У Ковелі комунальний трактор возить чорнозем, – активіст

22 Лютого 2019, 15:55
Григорій Виш 3259
Григорій Виш

Громадський активіст стверджує, що комунальники возять чорнозем, але начальство комунального підприємства це заперечує. 

На виїзному засіданні виконавчого комітету Ковельської міської ради, на якому було одноголосно збільшено тарифи на комунальні послуги, член ради громадської організації «Підприємців та представників приватного сектору міста Ковеля» Григорій Виш (на фото) повідомив про перевезення комунальниками чорнозему.

«По вулиці Спортивній практично через день, іноді буває двічі-тричі на день, їздить трактор з РЖКП № 2, завантажений то будівельними відходами, то чорноземом», – заявив він.

«Будівельні матеріали вивозить за окрему плату, а чорнозему там немає це точно», – виправдовувалася начальниця ремонтного житлово-комунального підприємства № 2 Наталія Гейко.

«Я там живу і бачу своїми очима. І чорнозем туди завозиться. Ви прекрасно знаєте за це», – доводив Григорій Миколайович.

Коментарі
22 Лютого 2019, 18:57
У нас тоять на тракторах GPS. ось і можете провірити звідки він той чернозем взяв і куди повіз. Це ж елементарно- Ватсон
22 Лютого 2019, 19:06
блядь і точно був. 6, 19, 20 і 21 лютого.
22 Лютого 2019, 19:09
Ще 11, 16, 14
22 Лютого 2019, 22:05
Чорноземом займається тимчасово не здохший корупціонер,котрий продав бомбосховище ,котре йому лізе боком...
22 Лютого 2019, 22:27
На Брестській з автомийки, що біля Дакару, вивозять землю і висипають під забор зі сторони вулиці що веде до Ж.Д станції Вербка там її майже рівно із бетонним забором. Можете і собі набрати, бо висипають її з часу відкриття мийки.
23 Лютого 2019, 11:06
напевно тунель риють
23 Лютого 2019, 11:54
а ви що, не знаєте, що на спортивній памідориха з Товстигою собі хатиники побудували. Туда чернозем і возять.
23 Лютого 2019, 11:55
Зараз по GPS прослідкуємо звідки вони його беруть
23 Лютого 2019, 12:05
не потрібно нічого слідкувати. Я вам і так скажу. Ми його там біля вул. Спортивної крадемо. Там є невеличке озерце. Там того чорнозему навалом. І возимо та територію ЖЕКу. А куди його далі памідориха діває, не знаємо. Ввечері є, а зранку вже немає. Питайте у охорони.
23 Лютого 2019, 14:32
Не поняв. Чого я не в курсі? Де моя доляха? Ну пі@дєц, геть від рук відбилися
23 Лютого 2019, 22:40
Смійтеся, дурники, то ж з ваших кишень крадуть! А собі особнячки будують. А ви собі смійтеся.