У Доротищах церква залишилася з УПЦ МП, щоб не допустити конфлікту перед постом

03 Березня 2019, 17:26
У Доротищі церква залишилася з УПЦ МП, щоб не допустити конфлікту перед постом 5909
У Доротищі церква залишилася з УПЦ МП, щоб не допустити конфлікту перед постом

Село Доротище Ковельського району поки що не переходить до Православної Церкви України. 

Про це йдеться на сайті Володимир-Волинської єпархії УПЦ МП.

2 березня парафіяни ПЦУ намагалися потрапити до місцевого храму. З членами релігійної громади та жителями села зустрівся благочинний Ковельсько-Воскресенської округи протоієрей Михайло Чупак. Він вислухав зауваження та побажання ініціаторів переходу до ПЦУ, котрих очолював голова Ковельської районної ради Андрій Броїло.

«Після тривалої та відвертої розмови, вдалося досягнути певного порозуміння і вирішити ряд питань, котрі були причиною невдоволення окремих жителів села діяльністю релігійної громади та її настоятеля. Коли інцендент було вичепано – потреба в переході до ПЦУ відпала. Присутні зійшлися на думці, що в період підготовки до Великого Посту, релігійні конфлікти не на часі. Андрій Броїло, котрий є вихідцем з Доротища, пообіцяв присутнім, що домовленності не буде порушено і богослужіння в храмі надалі будуть звершуватися без перешкод. І дійсно, Всенічне богослужіння, хоч і з запізненням, але відбулося належним чином. І було надзвичайно багатолюдним», – йдеться у повідомленні УПЦ Московського Патріархату.

Нагадаємо, 10 лютого жителі Доротища проголосували за перехід до ПЦУ.

