У Любитові водій іномарки роз'їхав собаку. ВІДЕО

01 Березня 2019, 16:39
У Любитові водій іномарки роз'їхав собаку / Фото ілюстративне 9465
У Любитові водій іномарки роз'їхав собаку / Фото ілюстративне

У селі Любитів водій іномарки навмисне скоїв наїзд на собаку.

Відео цього опублікували на YouTube.

Це трапилося 28 лютого.

Зазначається, що пасажир під час наїзду визирав у вікно і ділився враженнями. 

«Мабуть обидва дуже пишаються собою - це «гідне» заняття для чоловіка тиснути тварин, потім дітей, потім старих», – йдеться в описі до відео.

 

Коментарі
01 Березня 2019, 19:16
Скотина яка!!!
01 Березня 2019, 19:23
Він напився шмурдяку з Классік
01 Березня 2019, 19:28
Це бидло. ЙОМУ ТАК НЕ МИНЕТЬСЯ.
01 Березня 2019, 19:33
Бидло, тобі пиздець! Продай авто, або згорить.
01 Березня 2019, 19:34
Кримінал. Стаття "Жорстоке поводження з тваринами".
01 Березня 2019, 19:55
Його звати ЮХИМЧУК СТАНІСЛАВ , живе в тому селі
01 Березня 2019, 20:35
А може я його так переїду!
01 Березня 2019, 20:52
Він проживає в сусідньому селі
01 Березня 2019, 21:35
Ему сильно поделано
01 Березня 2019, 21:39
Він з села Рокитниця, живе вроді би на вул. Перемоги. Бидло тупе
01 Березня 2019, 21:39
Є повір'я, що якщо збив собаку машиною, то шофер здохне такою ж смертю, Так що дебілоїд чекай свого смертного часу. А машину таку він в житті не продасть, бо вона смертю мічена.
01 Березня 2019, 21:52
Юхимчук Станіслав Григорович (має 3 позови в суд)<br/>с. Рокитниця<br/>19.08.1994 р. народження<br/><br/>Наташа Вюн<br/>12.03.2002 р. народження<br/><br/>Рожева куртка з відео: https://dropmefiles.com/1TEYt
01 Березня 2019, 21:57
Треба провчити урода
01 Березня 2019, 23:41
Водій робив все шоб уникнути -- чітко видно по відео, як тварина вискочили. Хто власник пса?
01 Березня 2019, 23:42
в майбутньому житті він буде собакою, все вертається...
01 Березня 2019, 23:44
Правельно зробив. Цей собака був бездомний і нераз кидався на малих дітей. І на відео видно що він так само кидався під машину
01 Березня 2019, 23:47
На відео прекрасно видно що той собака бездомний. Немає чого бігати і кидатись під машини
01 Березня 2019, 23:48
Власника пса немає. Він бездобний.
01 Березня 2019, 23:48
Власника пса немає. Він бездобний.
01 Березня 2019, 23:57
Що не видно що він п'яний !!!
01 Березня 2019, 23:59
Так це жах:)))
02 Березня 2019, 00:01
Пііі..... У.....н
02 Березня 2019, 00:06
Більшість собак біжать і гавкають на колеса, машин ,велосипедів. Це собача натура-це не означає що собака агресивна. Та це не є причиною навмисно руля вивертати і їхати на неї
02 Березня 2019, 00:33
це його 5 чи 4 машина.Остальні побив в аваріях
02 Березня 2019, 01:00
Ви ублюдкі!Пишете хуй..ню всяку,не бачите що навмисно задавив пса!
02 Березня 2019, 01:05
вибачте мене шановна Громада!Був п'яний,їхав з повіею сестрою наїхав навмисно.В Суді все вирішу без проблем.Пішли ви всі НАХ..Й!!!
02 Березня 2019, 01:18
Я мешканець цього села, і те що зробив Станіслав вважаю правильним. Цей пес м'яко говорячи за*бав все село. Їдеш на велосипеді, на мотоциклі, чи навіть взагалі йдеш пішки він кидався на всіх, хай опублікують відео з тими нападами собаки на людей, і ви тоді все зрозумієте.
02 Березня 2019, 01:37
Чому не викладають відео де собака кидається на людей) і ніхто не вживав певні заходи) він як блукав весь час на дорозі де зажди ходять люди дуже багато малих дітей так і блукає) перед тим як заводити собак будьте добрі і доглядайте за ними так як слід) тоді не буде подібних випадків
02 Березня 2019, 02:03
То давайте тому дурню ще медаль вручимо- за звільнення села від собаки. Це ж дурдом! Читаю і офігіваю! На відео чітко видно, що навмисно наїхав і ще знаходяться ті, хто його оправдовують!
02 Березня 2019, 02:04
Стасік чи то міс моноброва взялись штопати вигороджуючі коменти. <br/>сором Ковельським мужикам, якщо тому лайну ніхто шию не намилить.
02 Березня 2019, 02:49
Що за сестра повія????
02 Березня 2019, 02:49
Що за сестра повія????
02 Березня 2019, 02:50
Що за сестра повія????це взагалі про кого???
02 Березня 2019, 10:19
Хлопці невже ніхто не може з ним по чоловічому розібратися?
02 Березня 2019, 11:44
Бидло!!! Скалічив чи задавив?
02 Березня 2019, 12:37
Дибіли,собака бездомний то можна давити,давайте так завтра з безхатченками будемо розправлятись,я б машину спалив уродові
02 Березня 2019, 13:16
Ті,хто оправдовує цей вчинок і захищають живодера,не радійте, ви-наступні, кого він розчавить.
02 Березня 2019, 13:16
Ті,хто оправдовує цей вчинок і захищають живодера,не радійте, ви-наступні, кого він розчавить.
02 Березня 2019, 14:22
Собака на людей не нападала , когда собака облаивает это не нападение , она не разу ни кого не укусила, очень дружелюбна с детьми. живет в деревне и многие люди за ней ухаживают и кормят, и говорят рыжий это наш общий пес, поэтому за всю деревню не стоит говорить. Да есть в этой деревне и садисты, проезжая на телеге тыкают в него вилами. кидают хохоча камнями и бутылками, проезжая мимо на авто на всем ходу открывают дверь и разбивают ему харю в кровь, избивали лежачего пса ногами в живот, у него практически не осталось зубов, ему их просто выбели. И бегает он не за всеми , а в основном кто его обижает. Между прочим этот пес один из немногих который в полном объёме обслужен ветеринаром, вакцинации и прививки и все такое. А вот призыв к угаловнонаказуемому деянию -тоже подпадает под статью, поэтому прежде что то писать подумайте прежде, иль вы спрятались за ником и все в порядке.
