Відвикли таке бачити, – ковельчани жартують з прибирання у місті

28 Лютого 2019, 16:05
Відвикли таке бачити, – ковельчани жартують з прибирання у місті 5121
Відвикли таке бачити, – ковельчани жартують з прибирання у місті

У соцмережі Facebook ковельчани жартують із прибирання вулиць міста.

Фото прибирання і ремонтних робіт біля Палацу Тарасу Шевченка опублікував Артем Вдовкін у групі «Ковель Life» у Facebook.

«Якщо, вашу вулицю вилизують, як ... Не дивуйтесь, можливо саме цією вулицею буде їхати П.Президент!!! P.S А, що вас, забавляє перед виборами?», – написав Артем у дописі. 

У коментарях до допису користувачі мережі жартівливо припускають на яких вулицях Ковеля проїде президент. Також кепкують, що ковельчани відвикли від прибирання та діляться фотографіями роботи комунальних служб у різних частинах міста.

«Як ковельчани відвикли від очевидних речей, звичайного прибирання міста!», – написав Богдан Денисюк

 







Коментарі
28 Лютого 2019, 18:55
Молодці
28 Лютого 2019, 20:37
То їх робота. Бо привикли не фіг не робити а а гроші то дай.
28 Лютого 2019, 21:08
Ще треба буде спитатись в президента чому на Левицького не поприбирали...
28 Лютого 2019, 22:00
Якби частіше їздили, то може до пасхи було б чистіше в місті))
28 Лютого 2019, 22:58
І якщо наші люди не будуть харкати
28 Лютого 2019, 23:00
Молодці
28 Лютого 2019, 23:47
Чисто не там де прибирають, а там де не<br/> смітять.<br/>Люди, поважайте один одного та працю двірників. Не смітіть в під'їздах, дворах.<br/>Хай наше місто буде чистим.
01 Березня 2019, 00:26
Вони прибирать узбіччя. До чого тут сміття? Прибирають пісчані бархани які вже подекути 1,5 метри шириною. прибирають віниками бо десь ділась та машина яку колись купували спеціально щоб прибирати узбіччя.
01 Березня 2019, 08:48
Ще б по вул.Богдана Хмельницького хтось &quot;Приїхав 'біля лікарні (колишньої) там скоро не буде видно де закінчується бік дороги. Прибиралися там років 2-3 тому.Жесть....
01 Березня 2019, 11:00
Звичайно, що місто після зими брудне, прибирають -їхня робота, молодці. Хотілось би звичайно, щоб прибирали не тільки по центральних вулицях,а й на Міцкевича, Левицького, Павлова і т.д., у дворах. Тому що Водоканал як розрив біля 10 школи взимку- бордюром на кругу землю приперли і все., лежить зайве на дорозі. Ось такий у них ремонт. А жителі міста стали пасивними. Біля кожного одноповерхового чи багатоповерхового будинку можна стати, і прибрати на грядках сміття і хащі по-пояс. Але ж моя хата скраю, позакриваються в своїх комірчинах і все. Там де нормальні жителі, то любо і до під`їзду зайти, і в дворі порядок.
01 Березня 2019, 11:49
Прибирають пісчані бархани? Ми самі замітаємо раз у тиждень ті бархани. Пройдіться зимою в сніг по часному секторі, власники будинків чистять тільки напроти воріт для того щоб машина виїхала з двору а саму доріжку під хатою ні, пройти неможливо,приходиться по дорозі йти, на пішоходів плювати. Всі звикли тільки у своїх квартирах та будинках не смітити а от кидають і смітять на вулиці (виставляють мішки з сміттям на узбіччя) а потім ще кричать &quot;місто не прибране&quot;. Почніть щось самі робити. Комунальні служби повинні бути і працювати але вони не повинні вичищати кожен день гори срачу після нас.
01 Березня 2019, 13:08
Ти молодець! Розумна людина і вихована!! Побільше б таких адекватних людей то буде держава здоровою! Уважаю