Коментарі
03 Березня 2019, 20:09
Поки що не переходить чи взагалі не переходить в ПЦУ
03 Березня 2019, 20:24
Якась мутна історія
03 Березня 2019, 20:31
ми її ще до паски відіб"єм. Нам свято по барабану. наша ціль відвернути українців від Бога.
03 Березня 2019, 20:38
Вся й біда в тому, що вам все по барабану.
03 Березня 2019, 21:15
Козломорді викидні у рясах і заточені під путіна "парафіяни" моліться і дальше за кіріла,давайте гроші які ідуть в мацкву і на які придбають зброю для війни на сході України. Бидлота промосковська, навіщо взагалі щось розпочинали,коли не вистачає клепки довести до логічного кінця.Моліться і дальше за расєю і патріарха всєя русі.
03 Березня 2019, 22:06
гички і е гички
03 Березня 2019, 22:17
Кую ти темний, невже ти досі не розумієш, для кого вигідна війна на сході України? Якщо в тебе в голові один Путін, то тобі один шлях - до сифілісу мозку, мерзота ти мовна.
03 Березня 2019, 22:40
Проше Панство<br/>Виглєнда якось дивнє<br/>Ніц не розуміє то цоби когось нє прогнєвать<br/>Алє якби то проше пана Путіна<br/>Так президентем Украіни проше естем пан Порошенко<br/>В Польській проше така оферта не є можливє<br/>Єдна Ойтчізна Єдна мува Єден костєл-в протівнєм проше нєма панства нєма Ойтчізни<br/>А ми проше панства билі би лайдаки хамє і бидло<br/>ЧЄСТЬ ПАНСТВУ
03 Березня 2019, 22:41
В діях Броїла наявний склад злочину. Втручання територіальної громади в діяльність релігійних організацій буде порушенням ст. 11, 35, 37 140 Конституції України, наслідком чого може бути притягнення окремих посадових осіб до відповідальності за ст. 161, 178, 179, 180, 341 Кримінального кодексу України
03 Березня 2019, 23:14
Підар ти придурошний! Ти вже сифілітік збочений.І ти чмо немите, заточене під путіна, ще шось вякаєш про війну? От вона і виникла через руський мір і через таку козломорду вату як ти і московських викиднів у рясах.
03 Березня 2019, 23:32
Як гроші на церкву збирати - то ніхто не питає чи ти член громади села,чи член релігійної громади. І на кладовищі ні який піп не питає хто покійника хоронив - тільки дивиться скільки в карман покладеш. Згідно Закону про свободу совісті і релігійні організації, громада села двома третинами має право змінити конфесійну приналежність.І тут на хвіст солі насип Броїлу!.А от що разом із Козаком Броїло сцикнув і не довів рішення громади до логічного кінця із переходом - то це інша справа.
03 Березня 2019, 23:57
Громада керує храмом..священик це найманий працівник..громада говорить що міняється патріархальне підпорядкуваня значить воно міняється...в попа є варіанти перейти в інший патріархат чи з свого вимагати іншу парафію...це закон<br/>Громада не забирає храми, а переходить з МП до ПЦУ. Храм залишається за громадою. Що ж тут не зрозумілого. Не молитимуться за Кіріла - тільки й всього. Бо ж ми УКРАЇНЦІ. Україна від Константинополя отримала ТОМОС на незалежну українську Автокефальну Помісну Православну Церкву. Виявляється що Росія ніколи не отримувала ТОМОСУ. З часу отримання ТОМОСУ Україної російська церква перестала називатися церквою і стала називатися сектою. Все що має московський слід в Україні має піти у небуття такая воля Божа.
04 Березня 2019, 00:08
дурню ти за Кіріла якраз і молиться твій СЦУшний Епіфаній і вся його братія, бо такий порядок і не не знає як виправдатись перед народом
04 Березня 2019, 01:51
В Україні має бути тільки УКРАЇНСЬКА церква.!!!
04 Березня 2019, 02:00
Хто хоче московський патріархат, то нехай виїжджають у Росію на Сибір і нехай живуть з москалями!!!!! На Україні - українська церква!!!!!!!!!!<br/>Скільки люди можуть бути сліпі??? <br/>Раба Москви.......
04 Березня 2019, 04:26
чому вихідцем, він є мешканцем
04 Березня 2019, 08:40
Купіть їм квитки на Москву поки поїзд ходить
04 Березня 2019, 10:00
Уважуха Доротищу. Відстояли руській мір, справжні сцикуни, люблю таких.Путін тоже вас зауважав.
04 Березня 2019, 10:29
Кирила в ПЦУ згадує лише Епіфаній, а от в мп за нього моляться всі церкви!!! В нашому селі священик питав в людей чи згадувати Кирила, люди були проти, то він каже: &quot;ну, добре, тоді я не буду ВГОЛОС його називати&quot;...
04 Березня 2019, 10:46
Путін медальку дасть
04 Березня 2019, 10:47
Руський мір і Яйно
04 Березня 2019, 10:50
То це Броїло з руського міра
04 Березня 2019, 11:06
Броїло наш! Крим наш! Доротище наше всьо!
04 Березня 2019, 11:41
В номінації &quot;СЦИКУНИ РОКУ&quot; перемогу здобули Козак and Броїло.
04 Березня 2019, 12:02
Істинна віра перемогла-біси відступили .Кирило наш патріарх істинної церкви