02 Березня 2019, 14:59
та загавкайте вже по собачому, грінпісівці х...Буде собака кидатись на авто, також виверну руля
02 Березня 2019, 15:26
Хочу написать всім, хто сумнівається, що вони це зробили спеціально. <br/>Ця парочка відморозків давно відома на згадані два села і немає людей, які б вважали їх нормальними. Мала весь час гне матюки на своїх батьків, вони давно вже не мають на неї управи, в школі б’є дівчат! А той обкурок судимий вже тричі і завжди зверхньо себе поводить! Яке йшло таке і здихало! Вони дегенерати!
02 Березня 2019, 15:32
І не треба вигадувати, що пес був небезпечний. Всі, хто там живе, знають, що це нормальний собака, він нікого не кусав і дружив з сільчанами!!!! Напевне це ті падлюкі самі і пишуть такий брєд, щоб якось свої дупи виправдати. Або їх родичі.
02 Березня 2019, 16:41
Неодноразово бачили як той придурок летить на тій машині, а не їде! Жодна бійка в селі необходилась без його участі. Підрізає інші автомобілі і створює аварійні ситуації. Односельчани як бачать ту машину, то скоріше хочуть минути її бо те бидло незнаєш, що накоїти може! Побив вже не одну машину, і купував він їх не за зароблені гроші, а за янтар, цигарки і інше. Батьки від одного позору неоговтались так той ще додав.. мені здається, що АТО це єдине місце де можуть вправити мозок таким як він !!!
02 Березня 2019, 16:49
А за ту юну особу і так все ясно. Управи на неї ніхто немає, мати такі шо вуха в'януть, в школі її бачать рідко, але коли появляється, то дає прикурити всім. Нещодавно чула, що побила однокласницю. Зверхня, вульгарна, хамовита і невихована - батьки давно перестали зважати на її вчинки, Ви тільки подивіться, як вона одягаєтья в такі роки, а винувать у її продєлках усіх окрім її, бо це ж їхня дитина, хоча інші діти в сім'ї цілком нормальні і толкові. <br/>Тому вони варті один одного. Не дай Бог їм ще таких як вони дітей ...
02 Березня 2019, 19:33
Невже їй ніхто ніколи не намікав що з її бровами не все впорядку?))) Брови малої це просто жесть. Ми вже півгодини сміємося з її брів. Вона часом не в цирку робить? Схожа на клоуна
02 Березня 2019, 20:00
Ідіоти, якщо собака бездомний це не його вина. А дегенератів які його викинули на вулицю, або його батьків або їх батьків. Ми відповідаємо за тих кого приручили..<br/>Будемо надіятись шо цю малолітню худобу в ауді посадять по статті жорстокого поводження у в'язницю де таким виблядкам і місце. У мене все.. Дякую за увагу.
02 Березня 2019, 20:15
Хай ще &quot;господарів&quot; посадять які утримували цю собаку на дорозі! Вони також мають на своє імя заяви від мешканців села за напад їхніх собак!Пишуть тут &quot;розумні люди&quot; які насправді нічого не знають.Так, Юхимчук зробив помилку (велику жорстоку помилку)....але не зробив би він то б зробила б це інша людина, яка б потім теж була облита цим жорстоким брудом навіть якби вона цього і не хотіла зробити. Собака є не керованою.До переселення її так би мовити &quot;власників&quot; (які приручили сидіти її біля їхнього забору і кидатися на людей і транспорт, щей хатинку йому зробили через дорогу). Чому ж ,якщо вони такі добрі не забрали ту собаку до себе у двір???Мали б ще одну (по рахунку вже незнаю яку).Собака собі жила на проїжджій частині і кидалась на людей...правильно, бо вона була приучена до того що цих кілька метрів і є її територія. Чому ніхто не цікавився &quot;типу господарями &quot; цієї собаки які підняли таку бучу в інтернеті??? На них теж є жалоби щодо їхній собак яких вони утримують( тими собаками вони ледь керують,собаки кидаються на людей і дітей,неможливо спокійно пройти незлякавшись як постійно якась собака рветься через забор на тебе. Це зараз вони зробили там колонію для собак з камерами та шинами по периметру.А раніше ті собаки через паркан перестрибували і лякали людей і дітей. Так що люди, які багато чого тут знають і пишуть, з початку приїдьте і гляньте на &quot;господарів&quot; а потім вже пишіть всякі гадості, як вам так це подобається,особливо коли тут пише половина людей які нічого толком незнають!Дали команду &quot;фас&quot; і всі кинулись обговорювати нівчому не розібравшися!
02 Березня 2019, 20:27
Людей і дітей збивають масово машинами( до речі у Ковельському районі постійно є ДТП з травмою або загибеллю людей), то ніхто навіть не пикне нічого...всі мовчать...і не пишуть таку гидоту як за цей випадок у всіх соціальних мережах! Люди ви трішки думайте що ви пишите...Він винний 100 % але ніхто вам недає такого права писати що заманеться! Собака сама вискочила за що і поплатилися. Він ж ненаїхав на сидячу чи лежачу собаку!Мешканці села всі знають цю собаку що біля її просто так проїхати неможна! А ці &quot;власники&quot; хай би ще скинули відео як їхні собаки і цей собака кидаються на людей і дітей!!!Можливо б тоді вам би щось дойшло! Вини з власника Ауді ніхто не знімає! Він зробив жахливу помилку!
02 Березня 2019, 20:30
Цивілізовані люди, які пройшли весь шлях еволюції в 2019 році при нападі на людей(або ще страшніше дітей маленьких) викликали б поліцію, соцслужбу, відловлювачів тварин, працівників тваринних притулків, санітарну службу або купу інших інстанцій.<br/>А худоба, якої так багато зараз на вулиці і яка значно небезпечніша за найзліших псів, просто чавить собак які гавкають на машину а тоді здають назад щоб вивернути колеса і не промазати проїхати по кістках і живому тілі тварини, бо ж це весело так що торба. Малій ще треба було вийти і показувати тому тормозу куди крутити щоб на голову наїхати. Їй би співучасника ще присудили,це було б справедливо.
02 Березня 2019, 20:40
Викликали поліцію і не раз на них,а вони зразу викликають наряд на тих людей і ліплять всяку фігню. Зними вже ніхто діла мати не хоче бо здоровя важливіше.Я ще раз пишу хай покажуть вони відео як як їхні собаки рвуться через забор на людей і цей собака не виняток. А Ви Опачік нічого незнаючи робите висновки.
02 Березня 2019, 20:43
Та собака як і гавкає так і сама кидається під колеса. На цьому місці міг би бути кожен.Але сталося як сталося.Судимий не судимий яка різиця????Тут могла бути люба людина.
03 Березня 2019, 03:30
Потрібно їм двом вставити розум на місце.а за собаку по закону на років 5
03 Березня 2019, 03:30
Потрібно їм двом вставити розум на місце.а за собаку по закону на років 5
03 Березня 2019, 03:47
Ждіть в гостях, і на цей раз ви не відкупитесь! Будите проходити по 299, від 3-7 років позбавлення волі)
03 Березня 2019, 15:09
Упокой Господи ціх двох сук
03 Березня 2019, 17:47
За песика пожитеве ньому треба просити
03 Березня 2019, 19:11
ребята а цей урод він звідки <br/>напишить його місце проживання <br/>і так далі.............
