У Ковелі відбулися змагання з настільного тенісу

22 Лютого 2019, 09:56
У Ковелі відбулися змагання з настільного тенісу 4365

У спортивній школі імені Євгена Кондратовича відбулися фінальні змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

У турнірі взяли участь 54 юних спортсменів з Ковеля, Ковельського та Камінь-Каширського районів.

Під час урочистого відкриття тренер Ігор Бівініс розповів присутнім про буремні події 30-річної давнини. Учасники вшанували пам’ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання.

За підсумками змагань у старшій віковій групі: перше місце посів Богдан Здробилко, друге – Богдан Стасюк, третє – Денис Ясашний (усі ковельчани, вихованці КЗ ДЮСШ ім. Є. Кондратовича).

У середній групі перемогу отримав ковельчанин Артем Устимук, друге місце виборов Віталій Мороз (Камінь-Каширський район), а третє – Віталій Стоянович (Ковельський район).

У віковій категорії 2007-2008 року народження переконливу перемогу здобув ковельчанин Максим Міліщук, другим став також спортсмен з Ковеля Нікіта Дятел, а третім – Мирослав Оверчук з Ковельського району.

Серед найменших юнаків (2009 року народження і молодших) призові місця вибороли: перше – Артем Бовкуш, друге – Максим Полятичко, третє – наймолодший учасник Станіслав Долінко.

Серед дівчат перемогу здобула Вікторія Коваль, другою стала Карина Данилюк, а третьою – Юлія Мороз (усі з Камінь-Каширського району).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від Волинської обласної Української спілки ветеранів Афганістану. Решта учасників отримали багато позитивних емоцій, заряд бадьорості, можливість вдосконалитит свої вміння.