04 Березня 2019, 12:04
Видно Гундяєв Броїлу та Козаку добре позолотив ручку
04 Березня 2019, 12:05
Продалися руському міру
04 Березня 2019, 12:08
Колись Козак продавав крадену солярку з тепловоза,а тепер з Броїлом Україну руському міру...
04 Березня 2019, 12:09
Федеральний округ Доротище
04 Березня 2019, 12:11
Більше підходить ДНР
04 Березня 2019, 12:13
ПОТРІБНО РУСЬКИЙ МІР місцевої ДНР, ОГОРОДИТИ КОЛЮЧИМ ДРОТОМ
04 Березня 2019, 12:16
В Путлера грошей багато-всіх купить
04 Березня 2019, 12:18
В Доротищанській ДНР батюшка капітан ФСБ-тепер дадуть полковника
04 Березня 2019, 12:22
Вони тепер з нашої церкви разом з Аделаджою-проекти Путіна
04 Березня 2019, 12:26
Поставити блокпости
04 Березня 2019, 12:28
Бруйло по всьому районові бігав агітував за ПЦУ, а в своїй хаті обісрався!)))
04 Березня 2019, 12:36
В Доротище наїхало більше сотні тітушок за МП. Прикро, але факт. Очолював це &quot;дійство&quot; місцевий настоятель Ігор Костючик. Коли один із активістів запрпонував йому шоб він заприсягся чи не брав 200 тис гривень за підтримку &quot;русского міра&quot; священик відмовився заприсягатись. Люди свідки тому, що було.
04 Березня 2019, 12:39
З ворогами України щось потрібно робити
04 Березня 2019, 12:40
Ще цього ФСБшного попа не нагнали
04 Березня 2019, 12:59
Ви почитайте що ви пишете.ви один одного ображаєте,проклинаєте.Томос з 1992 року доходи не йдуть у Москву і Кирила не згадують давно.Та йдіть в будь яку віру це ваше право але будуйте самі собі храм а не на готове
04 Березня 2019, 13:00
Ви почитайте що ви пишете.ви один одного ображаєте,проклинаєте.Томос з 1992 року доходи не йдуть у Москву і Кирила не згадують давно.Та йдіть в будь яку віру це ваше право але будуйте самі собі храм а не на готове
04 Березня 2019, 13:23
Бог від Путіна сатанинський бог
04 Березня 2019, 14:12
Про який &quot;томос&quot; з 1992 року ти чучало вякаєш? В московській церкві не тільки поминають кірюшу,але і проплачують козломордим викидням у рясах за утримання церков у МП.Будували церкви УПЦ МП всім селом,то ж і всі жителі села мають право на церкву,а не тільки &quot;парафіяни&quot; ватніки заточені під Путіна. Геть московських попів із Українських церков!
04 Березня 2019, 16:23
В Доротищах піп тоже пообіцяв Кирила не згадувати, а на другий день зробив все наооборот. Обманули, але це так йому не минеться.
04 Березня 2019, 18:21
Якщо ви хочете :<br/>Руского міра <br/>Руского попа <br/>Руского язіка <br/>Рускої церкви <br/>Рускої війни <br/>Рускої перемоги <br/>Рускої ідеології <br/>Руского занечищення <br/>Рускої ненависті <br/>Руских політиків <br/>Руского єхидства <br/>—ВИ НЕ УКРАЇНЕЦЬ
04 Березня 2019, 19:47
Об'єктивно - ви дурень.
04 Березня 2019, 20:29
Упокой Господи всіх Гундяєвських викиднів.Най вони скреснуть в одинь день з Путінин
04 Березня 2019, 21:27
Порох хай війну закінчить і перестане з Путіним торгувати, бізнес свій в московії закриє а потім хай свого носа до церкви пхає, сучара.<br/>А місцеві князьки, які ото довбнів у балаклавах наймають і їздять болгарками замки на церквах пиляють, і людям голови б'ють, хай у містах та районах лад наведуть. Дороги відремонтують, сміття поприбирають, а не вчать людей - кому в якого Бога вірити. &quot;Патріоти&quot; грьобані, самі людей обкрадають, ніхрена для держави і свого району не роблять, то вірі вирішили повчити. Гидота.
04 Березня 2019, 22:30
А Вам не здається що це все на руку путіну, вони хочуть пересварити між собою людей, рідних, сусідів із-за чого . А щоб Москва мала вплив на В А С . Ви накликаєте на себе біду і на своїх дітей . Думайте, що Вас чекає . Путін прийде і буде захищати Р Ц . Ви Цього хочете?.
04 Березня 2019, 22:56
&quot;Голова &quot;Укроборонпрому&quot; Павло Букін орендував НСК Олімпійський на день народження сина. Вартість заходу 1,8 млн грн. Сину 8 років.&quot;<br/>Вот де весь непотріб. Сволочі, які країну розкрадають, поки ми їздимо по польщах і вкалуємо по 12 годин на пана, щоб їх засрані платіжки комунальні оплатити та сім'ю прогодувати.<br/>То ви в церкві бучу наробили і людей ворогами поробили, мотивуючи це тим, що ви, суки, з путіним боретесь? <br/>А красти в країні під час війни, і на армії наживатись - то це з ким ви так боретесь, уроди?<br/>Не суньте носа в церкву, потвори.
04 Березня 2019, 23:30
Ти правий, дядьку.
05 Березня 2019, 00:18
Моє Вам шанування!
05 Березня 2019, 03:31
