У Ковелі хочуть підвищити тарифи на воду

23 Лютого 2019, 16:05
У Ковелі хочуть підвищили тарифи на воду 4674
У Ковелі хочуть підвищили тарифи на воду

«Ковельводоканал» повідомляє про наміри здійснити коригування діючих тарифів.

Про це йдеться на сайті Ковельської міської ради.

Здорожчання тарифів на воду обумовлюють різким зростанням на державному рівні вартості електроенергії, мінімальної заробітної плати відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2019 рік», також для недопущення збиткової діяльності, потребою для здійснення вчасних розрахунків за електроенергію, оплати податків.

Зокрема, з початку року зросла вартість електроенергії на 22,6% (в діючому тарифі  вартість електроенергії – 2,26 грн./кВт.год. (без ПДВ), з 1.01.2019 – 2,7714 грн./кВт.год. (без ПДВ); зростання прожиткового мінімуму на 9,1% і росту мінімальної заробітної плати відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2019 рік». З 1 січня 2019 розмір мінімальної заробітної плати становить 4173 гривень (при формуванні діючих тарифів врахували розмір мінімальної заробітної плати 3723 гривень), ріст становить 12,09%.

Дані фактори призводять до збиткової діяльності «Ковельводоканалу». Тому коригування тарифів є необхідним заходом, – кажуть у службі.

За попередніми підрахунками, після здорожчання тарифи становитимуть: централізовене водопостачання – 6,95грн/мᶾ, централізовене водовідведення – 10,76грн/мᶾ, централізоване постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) – 7,30грн/мᶾ, централізоване водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем) – 11,31грн/мᶾ.

Пропозиції та зауваження щодо встановлення даних тарифів прийматимуть до 8 березня за адресою: м. Ковель, вул.Івасюка,13.

Читайте також: 

