Олег Кіндер на сесії міської ради наговорив про себе та Олега Самчука

01 Березня 2019, 17:00
Олег Кіндер 8263
Олег Кіндер

Ковельський мер розповів, що у медичних закладах Ковеля санітарок заставляють писати заяви про тимчасове перебування на роботі. 

Під час сесії Ковельської міської ради мер Олег Кіндер поширив дивну інформацію про міськрайонне територіальне медичне об’єднання та його головного лікаря Олега Самчука.

«Ви знаєте, як розвивається медицина у місті Ковелі. Ну повірте мені, дуже приємно мені, хто підписаний на Фейсбук, що відмічають роботу медичних працівників саме медичних закладів на державному рівні. Тоєсть народні депутати, прем’єр-міністр і так же само облдержадміністрація, управління охорони здоров’я і все інше. Але комусь воно стає на заваді. Із-за чого, коли я на урядову «гарячу» лінію, я навіть знаю хто, заявниця не представилася, але я знаю хто вона, потім ми будемо розбиратися», – сумбурно заявив Олег Кіндер.

Зі слів градоначальника, заявниця повідомила на урядову лінію, що в Ковельському МТМО головний лікар Олег Самчук разом з мером Олегом Кіндером вимагають у санітарок писати заяви з постійного на тимчасове перебування на роботі.

«У всіх медичних закладах міста Ковеля звільняються масово медичні працівники, скаржаться на головного лікаря та мера міста Ковеля на неправомірні дії до працівників медустанови. Прохання провести службову перевірку щодо правомірності дій головного лікаря Самчука та мера Кіндера», – сказав Олег Олексійович.

Міський голова доручив своєму профільному заступнику Ігорю Прокопіву провести по всіх відділенням МТМО збори і зачитати там заяву цієї анонімної жінки.

«Ну є на «гарячу» лінію, є таке доручення. Ігор Ярославович, вам доручення: провести збори по відділеннях МТМО, по всіх, зачитати дану заяву, дати оцінку даній заяві і діям міського голови і головного лікаря МТМО в частині розвитку медицини в місті Ковелі. Тому що, я знаю, що депутат міської ради зверталася з певними питаннями про певну санітарку і все остальнє. Але я не буду озвучувати хто і по кому зверталися. Або комусь заважає, або заздрість велика, що медицина у Ковелі так розвивається», – доручив Олег Кіндер.

Про результати Ігор Прокопів обов’язково має доповісти на наступній сесії міської ради, яка відбудеться наприкінці березня.