У нас наприклад церковні питання вирішує громада церкви..бо так навчають Святі Апостоли в Слові Божім. <br/>Якщо Священнослужитель не враховує думок своїх братів та сестер то він Найманець,так каже слово Боже. <br/>А чий вже той Ненависноукраінський найманець ,то вирішувати вам..
05 Березня 2019, 12:18
Ваша оцінка щодо об’єктивного <br/>Є висловом недоумка. <br/>Якщо людина говорить реальні речі про <br/>НЕДОПУСТИМІСТЬ ІНТЕРЕСІВ АГРЕСОРА В УКРАЇНІ , <br/>А ви несете безрозсудство. <br/>То складно вас охаректиризувати. <br/>Бог вам суддя....
05 Березня 2019, 12:23
А може Порох привіз у Доротище більш як 100 тітушок і козломордих викиднів у рясах? Чи не придур у рясі в Жидичині по людях стріляв? А ти сучара пиздиш про якусь віру таких ватніків.
05 Березня 2019, 12:55
Ні, Порох зараз занятий, він тітушок возить що до виборів, і такі як ти, котрі вірою і церквою прикриваються, берете від Пороха по 1000 грн і трубите на всіх дорогах, що він найкращий президент, бо він бачиш но Томос отримав.<br/>Прикриваючись Томосом, якого до речі так жодна в церква в світі чомусь не визнала, він країну до ручки довів.<br/>Так що не вчи мене віри, гівнюк.
05 Березня 2019, 13:21
Най духовний наставник Сідней Аделаджа так само думає.Негри теж українці.
05 Березня 2019, 13:40
Та яка в тебе віра пиздюк? Ти чучало безмозгле козломорде! А Томос ,придур, ніхто і не повинен визнавати - його одноосібно надає Вселенський патріарх і затверджує синод Константинопольської матері - церкви. Іди лижи дупу путінсько - гундяєвській секті.
05 Березня 2019, 17:19
Путін видав указ що у всіх церквах УПЦ МП мирувати не хрестиками, а малювати миром зірочки пятиконечні на лобі.Щоби своїх відрізняти.
05 Березня 2019, 17:34
Ти настільки безстрокове нікчемне створіння, що далі своє сраки нічого не бачиш і не знаєш. Одноосібне визнання існує тільки в таких недоумків як ти. Йди за свого єврея, який на війні торгує агітуй, раз тисячу отримав. Даун
05 Березня 2019, 17:51
Тупорилий підар,ти настільки тупий ,чи прикидаєшся? Одноосібно надає,а не визнає - різницю відчуваєш, чи ти, чмо козломорде,тільки болт в своїй сраці відчуваєш. Козломордий вилупку,я бачу що путіністи і гундяєвська секта не тільки отримують бабло, але ще утримують таких дибілів як ти. Якщо ти чучало знаєш за тисячу петіну,значить і твоє козломорде рило в пушку.
05 Березня 2019, 17:58
Ти п'янь тупа порошенківська якими канонами керуєшся, тими що тобі твій барига намалював?<br/>Я за тисячу знаю, бо такі гівнярі як ти кричать на кожному перехресті і агітують, то не для кого не секрет.<br/>Підар, у тебе у тебе в дзеркалі. Не міряй по собі,бидло.
05 Березня 2019, 18:02
Якщо Томос ніхто не повинен визнавати, то нащо Філарет із Єпіфаном скрізь свої делегації по церквах розсилають і добиваються визнання?<br/>Ти напевно і справді думаєш тим місцем, яке у людей називається срака.))))
05 Березня 2019, 18:27
То все гавкають мировані Путінськими зірками на лобі в причастії попами УПЦ МП
05 Березня 2019, 19:33
А В ПОПА З ДОРОТИЩ ПИСОК ТИПОВОГО МОСКАЛЯ
05 Березня 2019, 20:39
Погаси свій анус козломордий.
05 Березня 2019, 21:06
Коли нема аргументів, то дах зріває? Чи в тебе того даху по життю нема?))))
05 Березня 2019, 21:14
Видно московські попи вже всім зірочки миром на лобі своїм кремлівським прихожанам намалювали- мізги геть всохли від руського міра
05 Березня 2019, 21:15
Кажуть поночі ті зірочки будуть світитися
05 Березня 2019, 23:09
То не зірочки. То світяться рештки мізків, які витікають з дурнуватих бичих голів новоспечених прихожан Стамбульського патріархату. А скоро ще будуть світитись їх дупи після піджарки на чортячих сковородках.
05 Березня 2019, 23:11
Погадаю на кофейній гущі ,кава ваша
05 Березня 2019, 23:30
О знову фобія СРАКА. Фу збоченець!
06 Березня 2019, 00:35
Я бачу, ти таки любитель срак. То в новій церкві навчають такому ділу? Молодці, далеко підете.
06 Березня 2019, 00:47
Та ти вже дійшов до ручки,тобто до сраки. Іди до проктолога збоченець!
06 Березня 2019, 01:06
Ти вже там був судячи з усього)))
06 Березня 2019, 01:09
Та мені без потреби, а от ти із сракою дружиш.Збоченець.
06 Березня 2019, 08:10
Запрошую всіх до себе
07 Березня 2019, 09:05
Мабуть пан Броїло не розуміє що в нас залишиться той же головнокомандуючий і загравати з руським міром навіть за хороші гроші як мінімум не розумно
07 Березня 2019, 14:10
Ваш головнокомандувач не просихає від горіляси. Любите Пороха? спішіть вилизати йому дупу, поки він ще не втік від народного гніву на свою іспанську віллу. Хоча він хлопців, які вернуться з фронту, і там не сховається.
08 Березня 2019, 09:27
Вони ще надіються що Однорука відьма їм повідробляє