03 Березня 2019, 19:13
в армію заберемо скоро цій паскуді 24 роки вроді так що до 27 ше в мене попрацює я його переїду добре
03 Березня 2019, 21:54
Жива ваша собака!!!!! Обовтається і далі буде робити те саме!!!<br/>Дуже цікаво на яких підставах мають розголошувати місце проживання дівчини і хлопця????<br/>Займіться краще наркоманами і справжніми злодіями які чавлять людей і нічого їм не роблять.
03 Березня 2019, 22:05
Так давайте тепер всіх будемо ловити тих хто давить тварин і зразу в суд!!!!Тільки глянути скільки задавлених тварин лежить на трасах, спеціально задавлених і ні, і норм....живуть всі далі задоволено. Невже не було свідків хоть однієї такої пригоди.....БУЛИ 100% тільки мовчать бо їм це не цікаво.Зоозахисники виходьте на траси і чергуйте тиз хто задавить собаку чи кота і зразу сюди, ютуб, кругом! От людей брудом обільєте!!! А ще як хтось буде з ваших родичів чи знайомих от і буде концерт!АААА ще напишите всі адреси щоб знати куди їхати і робити самосуд!!!! Прославитесь на весь світ! І незабудьте повикладати всю біографію людини щоб було до чого придеретеся!!!! Можете починати з траси Ковелб-Луцьк. Особливо приділіть увагу с. Колодяжне, там постійно є роздавлена якась тваринка. А то писати всі розумні!!!!
03 Березня 2019, 22:09
на 2 відео яке є не змонтованим а викладеним з тим часом як все було, то видно що він не давив того собаку так довго як не першому. Може він хотів його налякати як це робить більшість водіїв а вийшло так. Собака сама вискочила на дорогу і ніхто спеціально її не виманював.
05 Березня 2019, 16:17
Гемарой кличка його тварина ще та
07 Березня 2019, 04:27
Кляті алканафти понапиваються, а потім їздять на своїх авто бухі, убивають людей....<br/>Сьогодні собачка, а завтра дитина &quot;неправильно дорогу перебігала&quot;
08 Березня 2019, 13:23
Алканафт це ти точно! Везіння тобі &quot;неправильно дорогу перебігти&quot; якщо незнаєш про що мова!!!!!!!!!!!!!
11 Березня 2019, 03:26
ти сам поняв, про що пишеш, дятел?<br/>ти бачив відео, де той бухий дегенерат спеціально на пса поїхав?<br/>завтра цей дебіл так само на тебе поїде, бо ти неправильно став біля його машини
24 Березня 2019, 10:32
Шановні так звані &quot;зоозахисники&quot; є для вас інформація!<br/>&quot;Безобідні собачки&quot; так званих тимчасових господарів собаки яку ви тут так сміло відстоюєте НАПАЛИ У ВЛАСНОМУ ДВОРІ НА ТОГО ПСА І РОЗДЕРЛИ, А ТАК ЗВАНІ ГОСПОДАРІ ПИЛЬНО СТЕЖИЛИ ЗА ЦИМ! НЕВІДОМО ЧИ СОБАКА ЖИВА ЧИ НІ! ВСЕ РЕТЕЛЬНО ПРИХОВУЄТЬСЯ! Є СВІДКИ ДАНОЇ ПОДІЇ!<br/>ТАК ЩЕ ПОТРІБНО ВИЯСНИТИ ХТО ТУТ НЕЛЮД І ТОМУ ВСЕ ПОДІБНЕ ЩО ВИ ТУТ ПИШИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!
24 Березня 2019, 22:45
Ті що пишуть різне повинні чітко розуміти одне, що за вчинений навмисний наїзд на собаку 28.02.2019 року, особа буде нести відповідальність передбачену Законами України в незалежності від того, що тут хтось &quot;новеньке&quot; намагається донести!!!
25 Березня 2019, 01:14
1 На початку Бог створив Небо та землю.<br/>2 А земля була пуста та порожня, і темрява була над безоднею, і Дух Божий ширяв над поверхнею води.<br/>3 І сказав Бог: Хай станеться світло! І сталося світло.<br/>4 І побачив Бог світло, що добре воно, і Бог відділив світло від темряви.<br/>5 І Бог назвав світло: День, а темряву назвав: Ніч. І був вечір, і був ранок, день перший.<br/>6 І сказав Бог: Нехай станеться твердь посеред води, і нехай відділяє вона між водою й водою.<br/>7 І Бог твердь учинив, і відділив воду, що під твердю вона, і воду, що над твердю вона. І сталося так.<br/>8 І назвав Бог твердь Небо. І був вечір, і був ранок день другий.<br/>9 І сказав Бог: Нехай збереться вода з-попід неба до місця одного, і нехай суходіл стане видний. І сталося так.<br/>10 І назвав Бог суходіл: Земля, а місце зібрання води назвав: Море. І Бог побачив, що добре воно.<br/>11 І сказав Бог: Нехай земля вродить траву, ярину, що насіння вона розсіває, дерево овочеве, що за родом своїм плід приносить, що в ньому насіння його на землі. І сталося так.<br/>12 І земля траву видала, ярину, що насіння розсіває за родом її, і дерево, що приносить плід, що насіння його в нім за родом його. І Бог побачив, що добре воно.<br/>13 І був вечір, і був ранок, день третій.<br/>14 І сказав Бог: Нехай будуть світила на тверді небесній для відділення дня від ночі, і нехай вони стануть знаками, і часами умовленими, і днями, і роками.<br/>15 І нехай вони стануть на тверді небесній світилами, щоб світити над землею. І сталося так.<br/>16 І вчинив Бог обидва світила великі, світило велике, щоб воно керувало днем, і світило мале, щоб керувало ніччю, також зорі.<br/>17 І Бог умістив їх на тверді небесній, щоб світили вони над землею,<br/>18 і щоб керували днем та ніччю, і щоб відділювали світло від темряви. І Бог побачив, що це добре.<br/>19 І був вечір, і був ранок, день четвертий.<br/>20 І сказав Бог: Нехай вода вироїть дрібні істоти, душу живу, і птаство, що літає над землею під небесною твердю.<br/>21 І створив Бог риби великі, і всяку душу живу плазуючу, що її вода вироїла за їх родом, і всяку пташину крилату за родом її. І Бог побачив, що добре воно.<br/>22 І поблагословив їх Бог, кажучи: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте воду в морях, а птаство нехай розмножується на землі!<br/>23 І був вечір, і був ранок, день п'ятий.<br/>24 І сказав Бог: Нехай видасть земля живу душу за родом її, худобу й плазуюче, і земну звірину за родом її. І сталося так.<br/>25 І вчинив Бог земну звірину за родом її, і худобу за родом її, і все земне плазуюче за родом його. І бачив Бог, що добре воно.<br/>26 І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі.<br/>27 І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.<br/>28 І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі!<br/>29 І сказав Бог: Оце дав Я вам усю ярину, що розсіває насіння, що на всій землі, і кожне дерево, що на ньому плід деревний, що воно розсіває насіння, нехай буде на їжу це вам!<br/>30 І земній усій звірині і всьому птаству небесному, і кожному, що плазує по землі, що душа в ньому жива, уся зелень яринна на їжу для них. І сталоск.<br/>31 І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, вельми добре воно! І був вечір, і був ранок, день шостий.