Коментарі
01 Березня 2019, 19:23
А куди вона розвивається? Обладнання напхали, а працювати на ньому нема кому. Розбиратись потрібно бо О.Самчук себе відчуває царьком, а не лікарем. Йому про це не один раз казали але зіркова хвороба закрила його очі. Це весь Ковель знає, а не тільки санітарка, що підлогу миє. Мабуть тре до людей повернутися обличчям.
01 Березня 2019, 19:26
Там де має бути обличчя у Мавпа дупа
01 Березня 2019, 19:36
Цука, воно, нарешті, навчиться хоч трішки розмовляти по-людськи і логічно формулювати свої думки? Соромно слухати і читати ці набори слів.......
01 Березня 2019, 19:52
Та це весь БЮТ такий
01 Березня 2019, 20:17
И что, уже не требуют деньги на лечение??? Все по закону? Киндер и Самчук уже могут так утверждать?
01 Березня 2019, 21:17
Не тільки санітарок, а й медсестер заставили написати заяви на тимчасове працевлаштування. Бо треба перед виборами обізлити людей на Порошенка, що за екс-косату путінську підстилку голосували.
01 Березня 2019, 21:24
Мабуть Юльку розстріляють як зрадника Батьківщини
01 Березня 2019, 22:36
Не дай Бог згриміти в лікарню та ще і здіагнозом<br/>В середньому аптека в день до 2000 гривень плюс аналізи КТ <br/>Але я бачу ковельчан як заможних і суперзаможних це не турбує<br/>Тема ж не обговорюється <br/>Основне Мавп Товстига і перевізники на 50 коп підняли ціну<br/>Питання про аптечну мафію не піднімається ні одним самим наглючим кандидатом<br/>або відверто бояться або ж в долях<br/>То що ВАМ побажати <br/>Наразі будьте здорові хоча б фізично-а голови Вам навіщо -щоб було куди жерти
01 Березня 2019, 22:56
&quot;Ігор Ярославович, вам доручення: провести збори по відділеннях МТМО, по всіх, зачитати дану заяву, дати ОЦІНКУ даній заяві і ДІЯМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ і головного лікаря МТМО в частині розвитку медицини в місті Ковелі.&quot; Прочитав цю ахінею. Діагноз: або шизофренія або &quot;біла гарячка&quot;.
01 Березня 2019, 23:00
Та вам Скотам ніколи не вгодиш... <br/>Самчук Олег чудовий лікар і главрач лікарні....
02 Березня 2019, 00:07
скотино, а де написано, що Самчук хрєновий лікар?
02 Березня 2019, 00:50
Кому не подобається в Ковелі лікуватись будь ласка Луцьк Львів Київ там з вас три шкури знімуть тай ще подякуїте..
02 Березня 2019, 00:50
Кіндер та Самчук,це два коханця!Які дірюлять один одного по любові .
02 Березня 2019, 10:05
Вбиває два фактори<br/>Хвороба<br/>Ціни в аптеках і на діагностику КТ -800 гривен<br/>Медперсонал в міру старанний в міру квалифікований<br/>Зарплата 4000 гр в медсестри зрозуміло не є стимулом розриватись на робот і<br/>Попадете в лікарню через три дні порозумнішаєте<br/>Чи мають до цієі трагедіі національного маштабу відношення Кіндер з Самчуком не знаю<br/>Принцип простий Плати або Вмирай <br/>Пересилюючи неприязнь до більшості дописувачів<br/>Бажаю злоровья Вам і Вашим діткам-з дітками ситуація особливо трагічна<br/>Бедьте Всі Здорові
02 Березня 2019, 10:10
Кіндер дірюлить Ігоря Ярославовича,а взагалі-то є одна групіровка збоченців.
02 Березня 2019, 10:23
А взагалі то в заяві Кіндера-відверта погроза громадянці,яка поскаржилася на гарячу лінію.Забув,собака дикий,про свій псячий статус службовця,який має один обов;язок-служити.
02 Березня 2019, 10:27
Дав команду Пікінесу-фас.
02 Березня 2019, 10:39
Відношення до цієї та інших трагедй національного масштабу Кіндер та Самчук мають безпосереднє.
02 Березня 2019, 22:50
Кожен день анонімно потрібно дзвонити на гарячу лінію за примусові благодійні внески і не давати докторам взяток,вам недають.
02 Березня 2019, 22:50
Кожен день анонімно потрібно дзвонити на гарячу лінію за примусові благодійні внески і не давати докторам взяток,вам недають.
02 Березня 2019, 22:50
Кожен день анонімно потрібно дзвонити на гарячу лінію за примусові благодійні внески і не давати докторам взяток,вам недають.
03 Березня 2019, 23:38
Не давно обмежився в поліклійнікі на другому ковель скажу одне гроші беруть але одне тішить що вони виживають
03 Березня 2019, 23:39
Не давно обстежився в поліклійнікі на другому ковель скажу одне гроші беруть але одне тішить те що вони виживають
04 Березня 2019, 10:28
Кіндер мабудь забув що після майдану говорив що буде служити місту і людям які його вибрали , а не розбиратись хто дзвонив і наказати її за це .<br/>А те що мед персонал стогне від реформи лікарні то є факт , і звільняються масово . Хай подивиться статистику звільнень .
04 Березня 2019, 10:30
А аптеки і ліки в них жах , країна третього світу, жах.
04 Березня 2019, 13:58
Скажу думку людини, яка і є та санітарка, що писала заяву на тимчасове місце. нічого поганого в цьому нема. Можна подумати, якщо людина на постійному місці то її не звільнять. Саме головне, що ніхто не згадав про зарплату,яка збільшилась майже в два рази і дають премію. Багато вже попереписували заяву на постіне місце. А уходять ті які не справляються з роботою, бо роботи багато. Але хто робить той і має. А то попривикали, що хто робить і хто ні отримують однакову зарплату.
04 Березня 2019, 16:35
Фотографи шукайте для Кіндера кращий ракурс а то подивишся і можна заікою. стати Красавєц А як відкриє рота і ллється мова калинова солов&quot;іна Жах!!!!!
04 Грудня 2019, 11:44
А інваліда АТО який вернувся з пекла хотів повернутись на роботу відмовили, про що дальше можна говорити