На виїзному виконкомі секретар міської ради та депутатка пересварилися за гроші

21 Лютого 2019, 14:00
Віра Федосюк 6530
Віра Федосюк

Депутатка запропонувала міському голові зняти премії із себе та своєї «свити», але за Олега Кіндера заступилася секретар міськради.

Наприкінці виїзного засідання виконавчого комітету, який одноголосно збільшив тарифи на комунальні послуги, слово для виступу попросила депутатка Ковельської міської ради Галина Стасюк.

«Шановний Олег Олексійович, у мене буде така коротенька пропозиція до вас, до керівників комунальних підприємств: зробити їм таку зарплату, як в простих прибиральниць. Я за те, що люди добре жили», – запропонувала вона.

«Оце було б правильно!» – вигукнув хтось з присутніх в актовій залі РЖКП № 2, де проходив виконком.

«Зніміть з себе премії, Олеже Олексійовичу, з вашої свити, заступників, і не буде коригування тарифів, а не з простих людей», – попросила депутатка.

 

Галина Стасюк
Галина Стасюк

 

«Запрошую на роботу. Завтра приходьте, пишіть заяву», – закликав міський голова Олег Кіндер на роботу в РЖКП.

Галина Стасюк відповіла, що вона має роботу. І тут своїх «п’ять копійок» вставила секретар міської ради Віра Федосюк, яка заступилася за «шефа», але чомусь назвала Галину Миколаївну – Олексіївною.

«Галина Олексіївна, я пам’ятаю ті слова, коли ви хвалилися, що маєте більшу заробітну плату, ніж міський голова. Ви казали, у вас декларація найбільша. Ви ж з роботи не йдете своєї, із заробітної плати? Правда? А тільки дивитися і гнобите начальників. Ви краще подумайте дійсно про тих людей, які дійсно получають низьку зарплату», – повчала Віра Іванівна.

 

 

«Я переживаю за всіх людей», – переконувала Галина Миколаївна.

Щоб довести свою правоту, обидві обраниці громади перейшли на такий крик, що можна було затулити вуха. Дуже емоційні опонентки знаходилися на чималій відстані і не могли дістати одна одну руками. Схоже на те, що сварка додала тільки позитиву зажуреним працівникам РЖКП. І за якусь хвилину виїзний «тарифний» виконком закінчився.

Фото Микола Силюка.

Коментарі
21 Лютого 2019, 16:30
Галя попіаритись не пропускає жодного моменту. Тільки піари зараз не приносять ніякоі користі,а навпаки огиду.
21 Лютого 2019, 17:06
віктор степанович, чим займається ас білодомівська алкоголічка? Воня як не уміській раді ошивається, то в штабі БЮТ. Хто її гроші платить за роботу?
21 Лютого 2019, 17:46
Галя Стасючка вєчно плачиться що нема грошей. а сама на з'їзди УКРОПА і причоску зробить в салоні, і манікюр та ще й з наклеяними віями ходила. Ото бідота!!!! а люди вчилися і працювали не для того щоб з вищою освітою мати зарплалу прибиральника. то важка праця. не спорю. і честь тим хто прибирає. Не про них зараз мова. але всіх під одну грєбьонку як Галя кричить - ніззя! а хто Галі мішав вивчитись і стати начальніком? колись то було легше. а тупіро хай туалєти миє в вагоні і мовчить. а нє то в президенти хай іде. тарифи на вивіз сміття погоди в країні не роблять. за дєржаву обідно....... а люди- прості заручники. і влада на місцях також. всі думають шо начальнікам легко! ага......
21 Лютого 2019, 17:53
Галя молодець!
21 Лютого 2019, 18:03
Галя не піарилась, а сказала те, на що дійсно слід було б звернути увагу, про ту "пропасть" в заробітній платі в преміях та іншому грошому забезпечені так званих елітних працівників РЖКП (начальників, гол. бухгалтерів, гол. інженерів) та простих працівників. Тарифи посуті піднімаються для того, щоб еліта могла б збільшити для себе матеріальне забезпечення та свої потреби.
21 Лютого 2019, 18:23
Я ВЖЕ НАБРАВСЯ ПРЕМІЙ, ЯК ВАЛЬКА ДУБІЙ-БОКОМ ЛІЗЕ
21 Лютого 2019, 19:24
Стасюк-завжди відстоює простих людей,за що одержує від Кіндера і його свити .Якби всі депутати дбали так про нас,як вона,то може були б якісь дорбрі зміни на раще,а так гноблять людей,себе нагороджують,меблі,машини купують .Нема на те ні міри ні ради.
21 Лютого 2019, 19:34
кабы при моем деле бабы не нужны были, век бы с ними не икшался!!!
21 Лютого 2019, 19:55
Для того щоб в майбутньому не було таких прикрих інцедентів необхідно не зробити помилку на виборах.Деталі в мережі ФБ за таким посиланням : ( https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1903040279819125&set=gm.2171825589780625&type=3&theater)
21 Лютого 2019, 21:17
Хочу вірити Кіндеру що, БЮТ - сама народна і чесна контора, весь час старається догодити народу , а народ ігнорує і не обирає її придводителя президентом ...
22 Лютого 2019, 00:52
Бойко Жанну яку в дописах називають алкоголічкою має посаду менеджера у Жеці1 за те що вона плутається отримує 5 тис грн та ще щомісячні премії їїї примусили Віктора Степа посадити на шию Ковельчан і по приказу заст мера її чоловіка Бойка для її була придумана посада це для цікавих
22 Лютого 2019, 15:20
Мала б совість, сама б розрахувалась. І чоловіка не підставляла би і Соловянчука
22 Лютого 2019, 18:28
починаю сумніватись чи можна давати владу жінкам?!
23 Лютого 2019, 01:09
Я й бачу, що у всіх тут коментуючих німби над головами виблискують... всі праведні, не курять, не п'ють, грошей не отримують... перед тим аби тут &quot;лайном&quot; поливати подумали, хто вам не дав отримати належну освіту і піти працювати в будь яку із вище вказаних структур і змінити наше життя на краще... В собі спочатку пошукайте недоліки,а потім вказуйте іншим...<br/>У мене все! дякую!!!
23 Лютого 2019, 12:07
освіта тут ні до чого. бухати можна і з освітою