25 Березня 2019, 01:16
1 І були скінчені небо й земля, і все воїнство їхнє.<br/>2 І скінчив Бог дня сьомого працю Свою, яку Він чинив. І Він відпочив у дні сьомім від усієї праці Своєї, яку був чинив.<br/>3 І поблагословив Бог день сьомий, і його освятив, бо в нім відпочив Він від усієї праці Своєї, яку, чинячи, Бог був створив.<br/>4 Це ось походження неба й землі, коли створено їх, у дні, як Господь Бог создав небо та землю.<br/>5 І не було на землі жодної польової рослини, і жодна ярина польова не росла, бо на землю дощу Господь Бог не давав, і не було людини, щоб порати землю.<br/>6 І пара з землі підіймалась, і напувала всю землю.<br/>7 І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею.<br/>8 І насадив Господь Бог рай ув Едені на сході, і там осадив людину, що її Він створив.<br/>9 І зростив Господь Бог із землі кожне дерево, принадне на вигляд і на їжу смачне, і дерево життя посеред раю, і дерево Пізнання добра і зла.<br/>10 І річка з Едену виходить, щоб поїти рай. І звідти розділюється і стає чотирма початками.<br/>11 Імення одному Пішон, оточує він усю землю Хавіла, де є золото.<br/>12 А золото тієї землі добре; там бделій і камінь онікс.<br/>13 Ім'я ж другої річки ?іхон, вона оточує ввесь край Етіопії.<br/>14 А ім'я річки третьої Тигр, вона протікає на сході Ашшуру. А річка четверта вона Ефрат.<br/>15 І взяв Господь Бог людину, і в еденському раї вмістив був її, щоб порала його та його доглядала.<br/>16 І наказав Господь Бог Адамові, кажучи: Із кожного дерева в Раю ти можеш їсти.<br/>17 Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти напевно помреш!<br/>18 І сказав Господь Бог: Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього.<br/>19 І вчинив Господь Бог із землі всю польову звірину, і все птаство небесне, і до Адама привів, щоб побачити, як він їх кликатиме. А все, як покличе Адам до них, до живої душі воно ймення йому.<br/>20 І назвав Адам імена всій худобі, і птаству небесному, і всій польовій звірині. Але Адамові помочі Він не знайшов, щоб подібна до нього була.<br/>21 І вчинив Господь Бог, що на Адама спав міцний сон, і заснув він. І Він узяв одне з ребер його, і тілом закрив його місце.<br/>22 І перетворив Господь Бог те ребро, що взяв із Адама, на жінку, і привів її до Адама.<br/>23 І промовив Адам: Оце тепер вона кість від костей моїх, і тіло від тіла мого. Вона чоловіковою буде зватися, бо взята вона з чоловіка.<br/>24 Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом.<br/>25 І були вони нагі обоє, Адам та жінка його, і вони не соромились.
25 Березня 2019, 01:18
1 Але змій був хитріший над усю польову звірину, яку Господь Бог учинив. І сказав він до жінки: Чи Бог наказав: Не їжте з усякого дерева раю?<br/>2 І відповіла жінка змієві: З плодів дерева раю ми можемо їсти,<br/>3 але з плодів дерева, що в середині раю, Бог сказав: Не їжте із нього, і не доторкайтесь до нього, щоб вам не померти.<br/>4 І сказав змій до жінки: Умерти не вмрете!<br/>5 Бо відає Бог, що дня того, коли будете з нього ви їсти, ваші очі розкриються, і станете ви, немов Боги, знаючи добро й зло.<br/>6 І побачила жінка, що дерево добре на їжу, і принадне для очей, і пожадане дерево, щоб набути знання. І взяла з його плоду, та й з'їла, і разом дала теж чоловікові своєму, і він з'їв.<br/>7 І розкрилися очі в обох них, і пізнали, що нагі вони. І зшили вони фі?ові листя, і зробили опаски собі.<br/>8 І почули вони голос Господа Бога, що по раю ходив, як повіяв денний холодок. І сховався Адам і його жівід Господа Бога серед дерев раю.<br/>9 І закликав Господь Бог до Адама, і до нього сказав: Де ти?<br/>10 А той відповів: Почув я Твій голос у раю і злякався, бо нагий я, і сховався.<br/>11 І промовив Господь: Хто сказав тобі, що ти нагий? Чи ти не їв з того дерева, що Я звелів був тобі, щоб ти з нього не їв?<br/>12 А Адам відказав: Жінка, що дав Ти її, щоб зо мною була, вона подала мені з того дерева, і я їв.<br/>13 Тоді Господь Бог промовив до жінки: Що це ти наробила? А жінка сказала: Змій спокусив мене, і я їла.<br/>14 І до змія сказав Господь Бог: За те, що зробив ти оце, то ти проклятіший над усю худобу, і над усю звірину польову! На своїм череві будеш плазувати, і порох ти їстимеш у всі дні свойого життя.<br/>15 І Я покладу ворожнечу між тобою й між жінкою, між насінням твоїм і насінням її. Воно зітре тобі голову, а ти будеш жалити його в п'яту.<br/>16 До жінки промовив: Помножуючи, помножу терпіння твої та болі вагітности твоєї. Ти в муках родитимеш діти, і до мужа твого пожадання твоє, а він буде панувати над тобою.<br/>17 І до Адама сказав Він: За те, що ти послухав голосу жінки своєї та їв з того дерева, що Я наказав був тобі, говорячи: Від нього не їж, проклята через тебе земля! Ти в скорботі будеш їсти від неї всі дні свойого життя.<br/>18 Тернину й осот вона буде родити тобі, і ти будеш їсти траву польову.<br/>19 У поті свойого лиця ти їстимеш хліб, аж поки не вернешся в землю, бо з неї ти взятий. Бо ти порох, і до пороху вернешся.<br/>20 І назвав Адам ім'я своїй жінці: Єва, бо вона була мати всього живого.<br/>21 І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх.<br/>22 І сказав Господь Бог: Ось став чоловік, немов один із Нас, щоб знати добро й зло. А тепер коли б не простяг він своєї руки, і не взяв з дерева життя, і щоб він не з'їв, і не жив повік віку.<br/>23 І вислав його Господь Бог із еденського раю, щоб порати землю, з якої узятий він був.<br/>24 І вигнав Господь Бог Адама. А на схід від еденського раю поставив Херувима і меча полум'яного, який обертався навколо, щоб стерегти дорогу до дерева життя.
