Ковельський депутат на нараді присоромив керівництво за «лице міста»

21 Лютого 2019, 19:49
Ковельський депутат на нараді присоромив керівництво за «лице міста» 3523
Ковельський депутат на нараді присоромив керівництво за «лице міста»

Депутат Ковельської міськради розкритикував чиновників за сміття та захаращеність у дворі біля Пенсійного фонду та на місці недавньої пожежі на вулиці Міцкевича.

На апаратній нараді у виконкомі слово попросив депутат Ковельської міської ради Володимир Косцьов’ят, який у своєму виступі згадав начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Андрія Стернічука.

«На вулиці Міцкевича три тижні тому була пожежа. І це все майно, яке було викинуте [з будинку, який горів, – ред.], воно все так і валяється на вулиці. Я звернувся до пана Сернічука. Він сказав, що зробимо, але до цих пір все валяється. Я коли з Пенсійного фонду глянув у двір, там те саме робиться. Тому прошу, зауважте, бо це є «лице міста» і мені особисто неприємно. І, я думаю, неприємно і пану Стернічуку, і пану міському голові», – сказав Володимир Кирилович.

Він також повідомив, що у мікрорайоні «Ковельсільмашу», там, де церква Московського патріархату, на протязі двох місяців немає освітлення. Люди звертаються з цього приводу, але проблема залишається.

«Десь там і крадіжка була вночі. Тому я просив би реагувати, пане голово. А зараз по Міцкевича глянути, що там робиться, бо мені особисто неприємно, так як там живу», – наголосив депутат.

«Володимир Кирилович, от дивіться. От сидить апарат, і Пенсійний фонд, і податкова, і все. От ви сказали в частині пожежі на приватній території. А для чого воно їм?» – спитався міський голова Олег Кіндер.

«Пане голово, не апелюйте мені. Чому? Бо весь апарат сьогодні має працювати», – відповів обранець громади.

Чи поїхав градоначальник глянути на «об’єкти» – невідомо. А от мешканці прилеглого багатоповерхового житлового будинку на вулиці Степана Бандери розповіли депутату Володимир Косцьов’яту про те, що вже втомилися звертатися до влади з приводу того, що двір, біля управління Пенсійного фонду, захаращений гілляками, сміттям, різним непотрібом та дерев’яними «розвалюхами».

 

Фото Миколи Силюка.

 












Коментарі
21 Лютого 2019, 22:16
взяв би та й сам прибрав.
21 Лютого 2019, 22:32
Місцина між житловим будинком № 2 по Степана Бандери, собором Дмитра Солунського і побуткомбінатом реально захаращена. Там збираються наркомани, алкоголіки. Ночами крики, мордобої. ЖЕК № 1 в плані прибирання ні кує не меле. До речі частина цієї території - це прибудинкова територія житлового будинку № 2, за прибирання якої <br/>мешканці сплачують , а тепер ще й збільшені суми. Стернічук дочекається, що ці фото будуть на сайтах центральних каналів.
21 Лютого 2019, 23:48
от якраз ковельчанка і не вгадала. Перш ніх писати всяку х...ю поцікавилися б. Це земля будинку побуту. Там є відповідальна особа, яка могла б організувати там прибирання. Гроші за оренду приміщень беруть, а порядок навести не можуть. Менше треба язиками ляпати, коли не знаєте. А то розвелось щось багато зантоків. Пиздіти всі уміють.
22 Лютого 2019, 00:35
А Коля там де бомжує сам то там прибрано чи два ділки нехріна немають чим зайнятися то лазять як два бомжа то смітники шукають то черепа хоч мають що ляпати
22 Лютого 2019, 00:36
Не на протязі двох місяців, а протягом двох місяців. На протязі, це калька з російської. Потрібно позбавлятися русизмів.
22 Лютого 2019, 00:47
На ПРОТЯЗІ постоявши я захворів
22 Лютого 2019, 10:27
чого за кошти платників податків комунальники мають прибирати приватні території? якщо прибудинкова - то нехай. а та хата що згоріла? там є власник. потім прийде і скаже - де ті речі що повикидали? то моє! гвалт! вкрали? я би також не чіпав. та й закон не дозволяє нецільове використання коштів. тому ж таки Стернічуку потім відповідати за те чого був виїзд на прибирання приватного двору
22 Лютого 2019, 10:51
Приберіть територію біля всіх приватних будинків
22 Лютого 2019, 11:15
Нехай земля буде будь чия , але міська влада повинна контролювати дотримання на ній санітарних норм і норм естетики та архітектурних норм міста. При порушенні ,приненалежному утриманні задіяти всі владні ричаги примусового впливу на приведення до норми !!! Ось вчому полягає їх бездіяльність ...!!!
22 Лютого 2019, 11:41
Причому тут Стернійчук, якщо у території є власник?
22 Лютого 2019, 13:23
Пройдіться по вул. Драгомоноао перед конторой Сбу жах
22 Лютого 2019, 18:55
В міській раді є кому отримувати плату і трудовий стаж , тому зобов'язані ходити і контролювати , а не тільки ділити і розприділять ...
22 Лютого 2019, 19:12
це не лице, це дупа міста
22 Лютого 2019, 19:43
Не було коли прибрати.... не встигали комуналку підняти за прибирання території
22 Лютого 2019, 20:05
Не ципляйтеся до мерії , їм і так вистачає &quot;роботи&quot; на мітингах до різних дат (подій)... Ви попробуйте на кожному мітингу розповісти про свої &quot;досягнення&quot; так , щоб вам повірили , а сьогодні ще й розповісти про те ,що ще вони зроблять для міста і людей коли їх переоберуть і як вам буде гарно жити ... Повірте це не легко , мені інколи їх шкода..!!!
23 Лютого 2019, 00:53
треба гнати в шию цю владу тільки піднімають тарифи а з нашого гарного міста скоро стане одна велика мусорна яма.Якщо в центрі міста не можуть навести порядок що вже говорити за окраіни.Ганьда владі!
24 Лютого 2019, 09:47
Вже три місяці поспіль не можемо допроситися замінити вуличні лампи.То вини ялину обслуговують... то дерева ріжуть...то може чекают поки щось станеться ?Не дай Боже.
24 Лютого 2019, 13:48
Косцьовсцят посоромився б свого &quot;лиця&quot;. Більш тупої рагульської пики годі придумати.
25 Лютого 2019, 21:31
Зробіть дорогу по вул Окружна,
28 Лютого 2019, 00:42
Біля школи номер 7 ( старе русло Турії, біля газовиків) срач неймовірний .