Коментарі
23 Лютого 2019, 18:38
Все роблять , щоб люди ще більше виявляли недовіру до діючого президента ... Ви вдумайтесь в ці заяви : - "Здорожчання тарифів на воду обумовлюють різким зростанням на державному рівні вартості електроенергії, мінімальної заробітної плати відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2019 рік»..." !!! "Вагома" причина ...., менше крадіть і господарюйте по закону і все буде добре .
23 Лютого 2019, 18:53
Ну то вже й хай Рибачку піднімуть тарифи. Помідорисі з Бойком підняли. А Рибачок що самий лисий????
23 Лютого 2019, 20:48
Добром це все не закінчиться.
23 Лютого 2019, 22:02
він у людей недовіру вже давно. І не дай Боже, щоб він залишився на другий термін. Те як гвалтували Україну і українців покажеться квіточками, порівняно з тис, що буде далі.
23 Лютого 2019, 22:16
Кажете, що далі? А те, що й перед цим. Вибори одні, вибори другі, вибори треті. Дай Боже терпіння та РОЗУМУ відрізнити зерно від полови, брехню від правди, злодіїв від порядних, бажане від дійсного! А також необхідно зрозуміти, що починати потрібно з самих себе, з гідності своїх вчинків. Без почуття власної гідності нічого хорошого в майбутньому не буде. А поки що, як сказав перший президент України Л.Кравчук - нація рабів та холуїв. На жаль......
23 Лютого 2019, 22:21
Я щось не зрозуміла -коли додати 6.95 і 10.76 буде 17.71 ,також 7.30 і 11.31 буде 18.61 .А з літа ми платимо за воду 20.19 гр. Щось не в"яжеться .
23 Лютого 2019, 22:25
Нє, ну а що? Плєсєнь платить всеодно. То чого не піднімати ціни? Треба ще один дом строїти.
24 Лютого 2019, 01:59
йулька відчуває своїм заднім робочим органом майбутнє фіаско на виборах і скаженіє. Всіх своїх холуїв запрягла, щоб гадили людям, щоб люди звинувачували у всьому діючого президента і не голосували за нього. А в білому домі більшість йулькиних шавок і вони виконують волю косато-очкастої гниди.
24 Лютого 2019, 06:35
Рибачуку на шлюх не вистачає,але мабуть вже не того.Я йому поробила...
24 Лютого 2019, 11:46
А пенсію піднімають теж з врахуванням підняття вартості на енергоносії Пора брати палю і гнати як місцеву так і верховну владу на смітник
24 Лютого 2019, 11:47
Це ви, порохоботи відчуваєте, що за ваші злодіяння не буде вам прощення. Хтось вже відчув запах сибірської тайги. Не повтікаєте. Всіх переловлять і кожен отримає по заслугах.
24 Лютого 2019, 11:50
порохоботи в сибіру не потрібні. Гамерика теж іх відкине як використаного гандона. Одне місце для них - Гондурас.
24 Лютого 2019, 11:54
Нехай Кіндер бере гроші за воду з тих, хто зранку миє авто в гаражі міськради. Машини миють води не жаліють, а з нас гроші здирають. Чиновнички- мийте свої авто на мийках, маєте гроші!!!
24 Лютого 2019, 12:04
Вже і яйця не можна помити за державний рахунок.З СМЕРДЯЧИМИ Вєрка не підпускає
24 Лютого 2019, 15:51
Я не порохобот, але, глибоконешановні йулькині сраколизи, хто з кандидатів зробив більше, ніж Порошенко? Не дав путіну захопити всю Україну, отримав Томос, встановив з багатьма країнами безвізовий режим, зміцнив армію, повиганяв багатьох зрадників, деяких посадив.<br/>А що зробила йулька? На посту прем'єра розвалила з подільниками армію, подарувала путіну Крим, підписала з путіним газовий контракт на 500 доларів за 1000 кубів після того, як Ющенко домовився на 235.
24 Лютого 2019, 20:42
Твій порох професійний лигар, а не президент. Невже не чув, що він у Жовкві обіцяв зупинити українську агресію?<br/> Піди вмийся, мурло, і перестань верзти нісенітниці, не сміши людей.
24 Лютого 2019, 21:37
ти придурок, комунофобе. Чому країна втратила 8010 мільйонів населення? Чому наші чоловіки кидають сімї і їдуть, щоб заробити копійку для утримання сім&quot;ї? А чим же так добрий безвізовий режим. наш люд що, їде на екскурсії в Італію, Німеччину, Францію. Їдуть працювати. А для праці потрібна робоча віза. Народ збіднів аж у 3 рази в доларовому еквиваленті, втратили допомогу по догляду за дитиною, ціна за гназ зросла у 8 разів при тих самих зарплатах. Томос дала церква, яка живе по католицьких канонах І вже видно, що нас потихеньку хочуть окатоличити. А зміна віри є непрощений гріх. А куди поділись наші авіазаводи, наші суднобудівні заводи? І кого ж посадили- Савченко, Єфремова? А де гроші Януковича. <br/>А пенсійний вік, який не дасть людям дожити до пенсії. Вистачить, чи ще продовжити? І це при тому, що за 5 років Україна стала найбіднішою країною в Европі, а порохоботи статки у 80 разів.
25 Лютого 2019, 10:24
Скільки вже можна коригувати ту воду і так захмарні ціни з 5грн. стало 120 грн подуріли вже геть. Слухання <br/>коли будуть.
25 Лютого 2019, 18:03
Та дістали вже з підняттям тарифів!!! Ніде не піднімають, а в Ковелі рівняються на столичні тарифи!!! Робочі місця не створюються, люди виживають як можуть, за те Кіндер зі своїми посіпаками жирують самовільно піднімаючи тарифи і набиваючи власні кишені!!! І як би я не відносилася до політиків, але не Порошеко чи Юля піднімають тарифи, а місцеві царьки!!! А це нічого, що якщо навіть чисто гіпотетично взяти до уваги факт, що зросла мінімальна заробітна плата, то перш ніж підвищувати тарифи, виплачуйте зі своєї власної кишені 43% від цієї зарплати які йдуть на податки!!!
25 Лютого 2019, 18:59
а чому ви не йдете бастувати під фабрику Рошен? у 2004 році Київський торт коштував 50 грн. Тепер 350. І у когго харя потовщала, у пересічного громадянина?