25 Березня 2019, 01:19
1 І пізнав Адам Єву, жінку свою, і вона завагітніла, і породила Каїна, і сказала: Набула чоловіка від Господа.<br/>2 А далі вона породила брата йому Авеля. І був Авель пастух отари, а Каїн був рільник.<br/>3 І сталось по деякім часі, і приніс Каїн Богові жертву від плоду землі.<br/>4 А Авель, він також приніс від своїх перворідних з отари та від їхнього лою. І зглянувся Господь на Авеля й на жертву його,<br/>5 а на Каїна й на жертву його не зглянувся. І сильно розгнівався Каїн, і обличчя його похилилось.<br/>6 І сказав Господь Каїнові: Чого ти розгнівався, і чого похилилось обличчя твоє?<br/>7 Отож, коли ти добре робитимеш, то підіймеш обличчя своє, а коли недобре, то в дверях гріх підстерігає. І до тебе його пожадання, а ти мусиш над ним панувати.<br/>8 І говорив Каїн до Авеля, брата свого. І сталось, як були вони в полі, повстав Каїн на Авеля, брата свого, і вбив його.<br/>9 І сказав Господь Каїнові: Де Авель, твій брат? А той відказав: Не знаю. Чи я сторож брата свого?<br/>10 І сказав Господь: Що ти зробив? Голос крови брата твого взиває до Мене з землі.<br/>11 А тепер ти проклятий від землі, що розкрила уста свої, щоб прийняти кров твого брата з твоєї руки.<br/>12 Коли будеш ти порати землю, вона більше не дасть тобі сили своєї. Мандрівником та заволокою будеш ти на землі.<br/>13 І сказав Каїн до Господа: Більший мій гріх, аніж можна знести.<br/>14 Ось Ти виганяєш сьогодні мене з цієї землі, і я буду ховатись від лиця Твого. І я стану мандрівником та заволокою на землі, і буде, кожен, хто стріне мене, той уб'є мене.<br/>15 І промовив до нього Господь: Через те кожен, хто вб'є Каїна, семикратно буде пімщений. містив Господь знака на Каїні, щоб не вбив його кожен, хто стріне його.<br/>16 І вийшов Каїн з-перед лиця Господнього, й осів у країні Нод, на схід від Едену.<br/>17 І Каїн пізнав свою жінку, і стала вона вагітна, і вродила Еноха. І збудував він місто, і назвав ім'я тому містові, як ім'я свого сина: Енох.<br/>18 І народився в Еноха Ірад, а Ірад породив Мехуяїла, а Мехуяїл породив Метушаїла, а Метушаїл породив Ламеха.<br/>19 І взяв собі Ламех дві жінки, ім'я одній Ада, а ймення другій Цілла.<br/>20 І породила Ада Явала, він був батьком тих, що сидять по наметах і мають череду.<br/>21 А ймення брата його Ювал, він був батьком усім, хто держить у руках гусла й сопілку.<br/>22 А Цілла також породила Тувалкаїна, що кував всіляку мідь та залізо. А сестра Тувалкаїнова Ноема.<br/>23 І промовив Ламех до жінок своїх: Адо й Цілло, послухайте ви мого голосу, жони Ламехові, почуйте ви слова мого! Бо якби я мужа забив за уразу свою, а дитину за рану свою,<br/>24 і як буде усемеро пімщений Каїн, то Ламех у сімдесятеро й семеро!<br/>25 І пізнав Адам ще свою жінку, і сина вона породила. І назвала ймення йому: Сиф, бо Бог дав мені інше насіння за Авеля, що забив його Каїн.<br/>26 А Сифові теж народився був син, і він назвав імення йому: Енош. Тоді зачали були призивати Ймення Господнє.
25 Березня 2019, 01:20
1 Оце книга нащадків Адамових. Того дня, як створив Бог людину, Він її вчинив на подобу Божу.<br/>2 Чоловіком і жінкою Він їх створив, і поблагословив їх. І того дня, як були вони створені, назвав Він їхнє ймення: Людина.<br/>3 І жив Адам сто літ і тридцять, та й сина породив за подобою своєю та за образом своїм, і назвав ім'я йому: Сиф.<br/>4 І було Адамових днів по тому, як він Сифа породив, вісім сотень літ. І породив він синів і дочок.<br/>5 А всіх Адамових днів було, які жив, дев'ять сотень літ і тридцять літ. Та й помер він.<br/>6 І жив Сиф сто літ і п'ять літ, та й породив він Еноша.<br/>7 І жив Сиф по тому, як Еноша породив, вісім сотень літ і сім літ. І породив він синів і дочок.<br/>8 А були всі дні Сифові дев'ять сотень літ і дванадцять літ.<br/>9 І жив Енош дев'ятдесят літ, та й породив він Кенана.<br/>10 І жив Енош по тому, як Кенана породив, вісім сотень літ і п'ятнадцять літ. І породив він синів та дочок.<br/>11 А були всі Еношеві дні дев'ять сотень літ і п'ять літ. Та й помер він.<br/>12 І жив Кенан сімдесят літ, та й породив він Магалал'їла.<br/>13 І жив Кенан по тому, як породив Магалал'їла, вісім сотень літ і сорок літ. І породив він синів та дочок.<br/>14 А всіх Кенанових днів було дев'ять сотень літ і дев'ять літ. Та й помер він.<br/>15 І жив Магалал'їл шістдесят літ і п'ять літ, та й породив він Яреда.<br/>16 І жив Магалал'їл по тому, як Яреда породив, вісім сотень літ і тридцять літ. І породив він синів та дочок.<br/>17 А були всі дні Магалал'їлові вісім сотень літ і дев'ятдесят і п'ять літ. Та й помер він.<br/>18 І жив Яред сто літ і шістдесят і два роки, та й породив він Еноха.<br/>19 І жив Яред по тому, як породив він Еноха, вісім сотень літ. І породив він синів та дочок.<br/>20 А були всі Яредові дні дев'ять сотень літ і шістдесят і два роки. Та й помер він.<br/>21 І жив Енох шістдесят і п'ять літ, та й породив Метушалаха.<br/>22 І ходив Енох з Богом по тому, як породив він Метушалаха, три сотні літ. І породив він синів та дочок.<br/>23 А всіх Енохових днів було три сотні літ і шістдесят і п'ять літ.<br/>24 І ходив із Богом Енох, і не стало його, бо забрав його Бог.<br/>25 І жив Метушалах сто літ і сімдесят і сім літ, та й Ламеха породив.<br/>26 І жив Метушалах по тому, як породив він Ламеха, сім сотень літ і вісімдесят і два роки. І породив він синів та дочок.<br/>27 А всіх Метушалаходнів було дев'ять сотень літ і шістдесят і дев'ять літ. Та й помер він.<br/>28 І жив Ламех сто літ і вісімдесят і два роки, та й сина породив,<br/>29 ім'я йому назвав: Ной, говорячи: Цей нас потішить у наших ділах та в труді рук наших коло землі, що Господь її викккляв.<br/>30 І жив Ламех по тому, як Ноя породив, п'ять сотень літ і дев'ятдесят і п'ять літ. І породив він синів та дочок.<br/>31 А всіх Ламехових днів було сім сотень літ і сімдесят і сім літ. Та й помер він.<br/>32 І був Ной віку п'ять сотень літ, та й породив Ной Сима, Хама та Яфета.
