Нові ковельські патрульні прийняли присягу

01 Березня 2019, 16:21
Нові ковельські патрульні прийняли присягу 4241
Нові ковельські патрульні прийняли присягу

Лави ковельських патрульних поповнились новими поліцейськими.

Про це повідомляється на сторінці патрульної поліції у Волинській області у Facebook.

1 березня нові патрульні присягнули на вірність українському народові в Департаменті патрульної поліції.  Уже за кілька днів 11 поліцейських заступлять на службу у Луцьку та Ковелі.

25-річний Євген закінчив Луцький національний технічний університет за спеціальністю маркетинг, але з дитинства мріяв бути правоохоронцем. Сьогодні його мрія здійснилась, хлопець надзвичайно задоволений навчанням та професійними викладачами.

40-річна Аліна живе у Ковелі, вирішила служити задля безпеки співгромадян, признається, що дуже рада, що збільшили віковий поріг для служби в патрульній поліції. Її рішення служити та захищати радо підтримали і чоловік, і троє синів.

32-річна Наталія за результатами 4-місячного навчання визнана однією з кращих випускниць, за високі досягнення та успіхи жінка отримала відзнаки від керівництва Академії патрульної поліції. До того ж, вона була командиром групи.

Загалом, сьогодні з Академії випустились 81 патрульний поліцейський.

 











Коментарі
01 Березня 2019, 21:03
Найприємніше те, що дві нових спермовижималки поповнили ряди картонних поліцаїв. Є надія, що за сексуальними втіхами смурфики не будуть відволікатись на всякий дріб'язок типу перевищення швидкості.<br/> Незрозуміло одне, чого на всіх фотках фейс Кисляка, він що, став мусором?
01 Березня 2019, 21:09
Водій, ти шо придурок!!!!!!! Читай статтю а не ображаєш людей!!!!! Тут написано що дружина навчалася !!!! На фото дружина його!
01 Березня 2019, 21:39
Кисляк, то ти? Вибачай... Невже сам не можеш, що жінку смурфам на розрив віддав?
01 Березня 2019, 21:47
Тепер Альоночка буде витягувати за я,,,ця свого кольочку від шлондр і по притонах і саунах ловити
01 Березня 2019, 22:20
В 40 років приймати на службу в поліцію (ще й жінку) то є повний ідіотизм. На горизонті клімакс а їй нещасний потрібно боротися із злочинністю.....???
01 Березня 2019, 23:23
Персонаж на фото конкретно чудить, персональний поліцай йому в самий раз.Може перестане їздити бухим.
02 Березня 2019, 03:04
Колись менти в 40 на пенсію йшли, а в 30 ніхто в міліцію вже брати не хотів.....
02 Березня 2019, 10:19
Как завут тебя?Сара конор, сер! Как служба Сарочка? Я в ах. Ї, сер!
02 Березня 2019, 23:47
То всі зійшлись на тому, що Кисляк жінку пожертвував смурфикам на поталу, аби самому безкарно бухим їздити і на тепловізор дичину бити?<br/> Голосуємо хто за - ставте плюс.
03 Березня 2019, 22:02
Народ, ви думаєте перед тим ніж писати цей весь брєд???<br/>Нехай би кожен з вас попробував пройти навчання в Києві і дойти до кінця
03 Березня 2019, 22:36
Бруд - це коли ти смокчеш непідмиті члени картонних поліцаїв. Всі зрозуміли, що ти дуже тяжко проходила навчання... Не переживай, у Гейропі після цього легше буде.
04 Березня 2019, 10:08
В Києві ти дійшла до &quot;кінця&quot; але не сумуй. Це тільки початок, в ковельській поліції тих &quot; кінців&quot; нємєрєно
05 Березня 2019, 10:43
Які гидкі у нас люди..... хто вам не дає йти в ту поліцію і наводити лад, якщо ви всі справедливі а всі інші ..... <br/>Доречі, писарі !!!! Якщо ці люди прийшли працювати до нас, вони знають як вичеслити вас писарів! Я вам не заздрю! Будете нарушати правила дорожнього руху.... вам триндець! Жалості точно не буде після цих коментарів.
05 Березня 2019, 23:19
А люди таких вичисляльщиків, як ти, на одній штуці вертіли і вертіти будуть. Ви не справжні менти, а картонні. Ти, чмо, ПДР сам спочатку вивчи, козел, і перестань на мобілках гратись за кермом та своїх сучок збоку лапати, а тоді щось пищи своїм соплячим ротиком. Козляра.
06 Березня 2019, 11:02
Толку з вас козлів картонних ніякого.Навчись спочатку себе захистити а потім будеш людей шугати.Шмари що на фото можуть тільки відсосати.
12 Березня 2019, 17:27
Дивіться, щоб Кисляк не розізлився бо тоді смоктати будете ви. Захотілось їй піти в Поліцію хай іде, навіщо поважаємих людей обливати гімном. Ви лише анонімно такі герої всі а в лице ніхуя не сказали б.
26 Березня 2019, 21:46
Йди нахуй разом з своїм &quot;поважним&quot; кисляком смоктун довбаний