:33
банда керує країно. виметем порох з нашої оселі!!!!
21 Лютого 2019, 17:42
Перш ніж кричати і писати в коментарях треба знати ситуацію!!! А тещо чоловік не собі заготовляв то нічого!! а на хазяїна , і вкрали 4-5 прицепів таких і різали де їм заманулося , попадається вже не перший раз тільки ті рази відкуплявся!!!! І цей раз відкупиться але в 3 рази дороще!!!!
21 Лютого 2019, 20:56
респект ковельчанину .і взагалі .дозволили б простим людям за символічну ціну той сухостій на дрова вирізати .то й ліс здоровіший був би...
21 Лютого 2019, 21:48
Ви зупиняйте фури з дубом а не трактора з сухостоями без кори. Всі бачать які ви поліцаї. ГЕСТАПО для чесних людей, а для ворюг і бариг глухі і сліпі. Бо для вас з фури це бабло, а з трактора це показик для кар&quot;єри. КОЗЛАМИ БУЛИ, НИМИ І ЗДОХНЕТЕ.
21 Лютого 2019, 21:50
А за пилорами коли наша мусарня візьметься
21 Лютого 2019, 23:01
Коли звернеться працівник місцевого лісового господарства.
22 Лютого 2019, 00:12
Пишуть що різали де захотіли,та на фото добре видно що цей ліс різали вже давно як не свіжий лежав десь в болоті щеб трохи і згнив.
22 Лютого 2019, 00:12
Пишуть що різали де захотіли,та на фото добре видно що цей ліс різали вже давно як не свіжий лежав десь в болоті щеб трохи і згнив.
22 Лютого 2019, 12:25
це не ліс ..це низькосортні дрова...справжній ліс украла влада..порошенко бондар луценко ...на вагонах якійдутьза кордон -я ніколи не бачив такого лайна...