25 Березня 2019, 01:21
1 І сталося, що розпочала людина розмножуватись на поверхні землі, і їм народилися дочки.<br/>2 І побачили Божі сини людських дочок, що вродливі вони, і взяли собі жінок із усіх, яких вибрали.<br/>3 І промовив Господь: Не буде Мій Дух перемагатися в людині навіки, бо блудить вона. Вона тіло, і дні її будуть сто і двадцять літ.<br/>4 За тих днів на землі були велетні, а також по тому, як стали приходити Божі сини до людських дочок. І вони їм народжували, то були силачі, що славні від віку.<br/>5 І бачив Господь, що велике розбещення людини на землі, і ввесь нахил думки серця її тільки зло повсякденно.<br/>6 І пожалкував був Господь, що людину створив на землі. І засмутився Він у серці Своїм.<br/>7 І промовив Господь: Зітру Я людину, яку Я створив, з поверхні землі, від людини аж до скотини, аж до плазунів, і аж до птаства небесного. Бо жалкую, що їх Я вчинив.<br/>8 Але Ной знайшов милість у Господніх очах.<br/>9 Це ось оповість про Ноя. Ной був чоловік праведний і невинний у своїх поколіннях. Ной з Богом ходив.<br/>10 І Ной породив трьох синів: Сима, Хама й Яфета.<br/>11 І зіпсулась земля перед Божим лицем, і наповнилась земля насильством.<br/>12 І бачив Бог землю, і ось зіпсулась вона, кожне бо тіло зіпсуло дорогу свою на землі.<br/>13 І промовив Господь до Ноя: Прийшов кінець кожному тілу перед лицем Моїм, бо наповнилась земля насильством від них. І ось Я винищу їх із землі.<br/>14 Зроби собі ковчега з дерева ?офер. З перегородками зробиш ковчега, і смолою осмолиш його ізсередини та ізнадвору.<br/>15 І отак його зробиш: три сотні ліктів довжина ковчега, п'ятдесят ліктів ширина йому, а тридцять ліктів височина йому.<br/>16 Отвір учиниш в ковчезі, і звузиш на лікоть його від гори, а вхід до ковчегу влаштуєш на боці його. Зробиш його на поверхи долішні, другорядні й третьорядні.<br/>17 А Я ось наведу потоп, воду на землю, щоб з-під неба винищити кожне тіло, що в ньому дух життя. Помре все, що на землі!<br/>18 І складу Я заповіта Свойого з тобою, і ввійдеш до ковчегу ти, і сини твої, і жінка твоя, і жінки твоїх синів із тобою.<br/>19 І впровадиш до ковчегу по двоє з усього, з усього живого, із кожного тіла, щоб їх заховати живими з тобою. Вони будуть самець і самиця.<br/>20 Із птаства за родом його, і з худоби за родом її, і з усіх плазунів на землі за родом їх, по двоє з усього увійдуть до тебе, щоб їх зберегти живими.<br/>21 А ти набери собі з кожної їжі, що вона на споживання, і буде для тебе й для них на поживу.<br/>22 І зробив Ной усе, як звелів йому Бог, так зробив він.
25 Березня 2019, 01:22
1 І сказав Господь Ноєві: Увійди ти й увесь дім твій до ковчегу, бо Я бачив тебе праведним перед лицем Своїм в оцім роді.<br/>2 Із усякої чистої худоби візьмеш собі по семеро, самця та самицю її, а з худоби нечистої двоє: самця та самицю її.<br/>3 Також із птаства небесного по семеро, самця та самицю, щоб насіння сховати живим на поверхні всієї землі.<br/>4 Ось бо по семи днях Я литиму на землю дощ сорок день і сорок ночей, і всяку істоту, яку Я вчинив, зітру з-над поверхні землі!<br/>5 І зробив Ной усе, як звелів був Господь.<br/>6 А Ной був віку шостисот літ, і стався потоп, вода на землі.<br/>7 І ввійшов Ной, і сини його, і жінка його, і невістки його з ним до ковчегу перед водою потопу.<br/>8 Із чистої худоби та з худоби, що нечиста вона, і з птаства, і всього, що плазує на землі,<br/>9 по двоє ввійшли до Ноя до ковчегу, самець і самиця, як Бог Ноєві був ізвелів.<br/>10 І сталося по семи днях, і води потопу линули на землю.<br/>11 Року шостої сотні літ життя Ноєвого, місяця другого, сімнадцятого дня місяця, цього дня відкрилися всі джерела великої безодні, і розчинилися небесні розтвори.<br/>12 І був дощ на землі сорок день і сорок ночей.<br/>13 Того саме дня до ковчегу ввійшов Ной, і Сим, і Хам та Яфет, сини Ноєві, і жінка Ноєва, і три невістки його з ними,<br/>14 вони та всяка звірина за родом її, і всяка худоба за родом її, і всяке плазуюче, що плазує по землі, за родом його, і всяке птаство за родом його, усяка пташка крилата.<br/>15 І ввійшли до Ноя, до ковчегу по двоє із кожного тіла, що в нім дух життя.<br/>16 А те, що ввійшло, самець і самиця з кожного тіла ввійшли, як звелів йому Бог. І замкнув Господь за ним ковчега.<br/>17 І був потоп сорок день на землі, і збільшилась вода, і понесла ковчега. І він високо став над землею.<br/>18 І прибула вода, і сильно збільшилась вона на землі, і пливав ковчег на поверхні води.<br/>19 І дуже-дуже вода на землі прибула, і покрились усі гори високі, що під небом усім.<br/>20 На п'ятнадцять ліктів угору вода прибула, і покрилися гори.<br/>21 І вимерло всяке тіло, що рухається на землі: серед птаства, і серед скотини, і серед звірини, і серед усіх плазунів, що плазують по землі, і кожна людина.<br/>22 Усе, що в ніздрях його дух життя, з усього, що на суходолі вимерло було.<br/>23 І винищив Бог усяку істоту на поверхні землі, від людини аж до скотини, аж до плазуна, і аж до птаства небесного, вони стерлись з землі. І зостався тільки Ной та те, що з ним у ковчезі було.<br/>24 І прибувала вода на землі сто і п'ятдесят день.
