Керівництво «Батьківщини» не задоволено Олегом Кіндером, – Іван Крулько

26 Лютого 2019, 10:39
Олег Кіндер 5069
Олег Кіндер

Заступник Юлії Тимошенко критикував у Ковелі міського голову Олега Кіндера.

25 лютого до Ковеля завітав народний депутат України, заступник голови партії ВО «Батьківщина» Іван Крулько. Після виступу на сцені перед міською радою до Івана Івановича підійшов спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк, який поцікавився його ставленням до ковельського мера Олега Кіндера.

«У той час, як більшість ковельчан животіють, у Кіндера два будинки нових з’явилося за період мерства, один з них згорів», – повідомив Микола Силюк.

«Якщо ви думаєте, що ми абсолютно задоволені, то ви дуже помиляєтеся. Він так… на дві сторони, будучи від «Батьківщини», він себе дуже обережно веде. Бачите, навіть не прийшов. Ми його кликали», – сказав Іван Крулько.

Коментарі
26 Лютого 2019, 13:33
а я казав кіндеру. Вижени з своєї команди Товстьигу. Він своїми корупційними діями підриває твій авторитет. Не послухав. Казав, що Товстига тобі яму вириє. ось тепер і має.
26 Лютого 2019, 13:47
Фотографу Респект !!!
26 Лютого 2019, 14:06
Нам Киев не указ! Сами разберемся! Заежжие БЮТовские эмисары в угоду вороватой лидерке любого человека оклевещут!
26 Лютого 2019, 14:11
Бля, ще треба бабла завезти. Ото так плєсєнь, ціни ще на щость буду піднімати, бо в мене зальот.
26 Лютого 2019, 14:47
Миколі слабонєрвному-без відома і вигоди Кіндеру ,пташка над Ковелем не має право пролетіти,так сказав мені Бютівський депутат.А Ви Товстига!Він кукла в руках кукловода!
26 Лютого 2019, 14:48
А чого б це тако всі мають сліпо вірити тому Силюку? Спецкору газети неіснуючої? Він за весь вік туалєта собі побудувати не може. а тутка журналістом задєлався! Розуму там обмаль. він любі слова як хоч перекрутить і нічого не пойме.
26 Лютого 2019, 14:53
на дві сторони? це добре чи погано? може вони на Кіндера тиснуть своїми "класними" рішеннями партійними, або гроі хочуть, а він і не хоче того робити. може він на другу сторону - то сторона ковельчан? керівники кожної партії на рівні держави хитрують і обманюють. от би запитав силюк: а ви бачили, яке в нас місто гарне, як в нас добре? що б відповів той столічний поц? так, бачив. У вас мер від Батьківщини і все добре! яке питання, така й відповідь. не думаю, що Кіндер на рівні держави та репутації БЮТ щось важить. Хто його знає крім нас з вами? тому така відповідь крулька - то не показатель. вона щвидше говорить про його необізнаність. нащо їм той ковель?
26 Лютого 2019, 14:58
Скоро Мавпові прийде фініш і ніяка Однорука відьма йому не підсобить
26 Лютого 2019, 15:13
Всі вони–підараси.
26 Лютого 2019, 15:15
Най би згорів зі своїм БЮТом в своїй новій хаті
26 Лютого 2019, 15:26
А чого приїжджав цей Крулко? Піарити Юльку? Так. Через те Кіндер і не прийшов! Все там було домовлено! Кіндер мабуть в готелі на стадіоні стола накривав для прийому київського гостя. Можете собі уявити в яке посміховисько перетворилася б ця зустріч якби на сцені появився Кіндер! СТИДОБА! А як це терпить Юля? Чи вона вже змирилась що через Кіндера Ковель за неї не глосуватиме?
26 Лютого 2019, 15:29
кігдеряка догрався сука православна
26 Лютого 2019, 15:29
У Ковелі більш меньш все впорядку, аби тільки не піднімали комуналку. !!!!!!!
26 Лютого 2019, 15:58
Скільки вже можна піднімати тепло і воду ,щомісяця.Схаменіться Бойко з Рибачком.
26 Лютого 2019, 16:12
с тих пір, як стали безпідставно зростати ціни на Київські торти, я перестав купляти продукцію фабрики Рошен. Чому не вимагаєте знизити ціни на торти?
26 Лютого 2019, 19:20
Тарифи піднімає не Бойко з Рибачком а виконавчий комітет
26 Лютого 2019, 20:22
торти не є товарами першої необхідності, і вибір є - купуй інші або сам печи, а вода і тепло необхідні і постачальник лише один
26 Лютого 2019, 20:24
Якби чиновники не мутили б собі бабло, то і у виконкому не було би підстав завищувати тарифи
26 Лютого 2019, 21:24
Народ Ковеля дебіли. Піднімаємо, бо нам треба бабло з лошар витрусити.
26 Лютого 2019, 21:35
Ціну на газ, електрику хіба Кіндер формує? Риба гниє з голови.
26 Лютого 2019, 21:35
Ціну на газ, електрику хіба Кіндер формує? Риба гниє з голови.
27 Лютого 2019, 12:32
Продамо пару танчиків і все перекриємо