25 Березня 2019, 01:24
1 І згадав Бог про Ноя, і про кожну звірину та про всяку худобу, що були з ним у ковчезі. І Бог навів вітра на землю, і вода заспокоїлась.<br/>2 І закрились джерела безодні та небесні розтвори, і дощ з неба спинився.<br/>3 І верталась вода з-над землі, верталась постійно. І стала вода спадати по ста й п'ятидесяти днях.<br/>4 А сьомого місяця, на сімнадцятий день місяця ковчег спинився на горах Араратських.<br/>5 І постійно вода спадала аж до десятого місяця. А першого дня десятого місяця завиднілися гірські вершки.<br/>6 І сталося по сорока днях, Ной відчинив вікно ковчегу, що його він зробив.<br/>7 І вислав він крука. І літав той туди та назад, аж поки не висохла вода з-над землі.<br/>8 І послав він від себе голубку, щоб побачити, чи не спала вода з-над землі.<br/>9 Та не знайшла та голубка місця спочинку для стопи своєї ноги, і вернулась до нього до ковчегу, бо стояла вода на поверхні всієї землі. І вистромив руку, і взяв він її, та й до себе в ковчег упустив її.<br/>10 І він зачекав іще других сім день, і знову з ковчегу голубку послав.<br/>11 І голубка вернулась до нього вечірнього часу, і ось у неї в дзюбку лист оливковий зірваний. І довідався Ной, що спала вода з-над землі.<br/>12 І він зачекав іще других сім день, і голубку послав. І вже більше до нього вона не вернулась.<br/>13 І сталося, року шістсотого й першого, місяця першого, першого дня місяця висохла вода з-над землі. І Ной зняв даха ковчегу й побачив: аж ось висохла поверхня землі!<br/>14 А місяця другого, двадцятого й сьомого дня місяця висохла земля.<br/>15 І промовив Ноєві Господь, кажучи:<br/>16 Вийди з ковчегу ти, а з тобою жінка твоя, і сини твої, і невістки твої.<br/>17 Кожну звірину, що з тобою вона, від кожного тіла з-посеред птаства, і з-посеред скотини, і з-посеред усіх плазунів, що плазують по землі, повиводь із собою. І хай рояться вони на землі, і нехай на землі вони плодяться та розмножуються.<br/>18 І вийшов Ной, а з ним сини його, і жінка його, і невістки його.<br/>19 Кожна звірина, кожен плазун, усе птаство, усе, що рухається на землі, за родами їхніми вийшли з ковчегу вони.<br/>20 І збудував Ной жертівника Господеві. І взяв він із кожної чистої худоби й з кожного чистого птаства, і приніс на жертівнику цілопалення.<br/>21 І почув Господь пахощі любі, і в серці Своєму промовив: Я вже більше не буду землі проклинати за людину, бо нахил людського серця лихий від віку його молодого. І вже більше не вбиватиму всього живого, як то Я вчинив був.<br/>22 Надалі, по всі дні землі, сівба та жнива, і холоднеча та спека, і літо й зима, і день та ніч не припиняться!
25 Березня 2019, 01:25
1 І поблагословив Бог Ноя й синів його, та й промовив: Плодіться й розмножуйтеся, та наповнюйте землю!<br/>2 І ляк перед вами, і страх перед вами буде між усією звіриною землі, і між усім птаством небесним, між усім, чим роїться земля, і між усіма рибами моря. У ваші руки віддані вони.<br/>3 Усе, що плазує, що живе воно, буде вам на їжу. Як зелену ярину Я віддав вам усе.<br/>4 Тільки м'яса з душею його, цебто з кров'ю його, не будете ви споживати.<br/>5 А тільки Я буду жадати вашу кров із душ ваших, з руки кожної звірини буду жадати її, і з руки чоловіка, з руки кожного брата його Я буду жадати душу людську.<br/>6 Хто виллє кров людську з людини, то виллята буде його кров, бо Він учинив людину за образом Божим.<br/>7 Ви ж плодіться й розмножуйтеся, роїться на землі та розмножуйтесь на ній!<br/>8 І сказав Бог до Ноя та до синів його з ним, кажучи:<br/>9 А Я, ось Свого заповіта укладаю Я з вами та з вашим потомством по вас.<br/>10 І з кожною живою душею, що з вами: серед птаства, серед худоби, і серед усієї земної звірини з вами, від усіх, що виходять з ковчегу, до всієї земної звірини.<br/>11 І Я укладу заповіта Свого з вами, і жодне тіло не буде вже знищене водою потопу, і більш не буде потопу, щоб землю нищити.<br/>12 І Бог промовляв: Оце знак заповіту, що даю Я його поміж Мною та вами, і поміж кожною живою душею, що з вами, на вічні покоління:<br/>13 Я веселку Свою дав у хмарі, і стане вона за знака заповіту між Мною та між землею.<br/>14 І станеться, коли над землею Я хмару захмарю, то буде виднітися в хмарі веселка.<br/>15 І згадаю про Свого заповіта, що між Мною й між вами, і між кожною живою душею в кожному тілі. І більш не буде вода для потопу, щоб вигубляти кожне тіло.<br/>16 І буде веселка у хмарі, і побачу її, щоб пам'ятати про вічний заповіт між Богом і між кожною живою душею в кожному тілі, що воно на землі.<br/>17 І сказав Бог до Ноя: Це знак заповіту, що Я встановив поміж Мною й поміж кожним тілом, що воно на землі.<br/>18 І були сини Ноєві, що вийшли з ковчегу: Сим, і Хам, і Яфет. А Хам він був батько Ханаанів.<br/>19 Оці троє були сини Ноєві, і від них залюднилася вся земля.<br/>20 І зачав був Ной, муж землі, садити виноград.<br/>21 І пив він вино та й упився, й обнажився в середині свого намету.<br/>22 І побачив Хам, батько Ханаанів, наготу батька свого, та й розказав обом браттям своїм надворі.<br/>23 Узяли тоді Сим та Яфет одежину, і поклали обидва на плечі свої, і позадкували, та й прикрили наготу батька свого. Вони відвернули дозаду обличчя свої, і не бачили наготи батька свого.<br/>24 А Ной витверезився від свого вина, і довідався, що йому був учинив його син наймолодший.<br/>25 І сказав він: Проклятий будь Ханаан, він буде рабом рабів своїм браттям!<br/>26 І сказав він: Благословенний Господь, Симів Бог, і хай Ханаан рабом буде йому!<br/>27 Нехай Бог розпросторить Яфета, і нехай пробуває в наметах він Симових, і нехай Ханаан рабом буде йому!<br/>28 А Ной жив по потопі триста літ і п'ятдесят літ.<br/>29 А всіх Ноєвих днів було дев'ятсот літ і п'ятдесят літ. Та й помер.
25 Березня 2019, 01:26
1 Оце нащадки синів Ноєвих: Сима, Хама та Яфета. А їм народились сини по потопі:<br/>2 Сини Яфетові: ?омер, і Ма?о?, і Мадай, і Яван, і Тувал, і Мешех, і Тирас.<br/>3 А сини ?омерові: Ашкеназ, і Рифат, і То?арма.<br/>4 А сини Явана: Еліша, і Таршіш, і китти, і додани.<br/>5 Від них відділилися острови народів у їхніх краях, кожний за мовою своєю, за своїми родами, у народах своїх.<br/>6 А сини Хамові: Куш, і Міцраїм, і Фут, і Ханаан.<br/>7 А сини Кушові: Сева, і Хавіла, і Савта, і Раама, і Савтеха. А сини Раами: Шева та Дедан.<br/>8 Куш же породив Німрода, він розпочав на землі велетнів.<br/>9 Він був дужий мисливець перед Господнім лицем. Тому то говориться: Як Німрод, дужий мисливець перед Господнім лицем.<br/>10 А початком царства його були: Вавилон, і Ерех, і Аккад, і Калне в землі Шінеар.<br/>11 З того краю вийшов Ашшур, та й збудував Ніневію, і Реховот-Ір, і Калах,<br/>12 і Ресен поміж Ніневією та поміж Калахом, він оте місто велике.<br/>13 А Міцраїм породив лудів, і анамів, і легавів, і нафтухів,<br/>14 і патрусів, і каслухів, що звідси пішли филистимляни, і кафторів.<br/>15 А Ханаан породив Сидона, свого перворідного, та Хета,<br/>16 і Евусеянина, і Амореянина, і ?ір?ашеянина,<br/>17 і Хіввеянина, і Аркеянина, і Синеянина,<br/>18 і Арвадеянина, і Цемареянина, і Хаматеянина. А потім розпорошилися роди Ханаанеянина.<br/>19 І була границя Ханаанеянина від Сидону в напрямі аж до ?ерару, аж до ?ази, у напрямі аж до Содому, і до Гомори, і до Адми, і до Цевоїму, аж до Лашу.<br/>20 Оце сини Хамові, за їхніми родами, за мовами їхніми, у їхніх країнах, у їхніх народах.<br/>21 А Симові теж народились йому, він батько всіх синів Еверових, брат старший Яфетів.<br/>22 Сини Симові: Елам, і Ашшур, і Арпахшад, і Луд, і Арам.<br/>23 А Арамові сини: Уц, і Хул, і ?етер, і Маш.<br/>24 А Арпахшад породив Шелаха, а Шелах породив Евера.<br/>25 А Еверові народилося двоє синів: ім'я першому Пеле?, бо за днів його поділилась земля, а ймення його брата Йоктан.<br/>26 А Йоктан породив Алмодада, і Шелефа, і Хасар-Мавета, і Єраха,<br/>27 і Гадорама, і Узала, і Диклу,<br/>28 і Увала, і Авімаїла, і Шеву,<br/>29 і Офіра, і Хавілу, і Йовава. Усі вони сини Йоктанові.<br/>30 А оселя їхня була від Меші в напрямі аж до Сефару, гори східньої.<br/>31 Оце сини Симові, за їхніми родами, за мовами їхніми, у їхніх країнах, у їхніх народах.<br/>32 Оце роди синів Ноєвих, за нащадками їхніми, у їхніх народах. І народи від них поділились на землі по потопі.
26 Березня 2019, 12:12
1 І була вся земля одна мова та слова одні.<br/>2 І сталось, як рушали зо Сходу вони, то в Шинеарському краї рівнину знайшли, і оселилися там.<br/>3 І сказали вони один одному: Ану, наробімо цегли, і добре її випалімо! І сталася цегла для них замість каменя, а смола земляна була їм за вапно.<br/>4 І сказали вони: Тож місто збудуймо собі, та башту, а вершина її аж до неба. І вчинімо для себе ймення, щоб ми не розпорошилися по поверхні всієї землі.<br/>5 І зійшов Господь, щоб побачити місто та башту, що людські сини будували її.<br/>6 І промовив Господь: Один це народ, і мова одна для всіх них, а це ось початок їх праці. Не буде тепер нічого для них неможливого, що вони замишляли чинити.<br/>7 Тож зійдімо, і змішаймо там їхні мови, щоб не розуміли вони мови один одного.<br/>8 І розпорошив їх звідти Господь по поверхні всієї землі, і вони перестали будувати те місто.<br/>9 І тому то названо ймення йому: Вавилон, бо там помішав Господь мову всієї землі. І розпорошив їх звідти Господь по поверхні всієї землі.<br/>10 Оце нащадки Симові: Сим був віку ста літ, та й породив Арпахшада, два роки по потопі.<br/>11 І жив Сим по тому, як породив Арпахшада, п'ять сотень літ. І породив він синів і дочок.<br/>12 А Арпахшад жив тридцять і п'ять літ, та й породив він Шелаха.<br/>13 І жив Арпахшад по тому, як породив він Шелаха, чотири сотні літ та три роки. І породив він синів та дочок.<br/>14 Шелах же жив тридцять літ, та й породив він Евера.<br/>15 І жив Шелах по тому, як породив він Евера, чотири сотні літ і три роки. І породив він синів та дочок.<br/>16 Евер же жив тридцять літ і чотири, та й породив він Пеле?а.<br/>17 І жив Евер по тому, як породив він Пеле?а, чотири сотні літ і тридцять літ. І породив він синів та дочок.<br/>18 Пеле? же жив тридцять літ, та й породив Реу.<br/>19 І жив Пеле? по тому, як породив Реу, дві сотні літ і дев'ять літ. І породив він синів та дочок.<br/>20 А Реу жив тридцять і два роки, та й породив Серу?а.<br/>21 І жив Реу по тому, як породив Серу?а, дві сотні літ і сім літ. І породив він синів та дочок.<br/>22 А Серу? жив тридцять літ, та й породив Нахора.<br/>23 І жив Серу? по тому, як породив Нахора, дві сотні літ. І породив він синів та дочок.<br/>24 А Нахор жив двадцять літ і дев'ять, та й породив він Тераха.<br/>25 І жив Нахор по тому, як породив він Тераха, сотню літ і дев'ятнадцять літ. І породив він синів та дочок.<br/>26 Терах же жив сімдесят літ, та й породив Аврама, і Нахора, і Гарана.<br/>27 А оце нащадки Терахові: Терах породив Аврама, і Нахора, і Гарана. А Гаран породив Лота.<br/>28 Гаран же помер за життя свого батька, у краї свого народження, в Урі халдейському.<br/>29 І побрали Аврам та Нахор для себе жінок. Ім'я Аврамовій жінці Сара, а ймення Нахоровій жінці Мілка, дочка Гарана, Мілчиного батька і батька °ски.<br/>30 А Сара неплідна була, не мала нащадка вона.<br/>31 І взяв Терах Аврама, сина свого, і Лота, сина Гаранового, сина свого сина, і Сару, невістку свою, жінку Аврама, свого сина, та й вийшов з ними з Уру халдейського, щоб піти до краю ханаанського. І прийшли вони аж до Харану, та й там оселилися.<br/>32 І було днів Терахових дві сотні літ та п'ять літ. І Терах помер у Харані.